Jaarmarkt Oostburg is succes auto naar Goese Sas Ongewone stoeipartij Middelburger van fiets geschopt Dagtocht langs herinneringen aan WOU wPZC Maandag 23 juli 2007 1 7 VLISSINGEN - Erg druk was het niet, afgelopen za- wel waren, vermaakten zich soms opperbest. Zo- zoekers werden ook getrakteerd op muziek en terdag tijdens de multiculturele dag in de Vlis- als dit tweetal, dat het springkussen gebruikte dans, onder meer van de drumband Young singse wijk Bossenburgh. Maar degenen die er voor een stoeipartij in ongewone kledij. De be- Brotherhood. foto Ruben Oreel Langs de dijken bij het Goese Sas en Putty's Place staan soms zoveel auto's dat hulpdiensten er moeilijk langs komen. foto Ronald den Dekker Wij gaan met vakantie^ www.pietvoskamp.nl MIDDELBURG - BREEWEG 17 TELEFOON 0118-613187 Grevelingenmeer kan er 24 uur per dag gedoken worden. Dat is to taal anders." Bij café-restaurant Het Loze Visser tje bekijken ze de toegenomen drukte van twee kanten. De extra klandizie is aan de ene kant mooi meegenomen. „Maar soms als ik hier 's ochtends aankom staat ons parkeerterrein al vol auto's", con stateert mede-eigenaar Hetty Bus man. „Het zou wel een uitkomst zijn als er meer parkeerruimte komt." WESTKAPELLE - Museum het Pol derhuis in Westkapelle houdt op 25 juli een dagtocht langs zichtba re herinneringen aan de T\veede Wereldoorlog. Onlangs verscheen het boekje Memoria Walcheren '4o-'4S. Daarin staan wandel- fiets en autoroutes langs de oorlogsmo numenten en overblijfselen van de oorlog. De tocht die het Polder huis organiseert bestaat uit twee delen: een wandeling door de dui nen bij Westkapelle langs verschil lende monumenten en een bus tocht over Walcheren. Tijdens de tocht wordt het bunkermuseum bezocht. Het programma begint om 10.00 uur in het Polderhuis aan de Zuidstraat. Bezoekers krij gen de film Walcheren '45 te zien. Na een dijkwerkerslunch begint de wandeling. Meedoen aan de dagtocht kost 27 euro per persoon. Reserveren kan bij het VW: 0900-2020280. OOST-SOUBURG - Een 29-jarige Mid delburger is vrijdagnacht bij Oost-Souburg van zijn fiets ge schopt. Dat gebeurde op de Abeel- seweg. Tevoren raakte hij de schou der van iemand uit een breed uit waaierend groepje jongelui op door Wilma Valk OOSTBURG - Een combinatie van prachtig zomerweer en een markt met veel variatie zorgden zaterdagavond voor duizenden be zoekers op de nachtmarkt van Oostburg. Het centrum van de marktplaats stroomde al vanaf 19.00 uur vol met toeristen en vooral ook men sen uit de streek. Op de Markt en het Ledelplein was het dringen tussen de vele kramen met soms vreemde pro ducten. Lampenolie die niet warm kon worden en water dat kon branden naast Sonja Bakker noten en bikini's. Op het Ledel plein stonden ook een aantal kra men met rommel en antiek naast antieke rommel. Een verkoper met prachtige pro ducten van de Porceleijne Fles viel uit de toon. Haast te mooi voor deze markt. De terrassen op beide pleinen wa ren overvol, veel winkels bleven tot laat in de avond open en op het Ledelplein vermaakte Al berta, de Zeeuwse Nachtegaal, het publiek op het grote terras. De lucht van koffie, stroopwafels en loempia's samen met het roe pen van een aantal standwer kers, vrolijke muziek en lekkere ijsjes, de nachtmarkt van 2007 in Oostburg was weer een groot suc ces. Liefhebbers van jaarmarkten kun nen vandaag, in Breskens terecht voor een jaarmarkt. scooters en fietsen. De scooterrij ders draaiden om en schopten de man van zijn fiets. Op de grond kreeg hij nog een paar trappen na. De man moest met een gekneusd gezicht en schaafwonden naar het ziekenhuis.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 17