mun CHAUFFEUR Reken op meer.... TREKKER-OPLEGGER Die Welt von Schütz Proces Operators Shiftleaders Productie en logistieke medewerkers Storingsmonteur stad^zeeland 46 Zaterdag 21 juli 2007 PZC Kijk ook op (Q JobTrack.nl Minnaard Transport is een gerenommeerde onderneming, welke wegens uitbreiding van activiteiten op zoek is naar een: Minnaard Transport ntf. Kribbtndljk. Minnaard Transport is een bedrijf gespecialiseerd in het transport van agrarische producten welke op pallets of losgestort in de Benelux en Frankrijk worden geladen en gelost. De laad- en losadressen welke wij dagelijks aandoen, zijn te vinden in de verschillende havens, alsook bij importeurs en exporteurs. Door de grote verscheidenheid van de producten welke worden ver voerd als ook de vele verschillende laad- en losadressen, zijn de routes iedere dag anders en is dus geen dag gelijk. Dit brengt tevens met zich mee dat het materieel, be staande uit koeltrailers, walking- floors en kiepers, van vele facilitei ten is voorzien om de diversiteit aan werk mogelijk te maken. Wij zoeken vooral fulltime buitenland- chauffeurs, maar ook werken op parttimebasis en op oproepbasis komt binnen ons bedrijf voor. Minnaard Transport Postbus 14 4413 ZG Krabbendijke tel. 0113-501478 fax 0113-502984 e-mail wim@minnaardtransport.nl Wij zijn op zoek naar mensen die: - In bezit zijn van rijbewijs B-C-E en chauffeursdiploma (CCV-B) Wij bieden: - Een goed salaris volgens de CAO Beroepsgoederenvervoer - Een prettige werksfeer - Modern materiaal om mee te werken - Keuze van standplaats in overleg Interesse? Bel voor meer informatie naar Minnaard Transport en vraag naar dhr. Wim Minnaard, of schrijf een brief gericht aan ons postadres. Ook als je niet (volledig) aan de gestelde eisen voldoet is het de moeite waard om te reageren. Ons bedrijf biedt de mogelijkheid kandidaten op te leiden tot chauffeur en via ons het chauffeursdiploma en de rijbewijzen CE te halen. Reken op meer incassorende ment. Een goede relatie met uw klanten is commercieel van groot belang. Maar u wilt ook dat uw facturen op tijd betaald worden. Dan staat u voor een dilemma. Buys Partners/GGN biedt u de oplossing, wij beschikken name lijk over diverse effectieve strate gieën waarbij incasseren en klan ten behouden hand in hand gaan. Buys Partners Gerechtsdeurwaarders en Incassospeoalisten Ondememersweg 5 4691 SLTholen •Tel. 0166 - 60 10 20 Fax: 0166-6010 30 info@buyspartners.nl www.buyspartners.ggn.nl Tevens gevestigd te Zierikzee Als iemand om hulp vraagt, geef je het dan? Geef je op als collectant info@)natlonaalmsfonds,nl bel 010-59198 39 Schütz staat voor innovatieve en kwali tatieve hoogwaardige producten binnen de internationale kunststof en metaal industrie. Met meer dan 2600 medewerkers ontwikkelen en produceren wij vanuit meer dan 20 verschillende landen en vestigingen aan onze klanten. Ons hoofdkantoor is gevestigd in Setters, Duitsland Steeds meer bedrijven maken gebruik van onze vooruitstrevende technologieën in combinatie met betrouwbare service en innovatieve producten. SCHÜTZ Benelux B.V. Moerdijk/Zevenbergen Schonenvaarders- straat 14 NL-7418 CC Deventer sam.coomans schuetz.net martina.bachor@ schuetz.net www.schuetz.net/ karriere Met de opbouw van onze nieuwe site in Moerdijk bevestigen wij onze enorme groei op de internationale markt voor industriële verpakking Wij zoeken voor onze volcontinue productie op korte termijn enthousiaste mensen voor o.a. de volgende functies: Indien u beschikt over werkervaring met kunststof blaasma- chines is dit zeker een pré. Proces Operators: Je bent samen met je collega's verantwoordelijk voor de pro ductie met inachtneming van de geldende veiligheidsnormen en kwaliteitseisen. Na een intensieve training ben je instaat om zelfstandig productie storingen op te lossen. Je draagt zorg voor een veilige en schone werkomgeving. Opleiding en erva ring: Vapro A/B Shiftleaders: In de functie van shiftleader ben je na een intensieve training verantwoordelijk voor de aansturing, coaching van een team van ca. 20 operators. Door je mensgerichte aansturing en je focus voor veiligheid weet je samen met je team op een gedre ven en enthousiaste manier de gevraagde productie orders binnen de daarvoor gestelde tijd en kwaliteit te produceren. Opleiding en ervaring: Vapro B, "hands on mentaliteit". Productie en logistieke medewerkers: In onze magazijnen en assemblage afdelingen ben je verant woordelijke voor het samenstellen van de interne transporten van onze producten. Je bent inzetbaar op meerdere afdelin gen om ondersteuning te geven daar waar nodig. Opleiding en ervaring: interne opleiding, heftruck diploma is een pré. Storingmonteurs met elektrotechnische achtergrond: Je bent na een intensieve training verantwoordelijk voor het zelfstandig oplossen van storingen aan de hand van inzicht en ervaring, tekeningen en technische informatie. Instellen en testen van installaties en de daarbij behorende adminstratie. Je kennis is aangevuld met praktijkgerichte cursussen. Je bent op de hoogte met de NEN 1010, NEN 3140 en de CE-richtlij- nen. Uiteraard heb je veilig werken hoog in het vaandel staan. Opleiding en ervaring: MTS diploma Elektrotechniek/Bestu ringstechniek, ervaring met het werken aan pneumatische en hydraulische systemen is een pré. Naast een prettige werkomgeving bieden we je een afwisse lende en veelzijdige functie met goede primaire en secundaire voorwaarden zoals een eindejaarsuitkering, bonusregeling, uitstekende pensioenvoorwaarden en diverse collectieve ver zekeringen. Je komt te werken in een organisatie die zich kenmerkt door een "hands on" mentaliteit met korte commu nicatielijnen. We zijn resultaat- en oplossingsgericht en waar deren initiatief en inventiviteit. Wanneer je de opbouw van onze productie site wil ondersteu nen zien wij graag uw schriftelijke reactie tegemoet voorzien van een heldere motivatie met CV. De exclusieve woonobjecten die door gerenomeerde makelaars op deze pagina worden aangeboden, verdienen door hun architectonische kwaliteiten en hun locatie uw aandacht. De ligging in de regio met haar vele mogelijkheden op het gebied van werkgelegenheid en recreatie geven een onmiskenbare meerwaarde aan de geselecteerde panden. Wij hopen dat uw woonwens werkelijkheid wordt... Walcheren Zuidweg 11 - Biggekerke VERKOOP BIJ INSCHRIJVING Op een zeer uitzonderlijke locatie aan de zuidkust van Walcheren bij Valkenisse, bieden wij u een uniek perceel van ruim 2,5 hectare aan, waar u uw droomhuis kunt realiseren. Uitgebreide prospectus op aanvraag beschikbaar. De inschrijving sluit maandag 6 augustus om 14.00 uur. aerssens pateer Vlissingen, 0118 - 41 39 20 www.aenpmakelaars.nl Goes Goes, 0113-21 1147 www.stadenzeeland.nl Noordoordplaat 17 ("Het Goese Meer") Vraagprijs 975.000,- k.k. "Wonen aan het water". Zeer fraai aan het water gelegen, opti maal onderhouden, vrijstaande villa met royale tuin, eigen aan leg- en hellingsteiger. Grondoppervl.: 1.317 m2. Uitzonderlijk mooi wonen op loop/fietsafstand van de golfbaan, het stads centrum en het natuur- en vaargebied "de Oosterschelde". KIJKDAGEN: Woensdag 18 juli n 25 juli van 15.00 tot 17.00 uur

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 48