Familieberichten <Qaiswaw 28 I Zaterdag 21 juli 2007 PZC Voor meer informatie over adverteren op deze pagina of voor uw advertentie-reserveringen: Tel 0800 8060 Fax 076.5312340 E-mail pzcfamilieberichten@wegenerdagbladen.nl S.V.P. Uw opdracht voorzien van adres en telefoonnummer waar u te bereiken bent! Afsluittijden: overlijdens- en geboorteadvertenties Plaatsingen dinsdag t.m zaterdag daags voor plaatsing tot 17.00 uur. Plaatsingen maandag: zondag tot 18.00 uur. Overige familieberichten 2 werkdagen voor plaatsing tot 15.00 uur. Telefonische opdrachten voor de uitgave van maandag kunt u zondagmiddag tussen 16.00 en 18.00 uur doorgeven. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. Familieberichten bekijken op internet ga naar: www.pzc.nl keuzeblok mensenlinq Informatie advertentietarieven: www.pzcadverteren.nl Dolgelukkig zijn wij met de geboorte van onze dochter en zusje Milou Geboren: 18 juli 2007 Peter fan, Patricia en Pieter van Sabben Kamerpolderdijk 8 4436 RH Oudelande Kleindochter van: Driewegen: Piet (in herinneringen Mary van Sabben Ovezande: Adri en Riet Korstanje 4 tWiKtAsJIUs Getrouwd: Wietske de Blauw en Ferry Scharn Las Vegas, 4 juli 2007 Verjaardag Donderdag 26 juli 2007 hoopt onze moeder Mevr. M.M. de Pooter-Wisse 90 jaar te worden. Bep en Riet Wilhelminastraat 35, 4543 CS Zaamslag Suus nooit meer samen tijdens oud en nieuw nooit meer het telefoontje hebben jullie plannen vanavond nooit meer hoe is het met de kinderen nooit meer herinneringen ophalen vanaf onze tienerjaren nooit meer hoe zou hij of zij er nu uitzien nooit meer samen tijdens verjaardagen dag lieve vriendin, we zullen je missen. Piet en verdere familie veel sterkte met het dragen van dit verlies fohan, Corrie, Jacco, Lian, Evelien Christian De mensen van voorbij zij blijven met ons leven. De mensen van voorbij ze zijn met ons verweven in liefde, in verhalen die wij zo graag herhalen in bloemengeuren, in een lied dat opklinkt uit verdriet. Verdrietig, maar met dankbaarheid in ons hart, geven wij u kennis dat na een moeizame laatste levensfase rustig is ingeslapen onze lieve moeder en oma Magdalena Johanna Koens-de Pundert - Lenie - weduwe van Cornelis Johannes Koens in de leeftijd van 72 jaar. Peter en Edith Wim en Ceciel Brian, Shirly Lewedorp, 20 juli 2007 Correspondentieadres: Diaconielaan 34, 4443 AP Nisse Maandag 23 juli is er van 19.30-20.00 uur gelegenheid om afscheid van haar te nemen in Rouwcentrum Van der Hooft, Bosseweide 2 te 's-Gravenpolder. De crematieplechtigheid zal worden gehouden dinsdag 24 juli om 1 1.00 uur in het crematorium. Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er in het crematorium gelegenheid tot condoleren. 1 Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze secretaris Lenie Koens-de Pundert j Wij zullen haar erg missen en wensen de kinderen en klein- kinderen veel sterkte. Bestuur en leden van de Bejaardensociëteit Nisse Ons bereikte het droeve bericht van het overlijden van Jan Scheele Hij was jarenlang trouwe supporter van ons eerste elftal. Wij wensen zijn vrouw de kinderen, kleinkinderen en verdere familie veel sterkte toe met dit verlies. Supp. vereniging vv Terneuzense Boys Wat in liefde is gedaan, blijft altijd bestaan. Met dank voor wat hij voor ons heeft betekend geven wij u kennis dat na een welbesteed leven >is ingeslapen onze broer, zwager en oom Jan Schoen Sinds 15 mei 2001 weduwnaar van Maria Schoen - Halfweeg In leven hoofdonderwijzer van diverse scholen in Vlissingen In de leeftijd van 85 jaar. Zijn leven werd gekenmerkt door rechtschapenheid en onwankelbare trouw op velerlei terrein. VlissingenE. Stroet - Schoen t C.N. Stroet t AlkmaarD. Schoen G.W. Schoen - Steenks Den HelderA. Metselaar - Schoen P.F. Metselaar Neven en nichten Middelburg, zorgcentrum "Buitenrust", 19 juli 2007 Correspondentieadres: J. van Adrichem (test. ex.) Anjelierenlaan 125 4382 VG Vlissingen De samenkomst voorafgaande aan de crematie zal plaats vinden op dinsdag 24 juli om 13.00 uur in de aula van uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. Na afloop van de samenkomst is er gelegenheid tot con doleren. De crematie zal in stilte plaatsvinden. Nisse, 20 juli 2007 .Üs4L-_ Dankbetuiging Voor uw belangstelling en deelneming ons betoond na het on verwacht overlijden van onze broer, zwager en oom Henk Bos betuigen wij u hiermede onze oprechte dank. Familie: Bos Terneuzen, juli 2007 Verdrietig zijn wij door het overlijden van mijn geliefde broer en onze oom L.B. van Ast Zonnemaire: A. Stoel - van Ast S.M. Stoel (in herinnering) neven en nichten 19 juli 2007 Tot onze diepe droefheid geven wij u kennis dat de Heere uit ons midden heeft weggenomen onze geliefde schoon zuster, tante en nicht Cornelia Dina Boone - Versprille Krabbendijke: A. van de Vreede Krabbendijke: C.J. Hirdes - Boone Oostdijk: J. Boone G. Boone - van Houte Oostdijk: Joh. Boone M. Boone - Tramper Neven en nichten Krabbendijke: Corrie Kopmels Krijn Krijnsen Oostdijk, 19 juli 2007. Met veel verdriet hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve vriendin en buurvrouw Corrie Boone - Versprille Ze heeft veel voor ons betekend Wij wensen haar man Luuk, de kinderen en kleinkinderen Gods nabijheid toe in deze moeilijke weg. Ko Nieuwenhuijse (in dierbare herinnering) Ria Nieuwenhuijse - Kievit Kinderen en kleinkinderen Oostdijk, 19 juli 2007 Lieve Anna In gedachten ben je overal Dusik zie je daar Saskia Ik wens de familie en vrienden heel veel sterkte toe Jezus Christus is gisteren en heden dezelfde en in der Eeu wigheid Hebreeën 15:8 Na een kortstondig ziekbed is van ons heengegaan mijn lieve moeder, schoonmoeder, onze oma en oude oma Maria Robbemond-Bos sinds 1971 weduwe van Pieter Robbemond Dordrecht, Vlissingen, 6 september 1915 17 juli 2007 Piet en Wijnie Robbemond-Molenaar Peteren Marjolein Rebecca, Pieter, Bas, Job Carla en Maurice Floortje Correspondentieadres: P. Robbemond Dommel rode 13 4371 TC Koudekerke De afscheidsdienst, waarin zal worden voorgegaan door de heer C. Simons, geestelijk verzorger van Ter Reede, zal plaatsvinden op maandag 23 juli om 12.00 uur in de aula van de Begraafplaats Essenhof, Nassauweg 200 te Dordrecht. Aansluitend zullen wij haar naar haar laatste rustplaats begeleiden. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvang kamer van de begraafplaats. Onze dank gaat uit naar de medewerkers en vrijwilligers van Ter Reede in Vlissingen en in het bijzonder naar de verzor gers van woning 17 voor hun liefdevolle zorg en aandacht. Voor de hartverwarmende bewijzen van medeleven die wij na het overlijden van onze bijzondere moeder, schoonmoeder, on vergetelijke oma en overgroot-oma Neeltje Flipse-Duvekot mochten ontvangen, zeggen wij u hartelijk dank. Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Juli 2007 Langs deze weg willen wij ieder heel hartelijk dankzeggen voor het medeleven en de belangstelling, die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve en zorgzame echtgenote, onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Hendrika Johanna Francoijs-Dongelmans Uw medeleven en belangstelling was ons tot grote steun. Familie Francoijs-Grootveld Middelburg, juli 2007 Dankbetuiging Het heeft ons goed gedaan zoveel blijken van belangstelling te hebben ontvangen, na het overlijden van mijn lieve en zorgzame vrouw, onze lieve moeder, dochter, schoondoch ter en zus Marion Snouwaert-van Kerkvoort Hiervoor zeggen wij u hartelijk dank. Rudy Snouwaert Carmen en Rens Aron en verdere familie Breskens, juli 2007

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 30