JobTrack.nl mnen VARIAN Mechanisch Engineer M/V n FULLTIME PROJECTLEIDER ROUTEBUREAU (M/V) Kijk ook op PZC Zaterdag 21 juli 2007 33 Grenzen verleggen, nieuwe producten ontwikkelen, de concurrent altijd een stap voor zijn. Zo zijn we gegroeid tot wereldwijd marktleider op het gebied van scientific instru ments, supplies en accessoires. Vanuit onze fabriek in Middelburg vindt o.a. de ontwikkeling en productie van een omvangrijk productassortiment plaats voor o.m. de Life Science Market. De continue stroom van technologische ontwikkelingen, introducties van hoogwaardige nieuwe pro ducten en het ontginnen van nieuwe marktsegmenten vraagt om extra medewerkers die aangesproken worden door termen als Designed for Manufacturing, Customer Focus en Fast time to Market. Voor onze afdeling Instrument Engineering, Production Instruments, zoeken wij wegens uitbreiding: fulltime voor 36 uur per week De werkzaamheden bestaan uit het ondersteunen van het productieproces van alle Instrumentenafdelingen vanuit een breed perspectief, met focus op het ondersteunen van bestaande processen en het invoeren van nieuwe processen. Ter verbetering van bestaande producten op het gebied van kostprijs en productietechnieken en optimalisa tie van het ontwerp voer je (vaak in teamverband) testen en onderzoeken uit. Je stelt rapportages op zodat deze geschikt zijn voor gebruik binnen Varian en bij externe toe leveranciers. Wij zoeken kandidaten die voldoen aan het volgende profiel: - Een opleiding op MTS(+) niveau richting werktuigbouwkunde, fijnmechanische tech niek of mechatronica - Zelfstandig werkzaamheden aan fijnmechanische producten (draai-/frees/plaat/spuit- gietwerk) uit hoogwaardige metalen en/of kunstoffen kunnen uitvoeren - Ervaring in meten van complexe mechanische onderdelen en opstellen van meetrap- portages is een pré - Enige kennis van/interesse in elektronische componenten is een pré - Een goede beheersing, zowel schriftelijk als mondeling, van de Nederlandse en Engelse taal - Goed bekend met Windows, Word en Excel - Teamspeler met flexibele instelling - Goede contactuele vaardigheden Wij bieden: - Uitdagende werkomstandigheden in een groeiend bedrijf - Goede coaching en samenwerking binnen een enthousiast team - Een aantrekkelijk pakket arbeidsvoorwaarden Geïnteresseerden nodigen wij graag uit, voor 4 augustus a.s. een sollicitatiebrief te stu ren aan de afdeling Human Resources: Varian B.V., Postbus 8033, 4330 EA Middelburg of per e-mail naar: nl.hrbenelux@varianinc.com Voor meer informatie kun je contact opnemen met Lidia Filius, tel.no. 01186-71225 of Kees Nijsse, tel.no. 01186-71370. www.varianinc.com accessio REÏNTEGRATIEDIENSTEN "HET GEZICHT ACHTER ONBENUT TALENT" www.accessiobv.nl Soms raakt zelts het beste talent op een zijspoor en moet weer op de juiste weg geholpen worden. Het sterkste punt van Accessio is dat we kijken naar het talent van mensen. We begeleiden ongeveer 1.000 cliënten per jaar naar een passende werkplek. Hiervoor is kennis van de persoon en kennis van de arbeidsmarkt nodig. Voor werkgevers bieden we een totaalpakket van arbeidsonderzoek en advies tot en met plaatsing en nazorg. In verband met de uitbreiding van onze afdeling Re-integratie zijn wij op zoek naar een: Werkmakelaar (32-40 uur) De functie Draagt zorg voor het aangaan en onderhouden van relaties en het plaatsen van re-integratiekandidaten-op reguliere functies op de arbeidsmarkt Is omzetverantwoordelijk via het realiseren van plaatsingen tegen een bepaalde fee Is medeverantwoordelijk voor het openen van deuren voor andere vormen van dienstverlening Gerichte acquisitie plegen bij actieve en inactieve relaties Het realiseren van een optimale match tussen kandidaten en opdrachtgevers Functie-eisen HBO werk- en denkniveau Kennis op het gebied van relevante wet- en regelgeving Commerciële ervaring en kennis van de arbeidsmarkt Affiniteit met de re-integratiebranche Wat bieden wij? Leuke, zelfstandige baan met verantwoordelijkheid Marktconform salaris, waarvan de hoogte afhankelijk is van opleiding en werkervaring Sollicitatiebrieven met CV kunnen tot 3 augustus 2007 per post of per e-mail verstuurd worden t.a.v. Margreet van Kemenade, mvkemenadeaccessiobv.nl Accessio Reïntegratiediensten BV Bosstraat 46.4704 RL Roosendaal 0165 - 82 26 50 www.accessiobv.nl ZOEKT CALCULATOR/TEKEN AAR/WERKVOORBEREIDER Functiebeschrijving: Wij zoeken voor deze functies energieke mensen die in teamverband het eigen functioneren en de organisatie tot een succes willen maken. Je doet volledige projectregistratie in het ERP-sys- teem en werkt nauw samen met het projectbureau. Het moet een uitdaging voor je zijn de afde ling op een hoger platform te zetten. Juist daar moeten je kwaliteiten tot uiting komen. Functie-eisen: Je beschikt over een HBO werk- en denkniveau. Ruime ervaring met o.a MS office en kennis en vaardigheid in CAD is een must. Kennis van: Autocad; ervaring in een soortgelijke functie; flexibele instelling; commerciële vaardigheden; eigen vervoer. EN MEUBELMAKERS INTERIEURBOUWERS Functiebeschrijving: Wij zoeken voor deze functies energieke mensen die in teamverband het eigen functioneren en de organisatie tot een succes willen maken. Het moet een uitdaging voor je zijn de afdeling op een hoger platform te zetten. Juist daar moeten je kwaliteiten tot uiting komen. Je bent in staat om vanaf tekening zelfstandig meubels te vervaardigen in onze productieafdeling in Goes en te plaatsen op locatie. Functie-eisen: U beschikt over voldoende vakkennis en ervaring in onze branche. Diploma meubelmaker is een pré. Wij bieden u een uitdagende functie binnen een gezonde, dynamische en succesvolle onderneming. Werktijden: Fulltime, 38,75 uur per week; maandag t/m donderdag van 7.30 uur - 16.30 uur, vrijdag van 7.30 uur - 15.00 uur. Aanvangstermijn Duur: Zo spoedig mogelijk; uiteindelijk vaste baan. Arbeidsvoorwaarden: Marktconform salaris; gunstige CAO; goede werksfeer. Geïnteresseerde kandidaten worden vriendelijk uitgenodigd hun sollicitatie te richten aan Slabbekoorn Interieurbouw BV Postbus 65,4460 AB Goes. T.a.v. afd. Personeelszaken of e-mail: info@slabbekoorn-interieurbouw.nl Voor informatie betreffende deze vacature kunt u contact opnemen tijdens kantooruren met: Hans Jansen 01 13-231920 De Stichting Promotie en Marketing Zeeland Delta vervult de toeristische marketing en communicatie voor Zeeland in zowel binnen- als buitenland. Ook het Routebureau Zeeland is een afdeling van de stichting. Het Routebureau beheert en ontwikkelt toeristisch-recreatieve routes (fietsen, wandelen, paardrijden etc.), routesystemen (zoals het fiets- knooppuntensysteem) en routegerelateerde producten. De Stichting Promotie en Marketing Zeeland Delta is per direct op zoek naar een: Stichting Promotie en Marketing Zeeland Delta Een enthousiaste, gemotiveerde collega met een afgeronde opleiding op minimaal HBO-niveau Wij zoeken: en relevante werkervaring op het gebied van het opzetten, begeleiden en afronden van projecten. Je bent een netwerker met een goed financieel inzicht. Als projectleider initieer je nieuwe projecten en werk je aan de uitvoering (en afronding, inclusief Functieinhoud' bud9etbebeersin9) van projecten met betrekking tot recreatieve routes. Je coördineert de uitvoe ring van activiteiten en projecten en schrijft offertes, projectplannen en activiteitenprogramma's. Je onderhoudt contacten met het bedrijfsleven, overheden en het maatschappelijk middenveld. Wij bieden: Een boeiende en afwisselende werkomgeving, leuke collega's in een hardwerkend team; salariëring volgens de voorwaarden van WV Nederland. Inlichtingen over deze functie zijn verkrijgbaar bij Patrick Polie, coördinator, tel. 0118-587707. Schriftelijke reacties kunt u tot 4 augustus sturen naar: Stichting Promotie en Marketing Zeeland Delta, t.a.v. RK.C. Polie, Postbus 8, 4357 ZG Domburg of per email: p.polie@vvvzeeland.nl Van der Wekken Food Logistic B.V. is een transportonderneming gevestigd te Zierikzee, gespecialiseerd in distributie werkzaamheden in het zuiden van Nederland. Vanwege verdere groei zijn wij korte termijn op zoek naar: Enthousiaste chauffeurs m/v(fuii-time) met als standplaats Kapelle (Zeeland). Ervaring is een pré maar geen absolute noodzaak. Wij zoeken iemand die voldoet aan het volgende profiel: Chauffeursdiploma en Rijbewijs CE Goede beheersing van de Nederlandse taal en representatief Bereid om per toerbeurt ook op zaterdag te werken Wij bieden: Een prettige en open werkomgeving, waarbij teamgeest en loyaliteit hoog in het vaandel staan Uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden CAO beroepsgoederenvervoer Solliciteren Heb je interesse in deze functie Stuur dan een sollicitatiebrief en curriculum vitae naar Van der Wekken Food Logistic B.V., Industrieweg 15, 4301 RS Zierikzee, t.a.v. de heer C. van der Wekken, telefoonnummer 0111 - 41 24 93, of 06 - 22 75 65 53. Je kunt ook een e-mail sturen naar transportvdwekken@solcon.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 107