familieberichten SterdOme 30 I Vrijdag 20 juli 2007 PZC personen- en lichte bedrijfswagens In verband met de begrafenis van Kees den Dekker zijn wij zaterdag 21 juli 's ochtends gesloten. Vanaf 13.00 uur hopen wij u weer van dienst te kunnen zijn. Autobedrijf Sterdome BV, Westhavendijk 148, 4463 AE Goes. Vechtend, moegestreden ben ik van jullie weggegleden. Ik wilde nog niet gaan, maar toch is het gedaan. Achterblijvers het ga jullie goed, van mij een laatste groet. Met groot verdriet, maar ook in diepe bewondering voor de wijze waarop zij haar strijd heeft gestreden, geef ik u kennis, dat toch nog onverwacht is overleden mijn geliefde vrouw Suzanna Catholina de Feijter Suus echtgenote van Piet van der Hooft 9 juli 1945 t 18 juli 2007 Biervliet: Piet van der Hooft Arco® IJzendijkseweg4 4522 PP Biervliet Een speciaal woord van dank aan dr. van der Maas en assistentes en de medewerkers van Stichting Thuiszorg voor de goede zorg van hen ontvangen. Er is gelegenheid om afscheid van Suus te nemen op zondag 22 juli van 15.00 tot 16.00 uur in het mortuarium van ZorgSaam Ziekenhuis locatie Anthonius te Oostburg. De afscheidsbijeenkomst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op maandag 23 juli om 16.00 uur in crematorium "Terneuzen", Bellamystraat 28c, Terneuzen. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de hal van het crematorium. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Wat is het leven van een mens een voetstap in het zand die weer wordt weggevaagd wanneer de vloed de grens verplaatst tussen zee en strand Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, hartelijk heid, bezorgdheid en liefde is plotseling van ons heengegaan mijn tweelingziel, onze pa en Wimpa Wilhelmus Johannes van Loon Wim echtgenoot van An van Loon-van Kleef Hij overleed in de leeftijd van 72 jaar. Hoek: An van Loon-van Kleef kinderen en kleinkinderen 18 juli 2007 Ds Raamshof 14542 AZ Hoek De afscheidsdienst wordt gehouden op maandag 23 juli om 13.30 uur in de aula van het crematorium te Terneuzen, Bellamystraat 28-c. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de dienst bent u in de gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in de aula. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Langzaam ben je van ons weggegleden, elke dag een beetje meer. Telkens werd je iets ontnomen, dat deed jou en ons zeer. Het is een gemis, een stille pijn, dat je nooit meer bij ons zult zijn. Met groot verdriet, maar dankbaar voor wat hij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis van het overlijden van mijn zorgzame man, onze pa, opa en oud-opa Jan Scheele echtgenoot van Dina de Jonge in de leeftijd van 84 jaar. Jezus zegt: Ik heb voor u gebeden, dat uw geloof niet zou bezwijken. Lucas 22:32 Axel, De Vurssche: D. Scheele-de Jonge Zaamslag: Rinus en Lize Scheele-Lensen Zaamslag: Wim en Carla Scheele-Herrebout Zaamslag: Frans en Marion Scheele-Tieleman Zaamslag: Jack en Ella Scheele-de Kraker Klein- en achterkleinkinderen Zaamslag, 18 juli 2007 Verzorgingshuis "De Molenhof" Corr. adres: Polderstraat 15,4543 AA Zaamslag. Vrijdag 20 juli is er van 19.00 - 19.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen op kamer 217 in "De Molenhof", Molen straat 3 te Zaamslag. De dienst van Woord en Gebed wordt gehouden op zaterdag 21 juli om 10.30 uur in de Protestantse Kerk, Plein 2 te Zaamslag. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats. Na de begrafenis kunt u de familie condoleren in "De Rank", Zaagstraat 2 te Zaamslag. Vele herinneringen verzachten onze smart, voorgoed uit ons midden, maar voor altijd in ons hart. Rust zacht lieve opa Jan- Willem Andrea en Jürgen- Madeion, Esmee Femke en Martijn Youri Lieke en Tobias Caren-An Met droefheid vernamen wij dat uit ons midden is weg genomen onze broer, zwager en oom Jan Scheele Terneuzen: Familie Scheele Met grote verslagenheid namen wij kennis van het overlijden van onze trouwe supporter Jan Scheele Hoewel we wisten, dat hij erg ziek was, kwam het bericht toch nog onverwachts. Wij wensen zijn familie veel sterkte met dit verlies. Bestuur en leden Voetbalvereniging Terneuzense Boys Met leedwezen hebben wij kennisgenomen van het plotse linge overlijden van de heer Gerrit Verhoef docent wiskunde vanaf 1955 conrector en plaatsvervangend rector vanaf 1966 tot aan zijn pensionering in 1983 na zijn pensionering tot in 1995 bestuurslid van de Klarenbeek-lts Een aimabel mens, loyaal aan het vastgestelde beleid en een vurig pleitbezorger voor het christelijk onderwijs op Wal cheren zullen hem in onze herinnering blijvend kenmerken. Wij bidden zijn vrouw, kinderen en verdere familie de troost toe dat hij nu bij zijn Herder mag verblijven. Namens bestuur, directie en personeel van de Christelijke Scholengemeenschap Walcheren Ir. D.J. Borst, voorzitter Ir. F. A. Steenblik, algemeen directeur Diepbedroefd geven wij u kennis dat, na een ernstige ziek te, door de Heere uit ons midden is weggenomen onze innig geliefde, zeer zorgzame moeder en oma Wilhelmina Adriana Waverijn - Slabbekoorn sinds 16 januari 1989 weduwe van Jan Cornelis Waverijn op de leeftijd van 60 jaar. Ellen en Johan Dek - Waverijn Niels-Jan Jealinde Adrian Anne-Hilde Marilyse Angelique Erik en Miranda Waverijn - Dek Jearnelle Annelou Artièn Andrieke en Joost Schipper - Waverijn Jeannelie Jordian 18 juli 2007 Beatrixstraat 11 4401 EJYerseke. Onze moeder en oma is thuis opgebaard waar vrijdag 20 juli van 20.00 tot 21.00 uur en zaterdag 21 juli van 16.00 tot 17.00 uur gelegenheid is tot condoleren. De rouwdienst wordt D.V. maandag 23 juli om 13.45 uur gehouden in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Oude Boogaert 2 te Yerseke. Aansluitend zal om 15.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in de kerk nog gelegenheid tot condo leren. Geen bloemen. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Onze dank gaat uit naar RST zorgverleners voor de liefde volle verzorging en naar dokter C. C. A. Ammerlaan voor de goede begeleiding. Diepbedroefd geven wij u kennis dat na een langdurige ziekte is overleden mijn zeer lieve schoondochter, onze schoonzuster en tante Willy Waverijn - Slabbekoorn sinds 1989 weduwe van Jan Waverijn op de leeftijd van 60 jaar. Haar schoonmoeder: P. Waverijn - Jacobse Haar schoonvader: H.F. Waverijn (in herinnering) Peter (in herinnering) Kees en Saar Henk Ellie en Leo Connie en Huib Neven en nichten 18 juli 2007 Kerkhoekstraat 28 4401 GD Yerseke Tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve vrouw Tineke Araujo-van Dongen hebben wij veel meeleven ervaren. Uw sympathie, warme belangstelling en welgemeende vriendschap hebben ons diep geroerd en getroost. Daarvoor wil ik u, mede namens de familie, hartelijk dank zeggen. Ribamar Araujo Zierikzee, juli 2007 Niemand weet hoeveel je hebt geleden, niemand weet wat je hebt doorstaan. Drie jaar lang dapper gestreden, maar toch moesten we je laten gaan. Diepbedroefd omdat we haar moeten missen, maar dank baar dat haar een verder lijden bespaard is gebleven, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve dochter, onze lieve zus, schoonzus en tante Suus Suzanne Catholina van der Hooft-de Feijter Nieuwvliet: E.S. de Feijter-Riemens Oostburg: Karin Thomaes-de Feijter Reggie Thomaes Jurgen, Wouter Verdrietig, maar met bewondering voor haar doorzettings vermogen, namen wij kennis van het overlijden van onze lieve schoondochter, schoonzuster en tante Suus van der Hooft-de Feijter Oostburg: P. van der Hooft t E. van der Hooft-de Jonge Waterlandkerkje: M. van Hoorickx-van der Hooft A. van Hoorickx Liset en Piet Bert Waterlandkerkje; 19 juli 2007 Lieve Suus Langzaam ben je van ons weggegleden elke dag een beetje meer. Telkens werd je iets ontnomen dat deed jou en ons zo'n zeer. Het is een gemis, een stille pijn dat ons nichtje nooit meer bij ons zal zijn. Saar de Hullu-Riemens Sjaak, Suze, Peter, Patricia, Annelies Ben, An ja, Yannick, Brian

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 70