familieberichten 28 Vrijdag 20 juli 2007 PZC Voor meer informatie over adverteren op deze pagina of voor uw advertentie-reserveringen: Tel 0800 8060 Fax 076.5312340 E-mail pzcfamilieberichten@wegenerdagbladen.nl S.V.P. Uw opdracht voorzien van adres en telefoonnummer waar u te bereiken bent! Afsluittijden: overlijdens- en geboorteadvertenties Plaatsingen dinsdag t.m zaterdag daags voor plaatsing tot 17.00 uur. Plaatsingen maandag: zondag tot 18.00 uur. Overige familieberichten 2 werkdagen voor plaatsing tot 15.00 uur. Telefonische opdrachten voor de uitgave van maandag kunt u zondagmiddag tussen 16.00 en 18.00 uur doorgeven. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. Familieberichten bekijken op internet ga naar: www.pzc.nl keuzeblok mensenlinq Informatie advertentietarieven: www.pzcadverteren.nl 1,1 Bedroefd, maar vol fijne herinneringen en dankbaar dat hij zolang bij ons was, geven wij u kennis dat na een kort stondige ziekte is overleden, mijn geliefde man, onze lieve vader, grootvader en overgrootvader Liza Bertus van Ast - Bertus in de leeftijd van bijna 90 jaar. Schuddebeurs, M.M. van Ast-Dalebout Nieuwerkerk, Kor en fans Zonnemaire, Rita en Nelis Zonnemaire, Adrie en Marian kleinkinderen en achterkleinkinderen 19 juli 2007 Zuiddijk 14 4317 NC Schuddebeurs De afscheidsdienst voor familie en belangstellenden zal dinsdag 24 juli om 13.30 uur gehouden worden in het "Dorpshuis", LM. van der Bijlstraat 10 te Zonnemaire. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats te Zonnemaire, omstreeks 14.30 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in het "Dorpshuis". In zijn eigen omgeving is omringd door zijn familie ingesla pen mijn lieve man, onze vader en opa Coen Coenraad Johannes Alewijnse in de leeftijd van 80 jaar Middelburg: J. Alewijnse-Louwerse Oost-Souburg: Theo en Rita Alewijnse-Dees Vivian en Patric Ingmaren Bianca Jeffrey en Elvera Justin Rowena Domburg: Trudie en Jan Minderhoud-Alewijnse Coen en Linda Martijn Oost-Souburg: Willem en Yolanda Alewijnse-Willemsen Sjoerd Rik en Jonne Roel Middelburg, 18 juli 2007 Hof ter Veste 94 4333 HE Middelburg Pa is thuis, alwaar u afscheid kunt nemen op vrijdag 20 juli van 19.00 tot 20.00 uur en zaterdag 21 juli van 16.00 tot 17.00 uur. De afscheidsdienst zal worden gehouden op dinsdag 24 juli om 13.00 uur in de aula van het crematorium aan de Weste lijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. - geen bloemen - Bedroefd geven wij u kennis van het overlijden van onze ge liefde behulpzame zwager en oom Coen Alewijnse Gapinge: Middelburg: Middelburg: Gapinge: Middelburg: Veere: Middelburg, 18 juli 2007 J. Arendse-Louwerse B. Arend se (in herinnering) J. van Oorschot-Louwerse F. van Oorschot (in herinnering) J. Louwerse M. Louwerse-Steenepoorte E. de Nooijer-Louwerse A. de Nooijer W. Louwerse N. Louwerse-Janse A. Louwerse (in herinnering) W. Louwerse-Janse Neven en nichten Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van mijn zwager en onze oom Coen Alewijnse J. Alewijnse-van Belzen Theun en Gert Peter en Riet, Kevin, Joshua, Mirthe Ad en Esther, Daniëlle, Marin Janny en Wilko, Nick, Zoë Amemuiden, 18 juli 2007 Lieve opa, we zullen u missen. Ida en Ad Roberten Daniëlle Simon en Ina Monique en Maurice lolanda Patricia Martin en achterkleinkinderen Verdrietig zijn wij vanwege het overlijden van onze vriendelijke buurman Bertus van Ast Ons medeleven gaat uit naar zijn echtgenote en familie. De (oud-)buurtgenoten van de zuiddijk Schuddebeurs, 19 juli 2007 "Snor, ik wacht op je in Grote Liefde" Ite van Ast-Hoogstad Mijn Snorretje, waer bestu bleven? Mi lanct na di, o liefste mijn. Bijna 50 jaar mocht ik hier met haar samen zijn. Joop van Ast Ring 18 4317 AA Noordgouwe De begrafenis heeft op uitdrukkelijk verzoek van Snorrie in besloten kring plaatsgevonden. Rectificatie Moeder zijn is alles geven, zorgen lijden, liefde en leven. Moeder zijn is alles derven, allesen tevreden stengen. Intens verdrietig, maar met de mooiste liefdevolle herinne ringen aan haar, geven wij u kennis dat in vol vertrouwen van ons is heengegaan mijn lieve vrouw en onze lieve zorg zame moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder Alida Brusselaars-Janssen op de leeftijd van 70 jaar. Oosterland: J.C. Brusselaars Opheusden: W.G. Roelofsen-Brusselaars T. Roelofsen Petra en Barry Joey Amber Angela Dreischor: M.E. Brusselaars L. Verton 16 juli 2007 Molenweg 5,4307 AG Oosterland De crematieplechtigheid zal plaatsvinden vrijdag 20 juli om 11.30 uur in het crematorium "Hofwijk"Delftweg 230 te Overschie. Indien u deze plechtigheid wenst bij te wonen wordt u verzocht om 11.15 uur aanwezig te zijn. Na de plechtigheid wordt u in de gelegenheid gesteld de familie persoonlijk te condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Heden behaagde het de Heere, tot onze grote droefheid na een kortstondige, ernstige ziekte van onze zijde weg te nemen, mijn innig geliefde vrouw, onze zeer zorgzame moeder en onze lieve oma Cornelia Dina Boone-Versprille echtgenote van Lukas Boone in de leeftijd van 69 jaar. Sterke de Heere ons in dit zware verlies Oostdijk: L. Boone Yerseke: Annelies en André Patrick, Lydia en Pieter, Elselien en Anton Luciën, Marjolijn, Jurian, Joëlle en Leander Yerseke: Elsbeth Mathijs, Nadine, Roos-Anne, Lise-Marie, Armand 19 juli 2007 Lavendeldijk 8, 4415 AK Oostdijk Mijn vrouw, onze moeder en oma is thuis opgebaard, al waar D.V. zaterdag 21 juli van 15.30 tot 1 7.00 uur gelegen heid is tot condoleren. De rouwdienst zal D.V. dinsdag 24 juli om 10.00 uur worden gehouden in één der zalen van de Gereformeerde Gemeente, J. W. Frisostraat 1 te Krabbendijke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Krabbendijke. Na de begrafenis is er nog gelegenheid om te condoleren. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Met verslagenheid hebben wij vernomen dat God op Zijn tijd en Zijn wijze heeft weggenomen onze lieve tante Corrie Boone Wij wensen Luuk, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Foort en Miranda Boone en kinderen Met verslagenheid hebben wij vernomen dat mevrouw C. Boone-Versprille is overleden. Wij wensen Luuk en de kinderen veel sterkte toe. Gebr. Boone en personeel Hierbij delen wij u mede dat, na 10 jaar een liefdevolle verzorging in Nieuw-Sandenburgh te hebben ontvangen, is overleden onze lieve moeder, oma en opoe Jannetje Brasser-Melse weduwe van Martinus Brasser in de leeftijd van 94 jaar Bart en Jenny Brasser Marjan en Mieke Martin Indra Sjaan en Piet Adriaanse t Annette en Charles Lisa en David Corinne en Hans Jesper en Anna Bianca en Coert Floor en Kiki Mariëlle en Jappe Veere, 18 juli 2007 Sandenburghlaan 2, kamer 1 54 Correspondentieadres: Anna Blamanlaan 106,4385 KK Vlissingen De afscheidsdienst zal worden gehouden op maandag 23 juli om 1 1.00 uur in de Michaëlskerk, Dorpsplein 1 te Koudekerke. De begrafenis zal aansluitend plaatsvinden om 12.00 uur op de Algemene Begraafplaats, Biggekerksestraat te Koudekerke. In "Huys ter Schelde", Vlissingsestraat 38/40, Koudekerke is na de begrafenis gelegenheid tot condoleren. Heden werd van ons weggenomen onze geliefde schoon zuster en tante Jannetje Brasser-Melse weduwe van Martinus Brasser in de leeftijd van 94 jaar. Middelburg: M. Brasser-Koole Koudekerke: L. Brasser-Brasser Middelburg: A. Brasser-Reijnierse Koudekerke: S. Brasser-Verhage L. Brasser Koudekerke: W. Brasser M. Brasser-Verhage Koudekerke: A. Kleinepier-Brasser K. Kleinepier Middelburg: J. Hollebrandse-Brasser Middelburg: P. de Lange-Brasser A. de Lange Neven en nichten Koudekerke, juli 2007

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 68