É&H Op zoek naar de ZEUMERHIT lis Y.fm LEZERSFOTO) J. Beun uit Middelburg heeft kennelijk altijd de ca mera paraat. In Zeeuws-Vlaanderen trof hij dit bord aan. Hij schrijft er over: „Op een van mijn vele fietszwerftochten door Zeeland, trof ik vori ge week dit bord aan. Ik was op weg van Bres- kens naar Hoofdplaat en zou die dag 74 kilome ter afleggen. Ik moest lachen toen ik het zag: kun je tellen, tel dan mee. Eén, 2 Mijn fotobestand omvat een onderdeel 'grappig en toch leuk', waarin foto's zitten die voortko men uit 'plezier met de camera'. Deze afbeelding heb ik er aan toegevoegd." Meneer Beun krijgt een PZC T-shirt. Wilt u ook in aanmerking komen voor zo'n shirt, stuur dan uw zomerfoto's aan zomer@pzc.nl. Yves Montand heeft met zijn Franse chanson wel wat losgemaakt. Waar schijnlijk raakten heel wat mensen door het nummer 'C'est si bon' in een vakantiestemming. Aan het eind van de middag kwamen er nog veel stemmen voor dit nummer binnen, zodat het op de valreep op nummer één terechtkwam. Vandaag kunt u weer stemmen op drie nieuwe nummers, bijvoorbeeld door een mailtje naar zomer@pzc.nl te sturen met daarin uw voorkeur. Het populairste nummer wordt om 17.15 gedraaid op Omroep Zeeland (87.9 FM). Het is ook mogelijk om met een sms- je te stemmen. Stuur dan de tekst pzczeumerhit spatie a, b of c afhan kelijk van uw keuze, naar het tele foonnummer 2002. De kosten daar voor zijn de kosten die uw provider voor een smsje in rekening brengt. Het is ook mogelijk te stemmen op de site van de PZC: www.pzc.nl. U kunt de nominaties tussen 9.00 en 12.00 op Omroep Zeeland beluis teren. v.omroepzeeland nl Naam: Jeannet Francke (45) uit Oost Souburg Nomineert: Sex on the beach Van: T-Spoon Reden: „Ik krijg een bepaald gevoel van binnen door dit vrolijke num mer van een Nederlandse band. Dit was een paar jaar terug echt een zo merhit. Je zag in hun clip dat het was opgenomen op het strand en er werd een dansje opgevoerd waar door je mee moest gaan in het rit me." Naam: Noël Bakker (19) uit Goes Nomineert: Als de morgen is geko men Van: Jantje Smit Reden: „Onlangs heeft hij opgetre den op de Grote Markt in Goes en heeft hij onder meer dit nummer ge zongen. Dit was ook de eerste keer dat ik hem live zag optreden. Het is een vrolijk lied en iedereen kan het meezingen ook al kennen ze het nummer niet. En daarom nomineer ik Jantje Smit." Naam: Fabian van der Horst (15) uit Arnemuiden Nomineert: Why I'm dirty Van: Chamillionaire Reden: „Ik houd erg veel van rap en dit is een nummer waar je in de zo mer lekker op kan relaxen. Veel vrienden van mij in Middelburg von den hem toentertijd de hiphopgang ster aller tijden. En nog steeds blijft hij een goede artiest. Dus als je in de zomer wilt ontspannen, raad ik zeker deze song aan."

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 37