Fortis aandeelhouders: U hebt onze mening gehoord. Nu horen we graag üw mening. fortis Getting you there. Het zal u niet zijn ontgaan: Fortis heeft, samen met Royal Bank of Scotland en Santander, een voorstel tot een openbaar bod op het kapitaal van ABN AMRO Holding N.V. aangekondigd. Indien wij in onze opzet slagen, vormen wij een van de sterkste en meest dynamische financiële dienstverleners van Europa. Voor Fortis een waardevolle kans om haar positie in retail, commercial en private banking en op het gebied van vermogens beheer aanzienlijk te versterken. Zowel op onze thuismarkten Nederland, België en Luxemburg als daarbuiten. In de Benelux zou Fortis met meer dan 10 miljoen klanten een marktleider in financiële dienstverlening worden en in de eurozone de op vier na grootste bank met meer dan 80.000 medewerkers. Een zeer solide basis waarop aan verdere groei kan worden gebouwd. Maar dat is onze mening. Wat is die van u? De Raad van Bestuur van Fortis hoort het graag van u op 6 augustus aanstaande. Dan vinden er Buitengewone Algemene Vergaderingen van Aandeelhouders van Fortis SA/NV en Fortis N.V. plaats, respectievelijk in Brussel ('s ochtends) en in Utrecht ('s middags). U kunt uw stem dan uitbrengen aangaande: - het voorgenomen bod op ABN AMRO; - de daarmee samenhangende machtiging van de Raad van Bestuur om het aandelenkapitaal van zowel Fortis SA/NV als Fortis N.V. te verhogen. Als aandeelhouder van Fortis SA/NV en Fortis N.V. kunt u deelnemen aan beide vergaderingen, persoonlijk of vertegenwoordigd door een gevolmachtigde. U kunt ook deelnemen aan een van de vergaderingen en u laten vertegenwoordigen op de andere. De uiterste inschrijvingsdatum voor de Buitengewone Algemene Vergaderingen van Aandeelhouders Fortis op 6 augustus 2007 is 30 juli 2007. Alle hiervoor benodigde documenten vindt u op www.fortis.nl. Voor meer informatie kunt u ook gratis bellen naar 0800 - 0331 of langsgaan bij uw bankkantoor. Verantwoordelijke uitgever: Fortis SA/NV Koningsstraat 20,1000 Brussel, België - Fortis N.V. Archimedeslaan 6, 3584 BA Utrecht, Nederland.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 10