iiiiieDericnien 28 Donderdag 19 juli 2007 PZC be Voor meer informatie over adverteren op deze pagina of voor uw advertentie-reserveringen: Tel 0800 8060 Fax 076.5312340 E-mail pzcfamilieberichten@wegenerdagbladen.nl S.V.P. Uw opdracht voorzien van adres en telefoonnummer waar u te bereiken bent! Afsluittijden: overlijdens- en geboorteadvertenties Plaatsingen dinsdag t.m zaterdag daags voor plaatsing tot 17.00 uur. Plaatsingen maandag: zondag tot 18.00 uur. Overige familieberichten 2 werkdagen voor plaatsing tot 15.00 uur. Telefonische opdrachten voor de uitgave van maandag kunt u zondagmiddag tussen 16.00 en 18.00 uur doorgeven. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. Familieberichten bekijken op internet ga naar: www.pzc.nl keuzeblok mensenlinq Informatie advertentietarieven: www.pzcadverteren.nl Wat was je sterk en arbeidzaam, steeds stondje voor ieder klaar. Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, har telijkheid, bezorgdheid en liefde is van ons heenge gaan onze geliefde zus, schoonzus en tante Jenny Bockstael Zij overleed in de leeftijd van 89 jaar. Tilburg: R. Bockstael M.L. Bockstael-van Waterschoot t Rob Bockstael jr. t Tilburg: Mathy en Ad van Mom-ik - Bockstael Marie-Claire en Floris, Marie-Annick en Pascal Sas van Gent: J.J. Bockstael D. C.P. Bockstael - Mussche Heinkenszand Marie - Thérèse Bockstael en Jos Kievit Eva en Thomas, Julia Julianadorp: Dorine en Arie Schaap - Bockstael Roland, Fabian Eindhoven: Caroline en Jan Korst - Bockstael Camiel, Sanne Zaamslag: Gertrude en Jan van Houdt - Bockstael Marieke, Thijs 16 juli 2007 Alberdingk Thymstraat 1Terneuzen Correspondentieadres: Markt 23 A, 4551 BK Sas van Gent De afscheidsdienst wordt gehouden op zaterdag 21 juli om 14.00 uur in de Emmaüskerk, Alberdingk Thijm- straat te Terneuzen, waarna de crematieplechtigheid volgt in de aula van het crematorium te Terneuzen, Bellamystraat. Samenkomst in de kerk, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de crematieplechtigheid bent u in de gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in de aula. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Er is een vriend overleden Kees den Dekker Wij wensen Corrie, de kinderen, kleinkind en familie veel sterkte. Rachel en Rinus Tramper André en Karin Jasmijn Rosa, Sjors, Ties Petra en Marco Dennis, Stefan Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van ons gewaardeerd lid Kees den Dekker Wij zullen hem blijven herinneren. Wij wensen Corrie, de kinderen en overige familieleden veel sterkte toe met het dragen van dit verlies. Bestuur en leden van BSC "Swake" 's-Gravenpolder Lieve Mama Anna Koster 27 juli 1955 t 18 juli 2007 Voor de allerliefste moeder Bedankt voor alle mooie jaren. We gaan je vreselijk missen, Voor altijd in ons hart. Barry en Patty Jordy Kasteelstraat 102 4581 SNVlissingen Anna is opgebaard in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg, alwaar gelegenheid is tot afscheid nemen en condoleren op zaterdag 21 juli van 10.00 tot 10.50 uur. Aansluitend zal hier om 11.00 uur de afscheidsbijeenkomst worden gehouden. De crematie zal in stilte plaatsvinden Intens verdrietig, maar vol bewondering voor haar optimis me en wilskracht tijdens een kansloze en oneerlijke ziekte, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve dochter Anna, onze zuster, schoonzuster en tante Voor altijd in ons hart Anna Koster Ndola, 27 juli 1955 t Vlissingen, 18 juli 2007 Mama Peter Astrid en Ad, Lisa Christina en Jaap Sandra Jeannette en Frank, Maaike, Joost en Sam Wij willen namens de hele familie Anton en Rob bedanken voor hun liefdevolle zorg voor Anna. Mijn aller, aller liefste zus, schoonzus en supertante is er niet meer Anna We zullen je nooit vergeten. Stella en Babis Christian en Sylvia Sara en Richard Faith Anna Angel Anna Koster Dit is de enige strijd die je helaas niet hebt kunnen winnen. We zullen je nooit vergeten. Rust zacht. Aminata en Wilma je was een rots in de branding en koerste recht door zee fe trotseerde storm en golven Alleen... je had op het laatst de wind niet mee I Met pijn in ons hart, maar dankbaar voor al wat hij voor ons heeft betekend, is in ons bijzijn rustig weggevaren mijn I allerliefste man, onze vader, schoonvader, opa en baasje Jo (Johannes) de Leeuw j *11 juli 1923 t 15 juli 2007 Tiny de Leeuw-Vervoom Ineke Coert Melse Sabrina, Sander Ronny Silvia de Leeuw Timothy, Melloney Vincent Esther de Leeuw Allycia, llona Linda tfs J Havendijkstraat 15 4332 AK Middelburg f De herdenkingsbijeenkomst zal plaatsvinden op vrijdag I 20 juli a.s. om 13.00 uur in rouwcentrum 'Middelburg', I Buitenhovelaan 1Voorafgaand aan de bijeenkomst is er gelegenheid tot afscheid nemen van 12.30 tot 13.00 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden om 14.00 uur op de algemene begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in eerdergenoemd rouwcentrum. Geen bezoek aan huis. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Jezus Christus is gisteren en heden dezelfde en in der Eeuwigheid Hebreeën 13:8 Na een kortstondig ziekbed is van ons heengegaan mijn lieve moeder, schoonmoeder, onze oma en oude oma Maria Robbemond-Bos sinds 1971 weduwe van Pieter Robbemond Dordrecht, t Vlissingen, 6 september 1915 17 juli 2007 Piet en Wijnie Robbemond-Molenaar Peter en Marjolein Rebecca, Pieter, Bas, Job Carla en Maurice Floortje Correspondentieadres: P. Robbemond Dommel rode 13 4371 TC Koudekerke De afscheidsdienst, waarin zal worden voorgegaan door de heer C. Simons, geestelijk verzorger van Ter Reede, zal plaatsvinden op maandag 23 juli om 12.00 uur in de aula van de Begraafplaats Essenhof, Nassauweg 200 te Dordrecht. Aansluitend zullen wij haar naar haar laatste rustplaats begeleiden. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvang kamer van de begraafplaats. Onze dank gaat uit naar de mdewerkers en vrijwilligers van Ter Reede in Vlissingen en in het bijzonder naar de verzor gers van woning 17 voor hun liefdevolle zorg en aandacht. Waarom zou mijn hart toch nog steeds zo hangen aan de kersebloesems- Ik die dacht dat ik alles achter me had gelaten? Monnik Saigyó 1118-1190 Ottorina Saskia Kwant-Theunisz Zwolle, 4 oktober 1934 Goes, 17 juli 2007 Amsterdam: Ellen Deventer: Rutger en Gea Ayla, Famke Nachtegaallaan 68 4461 RM Goes Onze dank gaat uit naar Annelies, Margreet, dokter Sclimeitz en dokter Waltman voor hun inzet en goede zorgen. De afscheidsdienst wordt gehouden op maandag 23 juli om 15.00 uur in de aula van crematorium "Middelburg", Westelijke Oude Havendijk 3,4337 PB Middelburg. Indien u deze dienst bij wilt wonen, wordt u verzocht om 14.45 uur aanwezig te zijn in het crematorium. Na afloop van deze dienst is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in het uitvaartcentrum van "Monuta", Fluite- kruidstraat 8 te Goes. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze ad vertentie als zodanig te beschouwen. Geen bezoek aan huis. <7". O f jfHjj||gsI "-v fg 1

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 56