Op zoek naar de ZEUMERHIT Ë53fm De huttenbouwers gaan in zaken Niets ontkomt aan de commercie. Zelfs de hut- tenbouw in Middelburg niet, zo lijkt deze foto duidelijk te maken. De foto is afkomstig van Puk Pieterse en geeft de huttenbouw weer aan de Ceersesweg te Middelburg. Piterse schrijft er bij: „Duidelijk is op de foto te zien dat de marktwer king zijn sporen trekt binnen onze samenleving." Hij komt met de afbeelding in aanmerking voor een een PZC-T-shirt. Wilt u ook in aanmerking ko men voor zo'n T-shirt stuur ons dan een foto over de zomer in Zeeland. Dat kan naar het e-mailadres zomer@pzc.nl Het nummer dat de lezers van de PZC en de luisteraars van Omroep Zeeland de meeste stemmen gaven is een echte klassieker. Het was Meat Loaf met het nummer 'Paradise by the dashboard light'. Vandaag kunt u weer stemmen op drie nieuwe nominaties, bijvoor beeld door een mailtje naar zomer@pzc.nl te sturen met daarin uw voorkeur. Het populairste num mer wordt om 17.15 uur gedraaid op Omroep Zeeland. Het is ook mogelijk om met een sms-je te stemmen. Stuur dan de tekst pzczeumerhit spatie a, b of c af hankelijk van uw keuze, naar het te lefoonnummer 2002. De kosten daar voor zijn de kosten die uw provider voor een sms-je in rekening brengt. Het is ook mogelijk te stemmen op de site van de PZC: www.pzc.nl. U kunt de nominaties tussen 9.00 en 12.00 op Omroep Zeeland beluis teren. www omroepzeeland.nl Naam: Anita Dojcinovski (14) uit Kortgene Nomineert: This is why I'm hot Van: Mims Reden: „Ik houd erg veel van dansen. Dit nummer heb ik vorig jaar vaak gehoord op de radio en veel gezien op televisie. Het is een lied waar je lekker op kan swingen. Binnenkort ga ik op vakantie en hoop ik dit nummer weer te horen zodat ik mijn danskunsten kan laten zien op de dansvloer." Naam: Willem van Noppen (59) uit Vlissingen Nomineert: C'est si bon Van: Yves Montand Reden: "Bijna elk jaar ga ik op vakan tie naar Frankrijk. Dit nummer werd vaak gedraaid in restaurants en op het terras. Er kwam zelfs een man langs op het terras die het lied naspeelde op zijn gitaar waardoor het leek of je een privéconcert kreeg. Alleen soms werd het een beetje te vaak gedraaid." ,0/** Naam: Huib Labeur (29) uit Middel burg Nomineert: 'Californication' Van: Red Hot Chili Peppers Reden: „In de zomer van '99 was ik met een groep vrienden naar Salou. Dit album was net uit en we speel den 'm in de ghettoblaster op het strand. Als ik dit nummer hoor, dan denk ik terug aan die zomer. Aan 'n beetje voetballen op het strand, aan 's avonds naar de discotheek gaan en aan veel bier drinken."

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 37