Familieberichten 28 I Woensdag 18 juli 2007 PZC Voor meer informatie over adverteren op deze pagina of voor uw advertentie-reserveringen: Te! 0800 8060 Fax 076.5312340 E-mail pzcfamilieberichten@wegenerdagbladen.nl S.V.P. Uw opdracht voorzien van adres en telefoonnummer waar u te bereiken bent! Afsluittijden: overlijdens- en geboorteadvertenties Plaatsingen dinsdag t.m zaterdag daags voor plaatsing tot 17.00 uur. Plaatsingen maandag: zondag tot 18.00 uur. Overige familieberichten 2 werkdagen voor plaatsing tot 15.00 uur. Telefonische opdrachten voor de uitgave van maandag kunt u zondagmiddag tussen 16.00 en 18.00 uur doorgeven. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. Familieberichten bekijken op internet ga naar: www.pzc.nl keuzeblok mensenlinq Informatie advertentietarieven: www.pzcadverteren.nl Wij zijn weer verblijd in 9 dagen tijd met 2x een meid 8-7-7 Sanne dochter en zusje van Freek, Christel en Jesse van Zanen 17-7-7 Guusje dochter van Saskia Bergmans en Benjamin van Geersdaele Opa Fred en oma Loes Dankbaar voor al haar liefde en zorg die zij in haar bewogen leven aan ons heeft gegeven, delen wij mede dat is ingeslapen onze lieve moeder, Oma en 'kleine' Oma Kathe Boschitsch-Moser in de leeftijd van 91 jaar. Allen die haar gekend hebben weten wat wij in haar zullen moeten missen. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Middelburg, 16 juli 2007 Correspondentieadres: Fam Jansen-Boschitsch Berkenstraat 40 4588 LM Oost-Souburg De afscheidsdienst wordt gehouden op vrijdag 20 juli a.s om 10.00 uur in de aula op de Zuiderbegraafplaats, Bella- mystraat 28c te Temeuzen. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de Zuider begraafplaats. Na de begrafenis is er gelegenheid om te condoleren in het Churchill-Hotel, Churchilllaan 700 teTerneuzen. Degenen die door omstandigheden geen rouwcirculaire hebben ontvangen, mogen deze kennisgeving als zodanig Moeder zijn is alles geven, zorg en lijden, liefde en leven. Moeder zijn is alles derven, allesen tevreden stengen. Intens verdrietig, maar met de mooiste liefdevolle herinne ringen aan haar, geven wij u kennis dat in vol vertrouwen van ons is heengegaan mijn lieve vrouw en onze lieve zorg zame moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder Alida Brusselaars-Janssen op de leeftijd van 70 jaar. Oosterland: J.C. Brusselaars Opheusden: W.G. Roelofsen-Brusselaars T. Roelofsen Petro en Barry Joey Amber Angela Dreischor: M.E. Brusselaars L. Verton 16 juli 2007 Molenweg 5,4307 AG Oosterland De crematieplechtigheid zal plaatsvinden vrijdag 20 juli om 11.30 uur in het crematorium "Hofwijk", Delftweg 230 te Overschie. Indien u deze plechtigheid wenst bij te wonen wordt u verzocht om 11.15 uur aanwezig te zijn. Na de plechtigheid wordt u in de gelegenheid gesteld de familie persoonlijk te condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Maria Pieternella Christiaansen-de Witte 6 augustus 1914 16 juli 2007 Na een rijk familieleven heeft op de hoge leeftijd van bijna 93 jaar onze lieve moeder, grootmoeder en overgrootmoeder afscheid van ons genomen Zij was nog altijd de spil van onze familie Ons verdriet is groot Wij danken de medewerksters van "Zorgstroom" voor hun inzet. Jopie en Charles Martin en Astrid Marjan en Jan Hend en Machteld en achterkleinkinderen Simon en Tina Janetta en Werner Catharina en Frank Francina en Adri en achterkleinkinderen Catharina en Anton Michiel, Carina, Gwijn Jan en Monica Krijn en Cathelijne Rens Bas Lotte, Kim, Joost Wij hebben mam bij ons thuis (Dorpsplein 36,4371 AC Koudekerke) Daar is gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 18 juli en donderdag 19 juli van 19.00 tot 21.00 uur. Vrijdag 20 juli om 12.45 uur komen wij bij elkaar in het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg", aan de Industrieweg 20. 4382 NA te Vlissingen. Om 14.00 uur zullen we mama begraven op de Algemene Begraafplaats te Koudekerke. Na de begrafenis is er in eerdergenoemd uitvaartcentrum gelegenheid om te condoleren. Verdrietig, maar met bewondering voor haar doorzettings vermogen, namen wij kennis van het toch nog onverwachte overlijden van onze lieve zuster, schoonzuster en tante Maria Pieternella Christiaansen-de Witte Vlissingen: L. Valckenier von Geusau-de Witte t Jhr. D.C. Valckenier von Geusau f Schoorl: J. de Witte J.E. de Witte-de Regt t Koudekerke: C. de Witte Middelburg: L. de Witte t I.C.M. de Witte-Loontjens Neven en nichten Koudekerke, 16 juli 2007 Je wilde nog zoveel, maar had niet meer de kracht. Je ziekte had je volkomen in zijn macht. Je was zo moe, je hebt je strijd gestreden. Vandaag is van ons heengegaan mijn lieve man, onze dier bare vader en mijn knuffel opa Kees den Dekker *30 augustus 1951 f 16 juli 2007 Ondanks al zijn levenslust en kracht heeft hij de strijd niet kunnen winnen. Corrie den Dekker-van Alten Marko en Anouk Mick Mirjam en John Ozzy ijf- Veerweg 10,4433 AX Hoedekenskerke Kees is opgebaard in de 24-uurs familierouwkamer van rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 (naast de Algemene Begraafplaats) te Goes, alwaar donderdag 19 juli van 19.00 tot 19.30 uur gelegenheid is tot afscheid ne men en condoleren. De afscheidsdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal wor den gehouden zaterdag 21 juli om 9.30 uur in dorpshuis 'Ons Dorpsleven', Poelvoordestraat 3 te 's-Gravenpolder, waarna om 11.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Hoedekenskerke, Na de begrafenis is er eveneens gelegenheid tot condoleren en samenzijn in het dorpshuis. Liever geen bezoek aan huis. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, kunt u deze aankondiging als zodanig beschouwen. Zo kort. Zo intens. Lieve Opa, Jammer dat ik je maar zo kort heb gekend, maar ik weet dat je nu een sterretje aan de hemel bent. Dikke kus, Mick Met respect en liefde gedenken wij onze zoon, broer, zwager en oom Kees den Dekker Goes: P. den Dekker-Otte M. den Dekker t Lisse: Ch.C. den Dekker J.R. den Dekker-Sloots Leek: L.E. van Liere-den Dekker D. van Lieret Neven en nichten Rust nu maar uit. je hebt je strijd gestreden. Met liefde in ons hart gedenken wij mijn lieve schoonzoon, onze zwager en oom Kees den Dekker Pa van Alten t Ma van Alten-de Vries Nellie - Wim Ria - Jaco Koos Marjan - John Neven en nichten Terneuzen, 16 juli 2007 Niets zal meer hetzelfde zijn Kees we zullen je missen. Karin en Rens Heieen en Mart Ella Elize en Marius Jacqueline en Ard Marjo en Jacco Kees Wij hebben samen gedanst, gefeest, gekaart, gevist, gelachen en gehuild. Kees, we zullen je ieder op onze eigen manier missen! We wensen Corrie, kinderen en familie veel sterkte. Adrieen Trudy Simon en Marian André en Nel Bert en Jannie Ad en Connie Ontsteld hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Kees den Dekker Met waardering denken wij terug aan de vele jaren waarin hij als drager voor ons bedrijf werkzaamheden heeft ver richt. Onze gedachten gaan uit naar Corrie, de kinderen en klein kind en wij wensen hen sterkte en kracht toe om met dit verlies om te gaan. Namens directie en personeel van Uitvaartverzorging 'De Bevelanden' Johan Hoekman Goes, 16 juli 2007 Ontroerd en bedroefd maar met fijne herinneringen heb ben wij kennisgenomen van het overlijden van Kees den Dekker Kees heeft veel voor ons betekend. Wij wensen mevrouw Den Dekker en familie veel sterkte toe. Sociëteit de Graaf, 's-Gravenpolder Ons bereikte het bericht van het toch nog plotseling overlij den van de heer C. M. den Dekker Gedurende 30 jaar heeft hij op voortreffelijke wijze langen van onze stichting als beheerder van het Dg gediend. Wij zijn hem daarvoor veel dank verschuldig Onze gedachten gaan uit naar zijn vrouy wensen hen veel sterkte toe. Het bestuur* 'Ons Do

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 68