Poppe familieberichten 30 I Woensdag 18 juli 2007 PZC Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden op 76-jarige leeftijd van Dr. Otto von der Gablentz Oud-ambassadeur van de Bondsrepubliek Duitsland in Nederland en oud-rector van het Europa College in Brugge/Natolin In grote dankbaarheid gedenken wij zijn charmante, inspi rerende en wijze bijdragen als achtereenvolgens lid van het bestuur en lid van de raad van toezicht van het Roosevelt Study Center in de jaren 2001 tot 2007. Wij wensen zijn vrouw en kinderen veel sterkte toe met het dragen van dit verlies. Namens de raad van toezicht van het Roosevelt Study Center, G.R.J, van Heukelom, voorzitter Prof. dr. C.A. van Minnen, directeur Middelburg, 17 juli 2007 Eindelijk vrij ouwe Klaas, Hannie, Tamara en Sharona Heden bereikte ons het bericht van overlijden van onze oud-medewerker en collega Kees van de Guchte Vanaf 1961 tot 1983 is Kees werkzaam geweest bij de ge meente Borsele. Wij wensen zijn familie veel kracht en sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Het gemeentebestuur en de medewerkers van de gemeente Borsele E.J. Gelok, burgemeester P. Katsman, secretaris Ik kan gaan slapen zonder zorgen, want slapend kom ik bij U thuis. Alleen bij U ben ik geborgen. Gij doet mij rusten tot de morgen en wonen in een veilig huis. Psalm 4:3 Met droefheid, maar dankbaar dat zij zo lang in ons midden is geweest, delen wij u mee, dat onze geliefde moeder, groot- en overgrootmoeder is overleden Krina van der Hooft-Verhelst weduwe van Willem Petrus van der Hooft Zaamslag, 1 augustus 1915 t Terneuzen, 17 juli 2007 J.M. van der Hooft O. van der Hooft-de Graeve Jolanda en Tom Chelsea, Daimy Martin en Anuschka Elmar, Jurre M.L. de Jonge-van der Hooft W.P. de Jonge Marja en Ronny Sven, Mick Peteren Judith Stijn, Mart Karin en Alex Mathijs Correspondentieadres: Huijgensstraat 1 4532 KA Terneuzen Gelegenheid tot afscheid nemen vrijdag 20 juli van 19.00 tot 19.30 uur in Rouwcentrum Monuta, Rooseveltlaan 6, Terneuzen. De rouwdienst, waarvoor wij u uitnodigen, wordt gehou den zaterdag 21 juli om 10.30 uur in zorgcentrum Bachten Dieke, Koninginnelaan 2, Terneuzen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Zuiderbegraafplaats aan de Bellamystraat te Terneuzen. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in Bachten Dieke. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Voor een zorgzame begeleiding UirVAARTZORGCENTRUM De Bevelanden j.c. Hoekman Geedeioozepad 20,4463 Aj Goes (0113) 227525 Uw wensen registreren? Vraag om ons "Persoonlijke Wensen Boekje" De Heer is mijn kracht en mijn schild; op Hem vertrouwde mijn hart en ik werd geholpen. Psalm 28: 7 Met veel verdriet geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve en meelevende moeder en oma Agatha Hooij-Snoep sinds 10 januari 2005 weduwe van Mr J. Hooij Amsterdam, 10 mei 1918 t Zutphen, 16 juli 2007 Overslag Margreet de Graaf-Hooij Wybe de Graaf Jan-Paul Jeroen Gouda Anton Hooij Ankie Hooij - Lampert Arjen en Linda Eva en Niels Zutphen Lies van der Brug - Hooij Gerard van der Brug Teun en Annemiek Pieter Henrike Correspondentieadres: A.E. van der Brug-Hooij Coehoom singel 92 7201 AE Zutphen Geen bloemen - geen bezoek aan huis De dienst van gedenken in dankbaarheid zal worden ge houden in de Sint Walburgiskerk te Zutphen op vrijdag 20 juli a.s. om 15.00 uur. Afscheid nemen en condoleren kan voorafgaand aan de dienst van 12.00 - 12.45 uur in de kerk. Aansluitend is in familiekring de begrafenis op de Algemene Begraafplaats aan de Voorsterallee te Zutphen. Haar leven is niet geëindigd, maar veranderd. Bedroefd vernamen wij het heengaan van Toos te Kiefte Vele jaren was zij de stuwende kracht als vrijwilliger in de Opvang en Verzorging - Noodhulp Nationaal - van het NRK. Haaiv man, kinderen en kleinkinderen wensen wij veel sterkte om dit verlies te verwerken. Nederlandse Rode Kruis, regio Oosterschelde, namens deze: de regio coördinator Met droefheid geven wij u kennis dat is overleden onze geliefde zwager Cornelis Jacobus Moeleker J. Sinke J.C. Sinke-Kole en kinderen Yerseke Overlijden, een traan, verdriet en gemis. Een glimlach en rust omdat deze verlossing haar keuze is Heden is zacht en kalm ingeslapen mijn lieve vrouw, onze moeder, oma en zus Pieternella Schoe Nel In de leeftijd van 60 jaar. Ab Schoe Ronny en Joyce Joey, Nicky Til Hendrikse 16 juli 2007 Dolfijnstraat 59 4337 IR Middelburg De afscheidsbijeenkomst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op vrijdag 20 juli a.s. om 15.00 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de crematieplechtigheid is er gelegenheid tot condo leren en elkaar te ontmoeten in de condoleanceruimte van het crematorium. sd het werd stil, geen lach, geen traan Geschokt namen we kennis van het overlijden van Ann Carine Sara Watté mama van onze lieve kleuter Elyne We wensen Marnix, Elyne en al hun familieleden heel veel sterkte toe in deze zware tijd. Bestuur, personeel, oudervereniging en mr van de Basisschool Moerschans te Hulst Met ontzetting hebben we kennisgenomen van het ge heel onverwachte overlijden van dhr. J. Wielemaker vader van Erwin deelnemer afdeling paardenhouderij Wij wensen Erwin en zijn naaste familie ueel sterkte toe bij het verwerken uan dit grote verlies. Namens het Groen College Goes, A.A. Tissink - vestigingsdirecteur Namens de Edudelta Onderwijsgroep, Ir. H. Laros - voorzitter van het College van Bestuur Goes, 13 juli 2007 Daar het onmogelijk is eenieder persoonlijk te bedanken voor de blijken van medeleven en belangstelling die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze geliefde, zorgzame vader, groot- en overgrootvader Cornelis van den Berge willen wij u langs deze weg onze hartelijke dank betuigen. Kinderen en kleinkinderen Yerseke. juli 2007 Voor al uw blijken van medeleven die wij, zowel persoonlijk als schriftelijk van u mochten ontvangen na het overlijden van onze moeder en oma Pieternella Boone - de Pagter willen wij u oprecht dank zeggen. Kinderen en kleinkinderen Serooskerke, juli 2007 iü UWaujsMuu.) 18-7-2005 18-7-2007 Voor altijd in onze gedachten. Voor altijd in ons hart. Toos Keersemaker-Schijven Anton Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Zorg... Respect... Aandacht... na het|pprl Tel: 0118 - 616012 www.begrafenlsverzorging-poppe.nl f Verdrietig hebben we afscheid moeten nemen van onze 1 moedige schoonzus en tante Nel Schoe-Hendrikse Hans enMattie Ruud en Marion Carmen en Ferdi Neven en nichten Nel we zullen je missen. We wensen Ab en de kinderen sterkte toe met het verwerken van dit verlies. I u itvaa rtverzo rgi ng de Groot-de Kam bv Gratis en vrijblijvend informatiepakket. tel. 0118-612868 Veerseweg 36, 4332 BG Middelburg www.degrootdekam.nl - info@degrootdekam.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 64