familieberichten 24 I Dinsdag 17 juli 2007 PZC Voor meer informatie over adverteren op deze pagina of voor uw advertentie-reserveringen: Tel 0800 8060 Fax 076.5312340 E-mail pzcfamilieberichten@wegenerdagbladen.nl S.V.P. Uw opdracht voorzien van adres en telefoonnummer waar u te bereiken bent! Afsluittijden: overlijdens- en geboorteadvertenties Plaatsingen dinsdag t.m zaterdag daags voor plaatsing tot 17.00 uur. Plaatsingen maandag: zondag tot 18.00 uur. Overige familieberichten 2 werkdagen voor plaatsing tot 15.00 uur. Telefonische opdrachten voor de uitgave van maandag kunt u zondagmiddag tussen 16.00 en 18.00 uur doorgeven. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. Familieberichten bekijken op internet ga naar: www.pzc.nl keuzeblok mensenlinq Informatie advertentietarieven: www.pzcadverteren.nl In geruststellende aanwezigheid en bijgestaan door allen die haar dierbaar waren en met haar gedachten bij Leo, is het levenskaarsje gedoofd van Magdalena Pieternella Kramer weduwe van Abraham Deurloo Kortgene Oudenbosch 19 april 1924 15 juli 2007 Mattie en Roel Pauline, Harold, Mischa Julia, Eduard, Yana Hennie en Bert Eliane, Peter, Christy, Lise Geert jan, Gerwiene Kees en Marga IgorDavy Natasja, Andy Rebecca, Jaap, Emilia, Sharona Leo en Herta Patrick, Marjolein Oudenbosch, 15 juli 2007 Corr. Adres: Noordhoekstraat 8 4735 RD Zegge (O)Ma is opgebaard in het uitvaartcentrum van Monuta De Groen, Parklaan 5 te Oudenbosch, geen bezoek. De crematiedienst zal worden gehouden op donderdag 19 juli om 14.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. U kunt de familie schriftelijk en persoonlijk condoleren in het crematorium. Een vrolijke bloem is altijd welkom. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief hebben ont vangen, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Rust nu maar uit, je hebt je strijd gestreden. Ie hebt het met veel moed gedaan. Wie kan begrijpen, wat je hebt geleden en wie kan voelen, wat je hebt doorstaan. Bedroefd, maar dankbaar dat hem een langer lijden be spaard is gebleven, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve man, onze vader, opa en overgrootpa Gijsbertus Groeneveld 13 februari 1929 f 15 juli 2007 Vlissingen: J. W. Groeneveld-Bolleurs Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: van Raaltestraat 79 4384 GD Vlissingen Er is gelegenheid om afscheid van hem te nemen op woens dag 18 juli van 18.45 tot 19.15 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen aan de van Dishoeckstraat 620, Vlissin gen. De plechtigheid, voorafgaande aan de crematie, zal plaats vinden op donderdag 19 juli om 13.00 uur in het crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3, Middelburg. Hierna is er gelegenheid tot samenzijn in de ontvangkamer van het crematorium. Na een langdurig en moedig gedragen lijden is toch nog onverwacht, zacht en kalm, van ons heengegaan mijn vader, schoonvader en onze opa Gijsbertus Groeneveld Vlissingen: J.S. de Leeuwen-Groeneveld J.F. de Leeuwen Marina Esther en Maurice Op 13 juli 2007 overleed ons erelid van de muziek vereniging "Euterpe" Kees van de Guchte In de leeftijd van 88 jaar. Gedurende ruim 60 jaar is hij lid geweest van "Euterpe" en was een trouw bezoeker van onze concerten. Wij wensen de familie berusting en troost toe. Heinkenszand, Bestuur en leden muziekvereniging "Euterpe" Na een moeilijke periode van afnemende gezondheid, maar met een bevrijdend gevoel dat zijn leven nu voorbij is, moeten wij veel te vroeg afscheid nemen van mijn man, onze lieve vader en schoonvader Robert Peter Jongepier Rob echtgenoot van Anneke Bron in de leeftijd van 56 jaar. Schoondijke: A. Jongepier-Bron Breskens: Jolanda en Johan Oostburg: Jean-Paul 9 3 9 Nandor, Boris, Max, Herman 11 juli 2007 van der Slikkestraat 3 4507 AC Schoondijke De crematie heeft in besloten kring plaatsgehad. Diepbedroefd om zijn heengaan, maar intens dankbaar wat hij voor mij heeft betekend, heb ik afscheid moeten nemen van mijn zoon Robbie geboren 1950 overleden 2007 voor altijd in mijn hart Ma Jongepier Met verslagenheid namen wij kennis van het overlijden van Toos te Kiefte Jarenlang heeft zij zich ingezet voor het Nederlandse Rode Kruis, afdeling Reimerswaal. Haar enthousiasme was aanstekelijk, ze was onvermoeibaar in haar inzet voor haar medemens. We zullen haar missen. Wij wensen Hennie, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Het Nederlandse Rode Kruis, afdeling Reimerswaal T. Verbree, voorzitter K. Verschoore - Meeuwsen, secretaris Bedroefd hebben we kennisgenomen van het overlijden van ons trouw verenigingslid Toos te Kiefte Toos is reeds vanaf de oprichting lid van onze presentatie- groep. We zullen haar erg missen. We wensen haar man, kinderen en verdere familie de kracht toe om dit grote verlies te dragen. Bestuur en leden van Ons Boeregoed We zeggen geen grote woorden, maar hopen dat een klein gebaar helpt om het verdriet te verzachten. Wij wensen Hennie, kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte toe met het verlies van Toos te Kiefte Toos was bovenal een heel meelevend en sociaal mens en was daarom ook nauw betrokken bij onze partij. Namens bestuur, fractie en steunfractie van de Partij van de Arbeid Reimerswaal. Verdrietig, maar vol bewondering hoe hij met zijn ziekzijn is omgegaan hebben we afscheid genomen van onze broer, zwager en oom Nico Janse Echtgenoot van Cobi Janse - Koppejan In de leeftijd van bijna 83 jaar. D. Janse t N Janse-Slooten A. Janse M.S. Janse-Baarendse M. Janse f J. Janse-Boogert C. Janse N.M.J. Janse-Kasse M. Janse M. Janse-Boogert t J. Janse C.J. Janse- van den Berge f A. Janse H. Janse-Glerum Neven en nichten Kraggenburg, 13 juli 2007 Verslagen zijn wij door het bericht dat Toos te Kiefte nog zo onverwacht is overleden. Bijna 25 jaar was zij nauw betrokken bij het vrijwilligers werk voor "de Zonnebloem". De laatste jaren was zij ons hoofd-bezoekwerk en mede-bestuurder van de afdeling "Reimerswaal". Wij, en vele gasten van onze afdeling zul len Toos missen. We denken aan Hennie, de kinderen en kleinkinderen, we wensen jullie allen heel veel sterkte met het gemis van zo'n warme persoonlijkheid. Bestuur en vrijwilligers "de Zonnebloem", afd. Reimerswaal Je geest was al weg... en nu heb je ons helemaal verlaten. Wij hopen dat je nu rust gevonden hebt. Met een intens triest gevoel hebben wij in stilte afscheid ge nomen van mijn zoon, mijn man, onze vader en schoonvader Willem Cornelis de Kramer Willem Hij is slechts 60 jaar geworden. Vlissingen: W.J. de Kramer Vlissingen: Maria van Heusden Michel en Angela Nicky Graag willen wij de mensen van "de Vliedberg", appartement 15 en 17 bedanken voor de liefdevolle verzorging van Willem. 13 juli 2007, "de Vliedberg" Koudekerke Correspondentieadres: Maria van Heusden Commandoweg 20 4381 BH Vlissingen Je was een rots in de branding en koerste recht door zee Je trotseerde storm en golven Alleen je had op het laatst de wind niet mee Met pijn in ons hart, maar dankbaar voor al wat hij voor ons heeft betekend, is in ons bijzijn rustig weggevaren mijn allerliefste man, onze vader, schoonvader, opa en baasje Jo (Johannes) de Leeuw *11 juli 1923 f 15 juli 2007 Tiny de Leeuw-Vervoorn Ineke Coert Melse Sabrina, Sander Ronny Silvia de Leeuw Timothy, Melloney Vincent Esther de Leeuw Allycia, Ilona Linda 3 Havendijkstraat 15 4332 AK Middelburg De herdenkingsbijeenkomst zal plaatsvinden op vrijdag 20 juli a.s. om 13.00 uur in rouwcentrum 'Middelburg', Buitenhovelaan 1Voorafgaand aan de bijeenkomst is er gelegenheid tot afscheid nemen van 12.30 tot 13.00 uur. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in eerdergenoemd rouwcentrum. Geen bezoek aan huis. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Met droefheid delen wij u mede dat van ons is heengegaan onze lieve schoonzus en tante Davina Kik weduwe van Marinus Job van der Maas op de leeftijd van 78 jaar. Emmen: J.M. van der Maas J. van der Maas-Timmer Westenschouwen: J. van der Maas J. van der Maas-van der Klooster Haamstede: A.M. van der Werf (in herinnering M. van der Werf-Mellema Neven en nichten Haamstede, 14 juli 2007

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 54