Familieberichten (jQ$ (Tlensen Jiiq.nl Maria Jozina van 't Westeinde 8 Een bekende overleden? Zoek, Vind... 26 Dinsdag 17 juli 2007 PZC sd Verdrietig, maar met een dankbare herinnering aan zijn grote liefde en zorg voor ons, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan onze lieve, zorgzame vader, groot- en overgrootvader Cornelis Jacobus Moeleker weduwnaar van Margaretha Pieternella Sinke in de leeftijd van 82 jaar. Biezelinge: Kees en Maatje Kees en Nazha Juri, Zina Mark en Mariëlle Robin, Sander, Ilse, Charlotte Mariëtte en Raoul Sven, Jens Sandra en Martin Matthijs, Sophie Biezelinge: Piet en Addy Collin en Erna Anco en Linda Wessel, Yfke Barry en Doreen Mirjam Serooskerke: Jan en Hanny Michaël en Lydia Jesse, Loïs, Julia, Micha Joyce 15 juli 2007 Correspondentieadres: Oude Havenstraat 19,4421 HZ Biezelinge Onze vader en opa is opgebaard in zijn huis, Waardekens- straat 55 te Biezelinge, gelegenheid tot afscheid nemen aldaar woensdag 18 juli van 19.30-21.00 uur. De Rouwdienst zal D.V. worden gehouden donderdag 19 juli om 10.30 uur in de Petrakerk, Goessestraatweg 18 te Kapelle, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Biezelinge. Na de begrafenis is er in voornoemde kerk gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. Heden overleed onze lieve en zorgzame broer en zwager Kees Moeleker Bet en Albert Agatha en Bram Ko en Adrie Kapelle, 15 juli 2007 Opgewekt en zorgzaam nooit vragend, Nimmer klagend, altijd stil dragend, Moedig ging je door, steeds weer, Tot op het laatste moment, Het wilde niet meer. We hebben afscheid genomen van onze lieve moeder, oma en omi Jo van Riet-de Graag weduwe van Cees van Riet 's-Gravenpolder, 21 augustus 1920 Goes, 15 juli 2007 Jaap en Luc Liesbeth en Jan Hanneke en Paul Jan Cees en Miriam Marjan en Ruud Klein- en achterkleinkinderen De Horst 235,4461 WZ Goes Onze moeder, oma en omi is overgebracht naar het uitvaart centrum van 'Monuta', Fluitekruidstraat 8 te Goes, alwaar geen bezoek. De crematieplechtigheid, waarbij u bent uitgenodigd, zal worden gehouden donderdag 19 juli om 15.30 uur in het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condole ren en samenzijn in de aula van voornoemd uitvaartcentrum te Goes. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvan gen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Beetje bij beetje moesten we je verlaten. We konden niet zo goed meer met je praten. Die blik, die stilte deed vaak zeer. De man, vader en opa van vroeger was je niet meer. Maar nu je voorgoed bent heengegaan, zeggen wij "Dank jevoor al wat je hebt gedaan. Bedroefd laten wij u weten dat rustig is ingeslapen mijn lieve man, onze vader, schoonvader en opa Jan van Sparrentak Meliskerke, 20 juli 1934 t Middelburg, 16 juli 2007 T. van Sparrentak-de Jonge Sjaan en Rinus Melissa Jannie Wisnu Rowana Peter en Brenda Wij bedanken de medewerkers en vrijwilligers van verpleegcentrum Buitenrust (afd. de Branding) voor hun liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Wijdaustraat 40 4337 VG Middelburg Jan ligt opgebaard in rouwcentrum 'Middelburg', Buiten- hovelaan 1 Aldaar is er gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 20 juli a.s. van 09.30 tot 10.00 uur. Aansluitend zal aldaar de afscheidsbijeenkomst worden gehouden, waarna zijn begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in de koffiekamer van de begraafplaats. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Verdrietig geven wij u kennis, dat van ons is heengegaan, onze broer, zwager en oom Jan van Sparrentak Zierikzee, E. Janse-van Sparrentak W. Janse Middelburg, A. de Lange-van Sparrentak F. de Lange. Jannie van Sparrentak t Neven en nichten Zierikzee, 16 Juli Bedroefd maar dankbaar dat aan zijn lijden een einde is gekomen, delen wij u mede dat is overleden onze zwager en oom Jan van Sparrentak echtgenoot van Tanny de Jonge Op de leeftijd van bijna 73 jaar. Middelburg: Krijn de Jonge Jan en Janny de Jonge-Beghtel Vrouwenpolder: Tonny en Leunis Schoe-de Jonge Brielle: Nel en Piet Kesteloo-de Jonge Middelburg: Cathrien en Sjaak Groen-de Jonge Ko en Tiny de Jonge-Hengst neven en nichten Middelburg, 16 juli 2007 Enige en algemene kennisgeving Verder van de wereld af elke dag een beetje dichter naar de hemel toe elke dag een treetje. Verdrietig, maar dankbaar voor het vele wat zij voor ons heeft betekend, geven wij kennis van het overlijden van onze geliefde zus, schoonzus en tante Riet in de leeftijd van 82 jaar Lewedorp: J.J. van 't Westeinde P.H. van 't Westeinde (in herinnering M.P. van 't Westeinde-Roegiest (in herinnering) M. Hazen - van 't Westeinde A.A. Hazen Neven en nichten 's-Heer Arendskerke, 16 juli 2007 Correspondentieadres: J.J. van 't Westeinde, Banjaardstraat4, 4456 BR Lewedorp Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van zorg centrum "Poelwijck" team 3 Unit, voor de liefdevolle verzorging en aandacht. De uitvaartdienst zal worden gehouden op donderdag 19 juli om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Eligius te Lewedorp. Aansluitend zal de begrafenis op de R.K. begraafplaats achter de kerk plaatsvinden. Na de begrafenis ontmoeten wij elkaar in verenigingsge bouw "De Zandlööper", Zandkreekstraat 33 te Lewedorp. Zondag 15 juli 2007 ontvingen wij het bericht van het overlijden van mijn zwager en onze oom Max Wondergem H.A. Wondergem- Baveco Neven en nichten We wensen de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Begrafenis- en Crematieverzorging OVERTOOM-GROEN Kantoor en rouwcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 Enige en algemene kennisgeving Na een werkzaam leven, is zacht en kalm overleden mijn broer en onze vriend Daan Smoor in de leeftijd van 79 jaar. Terneuzen: C. Smoor Breskens: Fam. J. M. du Bois Breskens: B. Sieben Breskens, 14 juli 2007 Correspondentieadres: Notaris J. van den Berg en Mertens Postbus 44 4500 AA Oostburg De begrafenis waarvoor u bent uitgenodigd zal plaatsheb ben op woensdag 18 juli om 14.30 uur op de algemene be graafplaats te Breskens.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 50