Zierikzee gaat te water Staatsbosbeheer begint met reconstructie burg VAN WESTEN VERBOUWINGS UITVERKOOP Kermissen op het eiland Ginkgo Combi: 3 halen 2 betalen! Ginkgo Combi verbetert geheugen en concentratie Drogisterij Kruiderij DE RODE PILAREN spzc Dinsdag 17 juli 2007 23 Hoewel schaken vaak gepaard gaat met veel zwijgen boven het bord, is het afloop toch ook erg gezellig aan de bar. foto Ronald den Dekker LangeVorststraat 98-102, Goes zierikzee - Vanaf aanstaande zater dag staan de kermissen weer op verschillende plekken op het ei land. De start is in Brouwershaven (21 tot en met 24 juli) met onder meer autoscooter en nougatkraam. Op 27 juli begint de grote kermis in Renesse (tot en met 1 augus tus). Nieuw zijn onder meer het glazen doolhof en Grand Canyon. Op 2 augustus begint de kermis in Haamstede (tot en met 4 augus tus) en laatste in de rij is Zierikzee met vertrouwde attracties als reu zenrad en grijpkranen. De kermis is van 4 tot en met 9 augustus. zierikzee - Staatsbosbeheer gaat beginnen met de reconstructie van de Karolingische burg in Burgh-Haamstede. Dat is mogelijk geworden na uitspraak van de be stuursrechter in Middelburg. Tegen de aanleg van de historische burg loopt een juridische bezwa renprocedure. Zolang de rechter daarin geen uitspraak heeft ge daan, mocht nog niet met het werk begonnen worden. Maar Staatsbosbeheer heeft haast, want de procedures nemen zoveel tijd in beslag dat de natuurorganisatie de subsidies kwijt dreigt te raken. Daarom is vorige week aan de rech ter gevraagd de opschortende wer king op te heffen en dat is toegewe zen. De rechter heeft overigens nog geen uitspraak gedaan over de bezwaren zelf Dat kan dus beteke nen dat Staatsbosbeheer straks het werk alsnog moet stoppen als blijkt dat de rechter de bezwaarma kers gelijk geeft. Het is de bedoeling op korte ter mijn met de aanbesteding van het werk te starten en dan moet eind augustus de aanleg beginnen. Nü 270 tabletten i€ 61,50 voor 41,-! jrmale prijs 20,50 per stuk I Krachtige Ginkgo Biloba formule nü tijdelijk extra voordeligl www.derodepilaren.nl Man nacht in cel na mishandeling chauffeur Maritieme dag in centrum van Zierikzee zierikzee - Vandaag is het maritie me dag in Zierikzee. Tussen 10.00 en 17.00 uur staat het centrum weer bol van de activiteiten. Er is een braderie, een hobby- en creamarkt, kunst- en ambachten markt en kindervermaak met pop penkast en trampoline. Nieuw zijn kramen rondom het Kraan plein. Daar worden onder meer mosselen gekookt. Op wisselende locaties in de oude binnenstad tre den straatartiesten op. Tv-clown Bassie komt naar Burgh-Haamstede burch-haamstede - Clown Bassie geeft zaterdag een voorstelling in dorpshuis De Schutse in Burgh- Haamstede. In de Lachspektakel- show spelen behalve Bassie ook Evert van den Bos als de toneel meester, Charlie als het brutale buurjongetje en buikspreker/ goo chelaar Peter Grooney. Het optre den begint om 19.00 uur en de kaartverkoop is bij Golff-super- markt aan de Noordstraat. ■F| meer informatie op: EJ® vvww.clownbassie.nl vlissingen - Een 46-jarige man uit de gemeente Veere is in de nacht van zondag op maandag aangehou den omdat hij een taxichauffeur had geslagen. Dat gebeurde in een horecagelegenheid aan de Prins Hendrikweg in Vlissingen. De man dacht dat hij de chauf feur kende van een eerdere ru zie. De man is naar Torentijd gebracht. Gisterochtend is hij vrij gelaten. De chauffeur raakte niet gewond. Ontdektochten op strand Noord-Beveland kamperland - Deze en volgende week worden 'zeelessen' gegeven op het strand van Noord-Beve land. Een gids van Natuur Avon tuur laat deelnemers ontdekken wat er in de zee en op het strand leeft. Natuur Avontuur leert de deelnemers op een speelse manier hoe ze het strand kunnen schoon houden. De zeelessen zijn op 17 en 24 juli en beginnen om 19.00 uur bij strandpaviljoen De Banjaard in Kamperland. Bram den Exter exposeert in Vliedberg ouddorp - Kunstschilder Bram den Exter uit Ooltgensplaat expo seert deze maand zijn schilderijen en tekeningen in zorgcentrum De Vliedberg in Ouddorp. Den Exter put zijn inspiratie in eer ste instantie uit een voorwerp of foto. Ook schildert hij vaak natuur impressies. Hij begint met een schets in potlood of houtskool. Daarna maakt een ondergrond van witte olieverf en werkt daarop zijn schilderij verder uit.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 47