Wat heeft de gitaar van Bennie Jolink met de stijging van de zeespiegel te maken? si Meer dan je denkt. Zo heeft de band van Jolink, Normaal, een klimaatneutrale CD uitgebracht, en heeft Normaal een klimaatneutrale tour achter de rug. Steeds meer organisaties, bedrijven en ja ook rockbands, kiezen ervoor om kiimaatneutraal te worden. Ook interesse? De Provinciale Milieufederaties helpen met persoonlijk advies en onderzoek. Voor meer informatie: www.hierisklimaatneutraal.nl. 0 samenwerken aan een beter klimaat begint hier 28 Dinsdag 17 juli 2007 PZC wa Tot onze ontsteltenis is plotseling overleden onze neef Jan Wielemaker Woorden schieten tekort. W. Minnaard-van Keulen E.C. Minnaard L. van Keulen-van Keulen Neven en nichten Onverwachts moeten wij afscheid nemen van Jan een altijd betrokken en belangstellende vriend. Jan en Cocky Wenny, Floor en Fay Bregt en Mirjam Tot ons groot verdriet hebben wij plotseling afscheid moeten nemen van onze lieve vriend Jan Wielemaker Wij wensen Sandrina, Sander en Wendy, Irene en Alain, Erwin heel veel sterkte met het dragen van dit verlies. Anita en Eddy José en Manouk Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze collega Jan Wielemaker Wij wensen de familie en nabestaanden veel kracht en sterkte toe in het dragen van dit verlies. Directie Van Keulen Transport bv Middelburg Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotseling overlijden van Jan Wielemaker Wij wensen zijn vrouw, kinderen en naaste familie veel sterkte toe om dit ingrijpende verlies te dragen. Directie en medewerkers Van Oeveren-Vervaet BV Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het geheel onverwachte overlijden van de heer Jan Wielemaker mede-directeur van Wielemaker bv. Wij wensen de naaste familie en in het bijzonder zijn vrouw en kinderen veel sterkte toe bij het verwerken van dit zware verlies. Directie en medewerkers Philips Lighting Vitrite Middelburg Met verbijstering en verdriet hebben wij kennisgenomen I van het plotselinge overlijden van ons MG regioteamlid Jan Wielemaker Jan was een actief lid die met volle teugen genoot van al onze activiteiten. Wij zullen zijn altijd goede humeur, I droge humor en behulpzaamheid heel erg missen. Wij wensen Sandrina, kinderen en familie veel sterkte toe met dit grote verlies. Namens alle leden van MG Car Club Holland regio Zeeland -Westbrabant Wij zijn diep getroffen door het plotselinge overlijden I van onze vriend Jan Wielemaker medebestuurslid van de Stichting Kinderzorg (v/h Vereeniging Kinderzorg) en van het Diaconaal Platform Kinderzorg Wij wensen Sandrina en de kinderen veel sterkte toe bij I het verwerken van dit grote verlies. Namens stichtingsbestuur: Digna Sweerts de Landas-Sprenger Namens platform: Marien Louws 1 Korintiërs 13:13 Jan Wielemaker 1957 f 2007 Hartelijk, behulpzaam, relativerend PKN Koudekerke kan nog niet beseffen, wat ze in hem zal missen. Bedankt, Jan! Namens PKN Koudekerke, Ella Wielemaker - de Hamer, voorzitter Anneke Maalderink - Bonder, scriba Jan Wielemaker We zullen je gevatte one-liners missen. PZC advertentieafdeling bouwpagina's Lotje, Mireille, Jolanda, Sabine, Wietske, Rina enTruus We zijn geschrokken van het bericht dat Jan Wielemaker vader van Irene Wielemaker, deelnemer van de opleiding Toerisme Recreatie, plotseling is overleden. We leven mee met Irene en wensen haar en haar familie heel veel sterkte toe. Namens deelnemers, medewerkers en clustermanagement van het cluster Horeca, Toerisme en Voeding van ROC Zeeland, Marco Boogert, mentor Middelburg, 16 juli 2007 Met verslagenheid hebben wij het plotseling overlijden vernomen van de heer Jan Wielemaker Wij wensen vrouw, kinderen en familie zeer veel sterkte toe met dit zware verlies. René en Elian Simpelaar, strandpaviljoen De Zeester BV In stilte ben je heengegaan, weggegleden uit ons leven. In stille overgave, terug naar het licht. We zullen je nooit vergeten. Voor uw blijk van medeleven, ons betoond na het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en over-oma Maatje Nieuwenhuijse-van Westen willen wij u oprecht dank zeggen. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Juli 2007 De Provinciale Milieufederaties

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 30