ïberichtei Maandag 16 juli 2007 PZC Een vechter, zoals wij van je gewend waren tot op het laatste moment. Je was een man van weinig woorden, duidelijk herkenbaar voor diegenen die bij je hoorden. Een man. vader en opa waar je op kon bouwen, met een woord waarop je kon vertrouwen. Achter je ligt een leven van werken en plicht en juist dat bepaalde in alles je gezicht. Zo bescheiden ben je gestonken. Na een moedige strijd, vol wilskracht, is waardig heengegaan mijn lieve man, onze lieve vader, schoonvader en opa Jan Janse echtgenoot van Mia Janse-Steijaert in de leeftijd van 67 jaar. Jouw leven moesten wij loslaten, in ons leven houden wij jou altijd vast. Breskens: M.E. Janse-Steijaert Avelgem (B): Eric en Carolina Micha Breskens: Monique en Han Anouk Terneuzen, 14 juli 2007 Schoener 9 4511 JT Breskens De afscheidsplechtigheid, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op woensdag 18 juli om 11.00 uur in crematorium "Terneuzen", Bellamystraat 28c te Terneuzen. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren. Geen bezoek aan huis. Je wilde nog zoveel, maar had niet meer de kracht. Je ziekte had je volkomen in zijn macht. Je was zo moe, je hebt je strijd gestreden. Bedroefd geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder en oma Tona Maria te Kiefte - Jansen Toos in de leeftijd van 64 jaar. Hennie te Kiefte Arthur en Petra te Kiefte Michael, Marc Jeanette te Kiefte 14 juli 2007 Einsteinstraat 25 4416 EL Kruiningen Toos is opgebaard in het mortuarium van Nieulande te Krabbendijke, waar u in de gelegenheid wordt gesteld om woensdag 18 juli tussen 19.00 en 20.00 uur afscheid te nemen. Ingang mortuarium via de Nieulandestraat. De afscheidsdienst wordt donderdag 19 juli om 13.30 uur gehouden in de Johanneskerk, Burg.Elenbaasstraat 4 te Kruiningen. Aansluitend zal de crematieplechtigheid om 15.30 uur plaatsvinden in het crematorium, Mastendreef 5 te Bergen op Zoom Na de plechtigheid is aldaar nog gelegenheid tot condoleren. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u om deze advertentie als zodanig te beschouwen. Onze Toos is niet meer. We zullen haar vreselijk missen. Riet en Jan Beppie Dirk en Emmy Neven en nichten Na een kortstondige ziekte maar tot het laatst toe betrokken bij wat haar dierbaar was is toch nog plotseling overleden onze zeer geliefde schoonzus en tante Toos te Kiefte-Jansen Ruurlo: Minie en Henk t Ruurlo: Jan en Dini Hengelo(G): Gerrie en Nico Zelhem: Gerda en Johan Ruurlo: Joke en Harrie Adje t Ruurlo, 15 juli 2007 "Boosheid, angst en hoop is nu veranderd in verslagenheid en verdriet" Bedroefd maar met fijne herinneringen hebben wij kennis genomen van het overlijden van Toos te Kiefte-Jansen Wemeldinge: Wim en Sarien Baarends lanina en Ferrie - Evans, Tijn Antoine en Mariël - Fleur - - - Veel te vroeg is van ons heengegaan, onze goede vriendin Toos te ICiefte Wij wensen Hennie, kinderen en kleinkinderen, veel sterkte toe met het verwerken van dit verlies. Fam. A. Nagelkerke Fam. S. Aarts Gerard Slob Vrienden uit Polen Iedere pijn heeft haar eigen troost nodig ieder vertrouwen een beantwoording Een zachte plek in ons geheugen is jouw naam Toos te Kiefte-Jansen Wij wensen Hennie en de kinderen veel sterkte toe met het dragen van dit verlies Foort en Ellie Wim, Tanja en Cas Anita, Edwin. Sven en Niels Corine, Arno en Mila Dan ga ik op tot Gods altaren, Tot God, mijn God, de bron van vreugd; Dan zal ik, juichend, stem en snaren Ten roem van Zijne goedheid paren, Die, na kortstondig ongeneugt Mij eindeloos verheugt. Psalm 43 vers 4 berijmd In dit vertrouwen is, na een kortstondige ziekte, tot onze diepe droefheid, van ons heengegaan onze lieve, zorgzame moeder en oma Davina van der Maas-Kik weduwe van Marinus Job van der Maas Zij mocht de leeftijd van 78 jaar bereiken. Goes, Jan van der Maas Trudy van der Maas-Molenaar Rieneke en André, Martin en Jolanda, Gert-Jan, Jacolien Goes, Heieen Slabbekoom-van der Maas Aart Slabbekoorn Leonard, Davine Burgh-Haamstede, Rini van der Maas Lenie van der Maas-Overbeeke Marijn, Michiel, Klaas-Jan, Gerdieneke.Leonie Oud-Vossemeer, Elvira Hendrikx-van der Maas Peter Hendrikx Tom, Vera, Rhodé, Loïs Burgh-Haamstede, 14 juli 2007 Irenestraat 11 Correspondentieadres: Bouwmansweg 1 4328 SN Burgh-Haamstede Gelegenheid tot condoleren dinsdag 17 juli van 19.00 tot 20.00 uur in de zaal van de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Ankerweg 10 te Burgh-Haamstede. De rouwdienst voor familie en belangstellenden zal D.V. woensdag 18 juli om 13.30 uur gehouden worden in bovengenoemde kerk. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op begraaf plaats "Vredehof" te Burgh-Haamstede, omstreeks 14.30 uur. Na de begrafenis is er alsnog gelegenheid de familie te condoleren in de zaal van de kerk. - Geen bloemen Wij hebben afscheid moeten nemen van onze zwager Niek Janse Hij is op 13 juli in zijn woonplaats Kraggenburg overleden Leintje en Ko Nieuwenhuyze Corrie Lijnse Suus Bannink Miep en Albert Enters Bedroefd, maar toch dankbaar dat aan zijn lijden een einde is gekomen, delen wij u mede dat toch nog onverwacht is overleden, mijn lieve zoon, onze broer, zwager en oom Marinus Snoek Rinus Arnemuiden t Middelburg 26 januari 1942 13 juli 2007 Arnemuiden: M. Snoek t A.Snoek-de Nooijer Dora Snoek t Gillis Snoek t Adrie Snoek t Serooskerke: laantje Lorier-Snoek Bram Lorier Lianne en Marcel Arnemuiden: Kees Snoek Lia Snoek-van 't Westeinde Angela en Daan Marco Wij willen het personeel en vrijwilligers van Zorgcentrum Jacob Roggeveen en van het Hospice St. Jans "De Casembrootte Middelburg bedanken voor hun liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: van Vollenhovenstraat 10 4341 AL Arnemuiden Er is gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 19 juli van 11.00 tot 11.30 uur in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. Aansluitend zal aldaar de herdenkingsbijeenkomst worden gehouden. De begrafenis zal plaatsvinden om 12.15 uur op de Algemene Begraafplaats aan de Veerseweg te Arnemuiden. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in bovengenoemd uitvaartcentrum. Bedroefd, maar dankbaar voor het vele dat zij voor ons heeft gedaan, geven wij u kennis dat is overleden onze lieve, zorgzame moeder, allerliefste oma en overoma Elizabeth Joppa van Weele - Boogaard sinds 29 juni 1995 weduwe van Jacobus van Weele in de leeftijd van 86 jaar Krabbendijke: Kees van Weele Stina van Weele - Kole Krabbendijke: Peter van Weele Eef van Weele - Saarloos Waarde: Marco van Weele Klein- en achterkleinkinderen Krabbendijke. 14 juli 2007 Correspondentieadres: Westweg 19a 4413 EE Krabbendijke Onze moeder en oma is opgebaard in het mortuarium van Nieulande te Krabbendijke, alwaar dinsdag 17 juli van 19.30 tot 20.00 uur gelegenheid is om afscheid te nemen. De afscheidsdienst, geleid door Ds. W.F. van de Woestijne, wordt woensdag 18 juli om 15.00 uur gehouden in "De Rancke", Kerkpad 1 te Krabbendijke. Aansluitend zal om 13.30 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Krabbendijke. Na de begrafenis is er in "De Rancke" gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Ter Weel en Nieulande te Krabbendijke voor de liefdevolle verzorging. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Wij zijn verdrietig omdat onze lieve Oma van Weele is overleden. Oma bedankt voor alle fijne herinneringen. Rianne en Freek Kris, Tessa, Olivia |acco en Hanneke Karin en Mark Elsa, Joop. Jacqueline, Marjolein Hans Ronnie en Carina Matthieu en Jolanda Sebas en Jantine

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 6