Familieberichten 4 I Maandag 16 juli 2007 PZC Voor meer informatie over adverteren op deze pagina of voor uw advertentie-reserveringen: Tel 0800 8060 Fax 076.5312340 E-mail pzcfamilieberichten@wegenerdagbladen.nl S.V.P. Uw opdracht voorzien van adres en telefoonnummer waar u te bereiken bent! Afsluittijden: overlijdens- en geboorteadvertenties Plaatsingen dinsdag t.m zaterdag daags voor plaatsing tot 17.00 uur. Plaatsingen maandag: zondag tot 18.00 uur. Overige familieberichten 2 werkdagen voor plaatsing tot 15.00 uur. Telefonische opdrachten voor de uitgave van maandag kunt u zondagmiddag tussen 16.00 en 18.00 uur doorgeven. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. Familieberichten bekijken op internet ga naar: www.pzc.nl keuzeblok mensenlinq Informatie advertentietarieven: www.pzcadverteren.nl ■m pï- Petra en Ene Erjka en H0warcj Jesse. Wilko en Katnen Ins ft Lïanne en Danny Lisa, Tijs Connyenj Tessa Mark en Karin Lana. Fina Stella en Arnold Daniel. Luca Slaap zacht 4- lieve oma en opoe Corrie Guido en Belinda Jocly Jacqueline Ester en Michel a_ Ben, Birgit M 4- 33 Achter de tranen bij dit afscheid schuilt de glimlach van de herinnering Verbijsterd zijn wij dat volkomen onverwacht uit ons midden is weggenomen onze broer, zwager en oom Pieter Jacobus Dourlein - Piet - weduwnaar van Antonia Elizabeth Maas in de leeftijd van 64 jaar. Kloetinge: J. Krijger-Dourlein Kloetinge: J. van der Maale-Dourlein A.J. van der Maale Kruiningen: C.J. van Daalen-Dourlein Goes:H.W. Maas D.M. Maas-van Hese Den Helder: W. Maas G. Maas-Zwezereijn Goes: B.P. Maas J. Maas-Leunisse Neven en nichten 13 juli 2007 Willemstraat 18, Kloetinge Correspondentieadres: Willemstraat 20 4481 AT Kloetinge Piet is overgebracht naar rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 te Goes, alwaar u na telefonische afspraak afscheid van hem kunt nemen. Telefoonnummer (0113)21 6893. De crematieplechtigheid, waarbij u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op woensdag 18 juli om 12.00 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in de condoléanceruimte van het crematorium. Indien u geen rouwbrief ontvangen heeft, kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. "Uw woord is een lamp voor mijn voet en een licht op mijn pad" Ps. lig105 Vrijdag overleed onze geliefde moeder bs eelt je Catharina Geldof *26 oktober 1915 +13 juli 2007 Gek uwd geweest met Pieter Ton en Cornelis Zoutewelle TerApel :SinaenHans Serooskerke Henk en Nel Burgh-Haamstede Nelleke en Ferry Den Haag Lida en Ton Kl einkinderen en ac hterkleinkinde ren Correspondentieadres: H. Ton, Vlasstraat 11, 4353 EC Serooskerke Moed er is thuis in de Vlasstraat opgebaard. Gelegenheid om afscheid te nemen op maandag 16 juli van 1 9.00 tot 21.00 uur en dinsdag 17 juli van 15.00 tot 18.00 uur. De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden op woensdag 18 juli om 12-00 uur in Je Johannesherh le Serooskerke. Aansluitend vindt om 13.00 uur de begrafenis plaats op de begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in Molen "De Hoop", Vrouwenpolderseweg 55/A. Bedroefd delen wij u me de dat is overleden onze geliefde schoonzus en tante Neeltje Catharina Geldof op de leeftijd van 91 jaar Serooskerke: A. Ton-de Visser Niagara on the Lake: (C anada) C. Meijers-Ton J. Meijers Neven en nichten Serooskerke, 13 juli 2007 Als alle tranen in je ogen me konden zeggen wat je voelde, als de schaarse lachjes om je mond me konden zeggen wat je bedoelde, als de glinstering in je ogen me konden zeggen wat er was, als ik je gedachten kon lezen terwijl ik naast je zat. Nu lig je daar, mompelt maar wat. En je ogen kijken me zo doordringend aan; Ik zou je zó graag helpen, als ik blikken maar kon verstaan. Bedroefd, maar dankbaar dat een verder lijden hem bespaard is gebleven, geven wij u kennis dat is overleden onze lieve vader en opa Cornells van de Guchte weduwnaar van Johannaa Maria Meulblok Heinkenszand, 15 november 1918 t Goes, 15 juli 2007 Heinkenszand: Ina en Pim Filius-van de Guchte Elise Yari Correspondentieadres: Buizerdhof 11 4451 CX Heinkenszand Onze vader en opa is opgebaard in zijn woning in het Woonzorgcomplex 'Dijkstede', Kamilleplein 49 te Heinkenszand, waar gelegenheid is om afscheid van hem te nemen op maandag 16 juli van 14.00-15.00 uur en van 19.00-20.00 uur en op dinsdag 17 juli van 14.00-15.00 uur. De plechtige uitvaartdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal plaatshebben woensdag 18 juli om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Blasius te Heinkenszand. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats achter de kerk. Gelegenheid tot persoonlijke condoleance na de begrafenis in het dienstgebouw van de 'Dorpskerk' te Heinkenszand. Wij danken de medewerkers van Verzorgingshuis 'Ter Valcke', afd. Palliatievezorg voor de liefdevolle zorg en aandacht. Eenieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschou wen. Niemand weet hoeveel we je zullen missen, niemand weet hoe leeg die plek zal zijn. Iedereen weet dat we je nooit zullen vergeten, iedereen weet dat je voor altijd in onze harten zult zijn. Opa, bedankt voor alle fijne jaren die we samen waren, Elise en Yari We zijn een vaste ontmoetingsplaats kwijt, nu is overleden, onze zwager en oom Kees van de Guchte Verdrietig omdat we je missen. Dankbaar voor alle gezelligheid tijdens al die jaren dat we koffie bij je dronken. Adriaan van de Guchte t Louise van de Guchte-Meulblok hun kinderen Ina en Bert Vera en Daan Peter en Matty RinusenTiny Klein- en achterkleinkinderen Heinkenszand, 13 juli 2007 Waar de weg mij brengen moge, aan des Vaders trouwe hand loop ik met gesloten ogen naar het onbekende land. Op Zijn tijd heeft de HEERE tot Zich genomen onze geliefde moeder, groot- en overgrootmoeder Maria Guiljam-Murre sinds 3 juli 1990 weduwe van Christiaan Guiljam in de hoge leeftijd van bijna 95 jaar. Vogelwaarde: L. Guiljam M. Guiljam-de Waard Terneuzen: M. Guiljam C. Guiljam-Kluifhout Klein- en achterkleinkinderen Terneuzen, 14 juli 2007 Corr. adres: Lindenstraat 11,4581 BM Vogelwaarde De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Onze dank gaat uit naar het personeel van verzorgingshuis "Bachten Dieke" en verpleeghuis "TerSchorre" voor de liefdevolle verzorging. Lieve Oma, We hebben heel veel van je gehouden, je blijft voor altijd in ons hart. Chris en Helen Nina en Kiranna Ella en Donny Faro en Guus Met droefheid geven wij u kennis, dat onverwachts is overleden onze zwager en oom Jacobus Jannis Jansen echtgenoot van Catrien Matthijsse op de leeftijd van 81 jaar Schoondijke: de Gardeijn-Matthijsse j. Oetelaar Middelburg: P. van Sluijs-Matthijsse 1. van Sluijs Veere: A. Matthijsse S. Matthijsse-Minderhoud Goes: S. Matthijsse Middelburg: M. Matthijsse Middelburg: L. Korstanje-Matthijsse Breskens: Matthijsse T. Heijens Middelburg: F. Bustraan-Matthijsse A.A. Bustraan Vlissingen: P. Matthijsse Oost-Souburg: W. Matthijsse W.J. Matthijsse-de Groote neven en nichten 13 juli 2007

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 4