Nijpjes imponeert bij debuut I Zusjes Nijpjes oppermachtig in klasse Z Maak iemand blij met de PZC en ontvang een cadeau voor uzelf! Gratis FM scan radio met oordopjes PZC Maandag 16 juli 2007 33 door Lucien Roetandt nieuw- en sint joosland - De af sluiting van de basis dressuur Zee land Outdoor groeide zaterdag uit tot de finale van de zusjes Chantal en Jessica Nijpjes. De Middelburg se amazones toonde zich in de pis te van Stal de Kroo in Nieuw- en Sint Joosland oppermachtig. Chan tal schreef met U've got it beide proeven van de klasse Zi op haar naam. Jessica toonde zich met Hexagon's Razanie superieur in de klasse Z2. Een dag eerder zwaaiden de ama zones van de Hexgon Stal uit Sco re ook al de scepter in de M rubrie ken. In de klasse Z2 wist Mieke Evertse in de eerste proef nog enige tegen stand te bieden. De amazone uit Heikenszand stuurde de merrie lyara naar een totaal van 225 pun ten en eindigde hiermee op slechts één puntje achterstand op de tweede plaats achter Jesica Nijp jes met Hexagon's Razani. In de tweede proef restte voor de overi ge deelnemers slechts de strijd om de kruimels die 22-jarige tweeling achter liet. Jessica stuurde Hexa gon's Razani met 237 punten naar de eerste en Hexagon's Replay met 233 punten naar de tweede plaats. Met in haar kielzog Chantal, die Hexagon's Ustinov met 228 pun ten en Hexagon's Unchaned met 225 punten naar de derde en vier de stek reed. Amazone wint met Parmanda proef in de ZZ-zwaar klasse. door Lucien Roelandt nieuw- en sint joosland - Na haar succesvol optreden op vrijdag en zaterdag in de dressuur voor ba sis combinaties, kon Chantal Nijp jes met Hexagon's Parmanda op een goed debuut in de klasse natio naal ZZ-zwaar terugkijken. De 22-jarige Middelburgse stuurde de tienjarige Rubiquil-dochter in de eerste proef met een score van 60,14 procent naar de vierde stek. Met een score van 63,71 procent greep Nijpjes in de tweede proef de overwinning. „Parmanda is een fijn paard om te rijden. In de proef doet ze het weieens langzaam. Het is zaak om haar voortduren scherp te houden. Doe je dat, dan pakt ze het meteen weer op." In de klasse ZZ-licht zorgde Remy Kulik met Tristan onder het zadel voor Zeeuws succes. In een de eer ste proef, waarin de ruin een wat lome indruk maakte, eindigde de combinatie uit Heinkenszand met 61,14 procent op de vierde plaats. In de tweede proef liet zevenjarige Jazz-zoon zich heel wat beter zien en liep de combinatie met 64,12 procent naar een overtuigende overwinning. Kulik: „Drie weken geleden is Tristan gecastreerd. Daar heeft hij blijkbaar nog steeds last van. Soms lijkt het wel of ik Amazone Wilma Salm wordt zesde in de Prix Sint George. Ze behaalde met de hengst Living Legend een score van 62,88 procent. Daarmee was ze de beste Zeeuwse combinatie. foto Lex de Meester niet hetzelfde paard onder het za del heb lopen." Geert-Jan Raateland eindigde met Goubergh's Siera Madre op een af stand van bijn drie procent. Daar mee waren de combinaties die een voldoende scoorde voor een winst punt in deze proef geteld. Jury lid Mara de Bel: „Als jury doe je niets liever dan winstpunten geven. Maar dan moet een combinatie het ook verdienen. Er liepen nogal wat combinaties waarvan ik de in druk had dat ze nog niet aan dit ni veau toe zijn." De overwinning in de Prix Sint George werd een prooi voor Geert-Jan Raateland. De ruiter uit 's-Gravenzande stuur de de vos Unterwelt met 68,50 pro cent naar een afgetekende overwin ning. Wilma Salm was met de hengst Living Legend met een zes de plaats (62,88 procent) de beste Zeeuwse combinatie. Bent u ook zo'n trouwe abonnee van de PZC? Dan weet u hoe prettig het is om de krant elke dag in de bus te krij gen. Misschien kent u wel iemand die dat ook zou willen. Geef hem of haar dan nu op voor een proefabonnement van 4 weken voor 9,95. U ontvangt dan gratis de FM scan radio met oordopjes. Zo profiteren abonnees Profiteren van dit aanbod kan op 2 manieren: U geeft het proefabonnement cadeau. U ontvangt de FM scan radio. U draagt een nieuwe proefabonnee aan, die het proefabonnement zelf betaalt. U ontvangt de FM scan radio. Maak uw keuze en vul de bon in! Stuur de bon naar: PZC, Lezersservice, antwoord nummer 1000, 5600 VB Eindhoven. U kunt ook deelnemen via het internet: maak daarvoor gebruik van het speciale aanmeldformulier op www.pzc.nl (klik op abonneren). U heeft de FM scan radio met oordopjes binnen 2 weken in huis. Spelregels De nieuwe proefabonnee kan het proef abonnement niet voortijdig beëindigen; De nieuwe proefabonnee heeft de laat ste 3 maanden geen proefabonne ;ent gehad; De aanbrengende abonnee heeft een doorlopend abonnement op de PZC; De actie loopt van 2 juli 2007 tot en met 31 augustus 2007; De aanbieding geldt zolang de voorraad strekt. Ja, ik maak iemand blij met de PZC en ontvang gratis een FM scan radio O Ik heb een doorlopend abonnement op de PZC en ik geef een proefabonnement cadeau (4 weken voor 9,95). Ik ontvang gratis een FM scan radio met oordopjes. O Ik heb een doorlopend abonnement op de PZC en ik draag een nieuwe proefabonnee aan (4 weken voor 9,95). Ik ontvang gratis een FM scan radio met oordopjes. Mijn eigen gegevens Naam: Gegevens nieuwe abonnee Naam: Adres: Adres: Postcode: Plaats: Postcode: Plaats- Telefoon: (o.a. voor bezorgcontrole) Telefoon: (o.a. voor bezorgcontrole) E-mailadres: E:mailadres: Geboortedatum: Geboortedatum: Bank-/girorekeninq: Bank-/girorekening: Handtekening: Handtekening; Alleen originele, volledig ingevulde bonnen worden in behandeling genomen. De PZC gaat zorgvuldig om met persoonsgegevens. Op alle informatie die u aan ons verstrekt is de Wet Bescherming Persoonsgegevens van toepassing in het colofon van de krant treft u nadere informatie aan

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 35