Op zoek naar de ZEUMERHIT PZC Als er dan eindelijk zon is dan wil je in het water ook. Een bad in de achtertuin is ideaal, maar dan moet er wel water in zitten. De familie Rottier uit Vlissingen stuurde deze foto. Het heeft volgens hen ongeveer drie uur geduurd, eer het bad vol was. Geen wonder dat de jongelui er ietwat ver veeld bij zitten. Het levert in ieder geval een PZC T-shirt op. Wilt u ook in aanmerking komen voor zo'n T-shirt stuur dan een zomerfoto naar zomer@pzc.nl. De maker van een foto die wordt gepubliceerd in de krant, verdient een shirt. Een selectie wordt gepubliceerd op het internet. De lezers van de PZC en luisteraars van Omroep Zeeland hadden een duidelijke voorkeur voor Gigi D'agos- tino met Lamour Toujours, genomi neerd door Maarten Griep uit Goes. Vandaag kunt u weer stemmen op drie nieuwe nummers, bijvoorbeeld door een mailtje naar zomer@pzc.nl te sturen met daarin uw voorkeur. Het populairste nummer wordt om 17.15 gedraaid op Omroep Zeeland (87.9 FM). Het is ook mogelijk om met een sms-je te stemmen. Stuur dan de tekst pzczeumerhit spatie a, b of c af hankelijk van uw keuze, naar het te lefoonnummer 2002. De kosten daar voor zijn de kosten die uw provider voor een sms-je in rekening brengt. Het is ook mogelijk te stemmen op de site van de PZC: www.pzc.nl. U kunt de nominaties tussen 9.00 en 12.00 op Omroep Zeeland beluis teren. Naam: Yvette van den Heuij (20) uit Waalre Nomineert: 'Bring it all back' Van: S Club 7 Reden: „We hebben in Schotland ge woond en jaren geleden gingen we er op vakantie. We hebben het zie kenhuis bezocht waar mijn zus is ge boren, onze oude school, ons oude huis en onze oude buren. Op ons va kantiepark was een animatieteam dat ons een dansje op dit liedje leerde." Naam: Joop van de Meijden (64) uit Middelburg Nomineert: 'Zomer in Zeeland' Van: Saskia en Serge Reden: „Dit liedje stond op een bandje dat we vaak afspeelden wan neer we met de auto naar Zuid-Frankrijk reden. Tja, waarom ging je eigenlijk weg als het zo mooi was in Zeeland? Het kon hier dan wel regenen, maar je moest al tijd maar afwachten wat voor weer het daar was." Naam: Edwin van Elven (39) uit Mierlo Nomineert: 'November Rain' Van: Guns N' Roses Reden: „Toen ik mijn vrouw leerde kennen, was Guns N' Roses een top- band. We zijn naar een concert van hen geweest in het Goffertpark in Nijmegen. In 1992 was dit een num mer één.. We waren samen met vrienden, een man en een vrouw. Ook zij zijn inmiddels getrouwd en hebben kinderen."

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 12