1#k TEAMLEIDER INDUSTRIËLE SCHOONMAAK ma/ RP HOLIDAYS Vragen over epilepsie? CAR VILLAGE MEDEWERKER KEUKEN M/V In Jouw Stad! Lilianer -i-onds Bel de Epilepsie Infolijn 0900 - 821 24 11 T Autotechnicus m/v volvo www.rpholidays.nl/vacatures Kijk ook op JobTrack.nl PZC zaterdag 14 juli 20071 55 zoekt Streetwise een Teammanager (MBO+/HBO). Wil jij bij ons Full-Time aan de slag en ben je het met ons eens dat enthousiasme en initiatief nemen belangrijker is dan werkervaring? Dan zijn we op zoek naar jou! Kijk voor meer info over deze vacature op www.streetwise.nl maar check ook onze site www.leukestudentenbaannl Heb je vragen of wil je een afspraak maken? Bel of mail gerust! anouk@streetwise.nl of 030-272 70 70 Lamb Weston Meijer V.O F. is een joint venture, ontstaan in 1994, die de krachten van de Amerikaanse aardappelverwerker Lamb Weston Inc. en de Nederlandse aardappelspecialist Meijer bundelt Lamb Weston werd opgericht in 1950 en is met een omzet van ongeveer USD 1 5 miljard, meer dan 6000 medewerkèrs en 16 productielocaties, nummer één in Amerika op het gebied van aardappelverwerking. Meijer startte in 1985 met aardappel- ver.vcrkr.g er. is daarnaast sinds 122'J eer. succesvol aardappelhuis met o.a. zelf ontwikkelde rassen. Met ruim 1100 medewerkers is Lanrib Weston Meijer een dynamisch en snelgroeiend bedrijf met vestigingen in Kruiningen, Oosterbierum, Bergen op Zoom en Wisbech (UK) Ons doel is dé leverancier te zijn van diepgevroren aardappelproducten voor klanten, die waar voor hun geld willen en veel waarde hechten aan kwaliteit. Door haar innovatieve producten, sterke marketing onder steuning, zelfonlwikkelde technologieën, constante service en kwaliteit en een schone en veilige werkomgeving mag Lamb Weston Meijer grote internationale fastfood-, restaurant-, catering- en retailbedrijven in alle Europese landen, het Midden-Oosten, Verre Oosten en Zuid- Amerika tot haar klantenkring rekenen. www.lambwestonmeijer.nl Ter versterking van de afdeling Facilitaire Dienst, die thans bestaat uit zo n 30 medewerkers, zijn wij op zoek naar een: Als Teamleider Schoonmaak ben je tijdens je dienst verantwoordelijk voor de organisatie en de uitvoering van de schoonmaakwerkzaamheden op de productielocatie in Kruiningen. Het reinigen van het machinepark en van de buitenterreinen behoren tot de taken. Tevens signaleer je eventuele storingen op de waterzuivering en zorg je dat ze worden opgelost. Je zorgt voor het inwerken van nieuwe collega's op de afdeling en je hebt een belangrijke taak bij het instaieren van de medewerkers in de fabriek op het gebied van foodsafe en hygiënisch produceren. Je geeft leiding aan een ploeg van 7 collega's. In periodes van algehele schoonmaak verzorg je mede het inhuren van personeel en stuur je de tijdelijke krachten aan. De werkzaamheden vinden in 5-ploegendienst plaats waarbij je een gemiddelde werkweek hebt van 3 1,5 uur. Voor deze functie gaan onze gedachten uit naar een kandidaat die door een combinatie van opleiding en ervaring op MBO functioneert Je hebt enige jaren ervaring in een vergelijkbare functie waarin je leidinggevende ervaring hebt opgedaan. Je bent in staat zowel zelfstandig als in teamverband te werken. Je hebt een goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid. We "vragen" veel, maar ure hebben dan ook urat te "bieden". Een zelfstandige en uitdagende baan, bij een snel groeiend bedrijf met toekomst en uiteraard hebben tve een prima pakket arbeidsvoorwaarden, waaronder verhuis- en reiskostenvergoeding. Als je geïnteresseerd bent, verwachten we jouw sollicitatiebrief binnen 10 dagen. Deze kun je richten aan. Lamb Weston-/ Meijer V.O.F., t.a.v. afdeling Human Resources, Postbus 17, 4 416 ZG Kruiningen. Acquisitie wordt niet op prijs gesteld Jaarlijks worden bijna 8.000 astmapatiënten opgenomen in ziekenhuizen. De helft hiervan betreft kinderen jonger dan 14 jaar. Het Astma Fonds wil samen met u de strijd aangaan. Omdat het leven begint bij de adem van een kind... Geef tijdens de collecteweek of via giro 55055. I A giro 7 800 800 's-Hertogenbosch geef om dit kind 0 Hét speciale fonds voor kinderen met een handicap in ontwikkelingslanden (10 cent per minuut) Nationaal Epilepsie Fonds De Groene-Goes is official dealer van Volvo personenauto's en gevestigd in een nieuw en modern pand in Car Village® te Goes. Ter ondersteuning van ons team zoeken wij op korte termijn een: Samen met jouw collega's zorg je ervoor, dat de Volvo's van onze klanten blijvend in topconditie verkeren. Wij zoeken dan ook een zeer enthousiaste vakman die.de moderne techniek én de techniek van het omgaan met klanten beheerst. Via voortdurende trainingen en cursussen blijf je daar overigens perfect van op de hoogte. Sollicitatie: Als je graag in een team werkt en weet hoe belangrijk de relatie met de klant is, dan wordt dit jouw uitdaging om te gaan werken voor een bijzonder automerk als Volvo. Je voert jouw taken uit in een hecht team van collega's waar kwaliteit, flexibiliteit en tevens klantvriendelijkheid de kernwaarden zijn. In ons bedrijf kennen wij een zeer informele sfeer en uitstekende arbeidsvoorwaarden. Jouw reactie blijft vertrouwelijk. Reageren: Bel, mail of schrijf jouw sollicitatie, voorzien van CV, vóór 20 juli a.s. naar: De Groene-Goes, t.a.v. de vestigingsmanager Pedro Dallinga, Postbus 124, 4460 AC Goes. Tel.: 0113-275000 of per email: directie@degroene-goes.nl WWW.DEGROENE-GOES.NL 0113-275000 Vakantiepark Hof Domburg in Domburg zoekt per direct een: FULLTIME die opgeleid wil worden tot zelfstandig werkend kok. Functie-eisen: MBO denk- en werkniveau in bezit van eigen vervoer geen 9 tot 5 mentaliteit Wij bieden: salariëring conform CAO-Recreatie goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. prettige werksfeer Interesse? Voor meer informatie en sollicitatie kun je contact opnemen met Ellen Lampert. E-mail: lampert.e@hofdomburg.nl. Telefoon: 0118 - 588262. Een schriftelijke sollicitatie kun je sturen aan Vakantiepark Hof Domburg, t.a.v. Ellen Lampert, Schelpweg 7, 4357 RD Domburg. Acquisitie voor deze vacatures wordt niet op prijs gesteld.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 57