Banen Freelancers WGGGNGR dagbladen Kijk ook op QJobTrack.nl PZC zaterdag 14 juli 2007) 45 hHSH Provinciale Zeeuwse Courant De redactie PZC is op korte termijn op zoek naar m/v met kennis van: Beeldende kunst (met name voor Walcheren) en/of, Popmuziek (heel Zeeland) en/of, Klassieke muziek (met name voor Midden- en Noord-Zeeland) en/of, Hedendaagse muziek (heel Zeeland). Functie-eisen: Minimaal HBO werk- en denkniveau; Aantoonbare schrijfervaring; Goede taalvaardigheid om leesbare artikelen te schrijven en een goed gevoel voor woord en beeld; Regelmatige beschikbaarheid, ook in de weekeinden. Informatie en sollicitatie: Voor meer informatie over deze functies kun je contact opnemen met hoofdredacteur Peter Jansen (0113) 315601, e-mail: pjansen@pzc.nl of redacteur Rolf Bosboom (0113) 315653 e-mail: r.bosboom@pzc.nl Je sollicitatiebrief met CV kun je richten aan: Hoofdredactie PZC, Postbus 31,4460 AA Goes of per e-mail aan het redactiesecretariaat jeveraars@pzc.nl Meer bereiken. Met Wegener TOT 10 TELLEN HOEFT NIET MEER Zes Goes B.V. is de grootste en snelst groeiende onafhankelijke service organisatie op het gebied van consumentenelektronica. Zowel importeurs als winkelketens maken gebruik van onze diensten. Zes Goes werkt o.a. samen met: Wegens uitbreiding van ons klantenbestand zijn wij voor de afdeling logistiek op zoek naar enthousiaste afdelingsverantwoordelijken Je geeft leiding aan 4 tot 10 medewerkers die samen met jou ervoor zorgen dat de goederenstroom op de afdeling efficiënt en volgens afspraak door loopt. Tevens help je mee met het opbouwen en uitbreiden van nieuwe ontwikkelingen. Je hebt je al bewezen in een soortgelijke werkomgeving als verantwoordelijke op een afdeling. Werk- en denkniveau is minimaal MBO. vacaturenummer '7-006' Tevens zijn wij op zoek naar zaterdagkrachten De werkzaamheden zullen voornamelijk bestaan uit het controleren en verzendklaar maken van inkomende en uitgaande goederen. vacaturenummer '7-007' Spreekt één van deze functies je aan, stuur je sollicitatie dan naar: Zes Goes B.V. o.v.v. het vacaturenummer Postbus 64, 4460 AB Goes vacaturesfa>zesqoes.nl Heb je nog vragen, dan kun je contact opnemen met de heer M. van Zijl, operationeel manager, tel: 0113 - 24 07 52. Acquisitie n.a.v. deze vacature wordt met op prijs gesteld. Kanaalweg 1 Postbus 1000 4330 ZW Middelburg Tel. 0118-621000 Fax 0118-621990 ir»fo@wze.nl www.wze.nl Soms onzichtbaar, altijd noodzakelijk salaris maximaal 3.553,- bruto per maand hbo-opleiding, personeelsmanagement vacaturenummer 07/17 De cluster Personeelszaken van waterschap Zeeuwse Eilanden adviseert en ondersteunt het management bij de ontwikkeling en uitvoering van het personeelsbeleid. Drie personeelsadvi- seurs en twee administratieve krachten bewaken de juiste toepassing van arbeidsvoorwaarden, rechtspositieregelingen en personeeisinstrumenten. De adviseurs zijn betrokken bij alle werving en selectieprocedures, ze stellen het opleidingsplan op en verzorgen bijvoorbeeld het casemanage- ment van ziekteverzuim. Elke adviseur is het aanspreekpunt voor een aantal afdelingen en geeft advies aan leidinggevenden over personeelszaken. De cluster is op zoek naar een nieuwe colle ga die onder andere het stagebeleid en het opleidingsplan in zijn pakket krijgt. Wat ga je straks doen? Als adviseur coördineer en organiseer je alle zaken rond het opleidingsplan en het stage plan van Zeeuwse Eilanden en je geeft er advies over. Je levert een bijdrage aan de ont wikkeling en uitwerking van het personeelsbeleid. Verder vertaal je beleid naar regelge ving en beheersinstrumenten en je analyseert ontwikkelingen in het personeelsbeleid Het begeleiden van werving- en selectieprocedures en de introductie van nieu we medewerkers behoren ook tot je werkzaamheden. WH je meer weten? Voor informatie over de functie kun je bellen met Peter Visch, telefoon 0118-621213 of 06-53379106 of na 6 augustus met Trinet van Stee, telefoon 0118-621216 of 06-53710869. Op www.wze.nl/werk vind je uitgebreide informatie over de functie, het salaris en de arbeidsvoorwaarden van Zeeuwse Eilanden. Hoe kun je reageren? Je schriftelijke reactie kun je tot 18 augustus sturen naar Waterschap Zeeuwse Eilanden, t.a.v. Personeelszaken, postbus 1000, 4330 ZW Middelburg. Je kunt je brief en cv ook mailen naar personeel@wze.nl Vermeld het vacaturenummer linksboven op je brief en envelop of in de e-mail. Uitgeverij Provinciale Zeeuwse Courant B.V. is uitgeefster van het regionale dagblad PZC in Zeeland met ruim 58.000 en maakt deel uit van Koninklijke Wegener NV. De redactie telt 75 medewerkers. Het hoofdkantoor is gevestigd in Goes, met regiokantoren in Middelburg, Zierikzee enTerneuzen. www.zesgoes.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 47