Familieberichten 34 I Zaterdag 14 juli 2007 PZC Bedroefd, maar dankbaar voor alle mooie en fijne herinneringen, geven wij u kennis dat voorzien van de sacramenten der zieken, zacht en kalm van ons is heengegaan onze lieve moeder, grootmoeder, overgrootmoeder en zus Klara Frida de Jager - Müller sinds 1967 weduwe van Jacobus Adriaan de lager in de leeftijd van 102 jaar. Wij danken allen die haar met zorg en vriendschap hebben omringd. Geldrop: Ineke Waalre: Roland en Marjet Tess, Lisa, Bente Nuenen: Stefan en Hanneke Patty, Xandra, Debbie Mierlo: Marco en Marie-José Joris, Kasper Hoofddorp: Tanja en Peter Joost, Suus Den Haag: Els Courpiere (Fr.): Olive Yerseke, 12 juli 2007 zorgcentrum Vredelust. Correspondentieadres: Manegelaan 65 2151 XA Hoofddorp De afscheidsdienst wordt dinsdag 17 juli om 11.00 uur gehouden in de aula van het crematorium, Mastendreef 5 te Bergen op Zoom. Na afloop is er in de koffiekamer gelegenheid tot condoleren. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Rust nu maar uit, je hebt je strijd gestreden. Je hebt het als een moedig mens gedaan. Wie kan begrijpen wat je hebt geleden? Rust nu maar uit en laat het leven gaan. Na jaren waarin haar krachten geleidelijk afnamen, maar haar wilskracht ongebroken bleef, is in alle rust van ons heengegaan mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder, schoonmoeder en oma Maria Pos- Verhoef in de leeftijd van 70 jaar. Wij zijn de medewerkers van het Zweedse Rode Kruis Ziekenhuis en het Hospice 'Schouwen-Duiveland' dankbaar voor de liefdevolle zorg aan mijn vrouw en onze moeder en oma besteed. Burgh-Haamstede: J. Pos Marian en Ludwig Manna en Maarten Janneke Kay Bert en Angela Patricia Marcel Denise Ellen en Stephan Claudia Job Zierikzee, 13 juli 2007 Hospice 'Schouwen-Duiveland' Correspondentie-adres: Beatrixstraat 14 4328 BP Burgh-Haamstede De afscheidsdienst voor familie en belangstellenden zal gehouden worden dinsdag 17 juli om 13.00 uur in de aula op de begraafplaats 'Vredehof' aan de Oude Lagezoom te Burgh-Haamstede. Wanneer u deze plechtigheid wenst bij te wonen wordt u verzocht om 12.45 aanwezig te zijn. De begrafenis zal aansluitend, om 14.00 uur, plaatshebben. Na de begrafenis is er in de zaal van de Gereformeerde kerk, Platboslaan 1 te Burgh-Haamstede, gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. In plaats daarvan graag een gift voor het Koningin Wilhelmina Fonds. Als alle verhalen zijn verteld, het laatste lied heeft geklonken en het ijs onder mijn voeten langzaam smelt voel ik jou heel dicht bij. afscheid nemen bestaat niet je gaat wel weg maar verlaat ons niet Dag lieve mam en oma Ellen, Steef, Claudia en Job Begrafenis- en Crematieverzorging OVERTOOM-GROEN Kantoor en rouwcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 Enige en algemene kennisgeving Bedroefd, maar ook dankbaar dat haar verder lijden be spaard is gebleven, geven wij u kennis dat van ons is heen gegaan onze lieve en zorgzame moeder, schoonmoeder en oma Marie Marijs-Smoor weduwe van Jacobus Marijs Breskens, 21 november 1927 t Terneuzen, 9 juli 2007 Oostburg: Kees Marijs Breskens: Liza Marijs Sander Lennart Breskens: Jennie en Robert-Jan de Kievit-Marijs Wendy en Bart Richard Correspondentieadres: J. de Kievit-Marijs Azaleastraat 32 4511 GX Breskens Overeenkomstig de wens van moeder heeft de crematie in besloten familiekring plaatsgehad. ik zie een kleurrijke regenboog. Hij is keel wijd, kij is zo koog. ik reik, maar kan er niet bij En tock lijkt kij ook weer zo dicktbij Zo voelt het ook, Hij omspant tnij! Intens verdrietig en dankbaar voor zijn liefde en daadkracht berichten wij u ket overlijden van mijn dierbare man en onze geweldige vader en schoonvader Robert Antonius Reijnlioudt Rob Middelburg 15 februari 1951 i Vlissingen 12 juli 2007 We zullen k em ontzettend n Vlissingen: Carla Reijnboudt-Jonkheer Jelle en Petra Leon en Mariëlle Sjoerd Sander Correspondentieadres: Van Karnebeekstraat 7, 4384 HP Vl issingen De afscheidsbijeenkomst zal worden gehouden op dinsdag 17 juli om 13.00 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend zal de crematie plaatsvinden. Na afloop zouden we het fijn vinden samen met u nog wat na te praten in de koffiekamer. Als we vergeten zijn u een rouwkaart te sturen, mag u deze ad vertentie als persoonlijk bericht beschouwen. Geef woorden aan verdriet Verdriet dat niet kan spreken, Fluistert in een beladen hart, en wil het breken Rob Reijnboudt is op 12 juli 2007 overleden Ria Reijnlioudt - Paul van der Vlist Els Reijnhoudt - W im Blommaert Marjon van der Vlist - Ramses Reynaert Maaike Smaling - Martijn Smal ing Isabel, Tobias, Tamsin en Julia Dapper tot ket einde. Bedroefd hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve en behulpzame schoonzoon, zwager en oom Rob Reijnlioudt Wij wensen Carla en de kinderen veel sterkte toe. Hij hield zoveel van jullie. Wijlen J. Jonkheer en S.E. Jonkheer-de Rijke Esther Jonkheer en Rob Cujé Danny en Sylvia Niels en Renate We zijn erg verdrietig dat we veel te vroeg afscheid moeten nemen van onze lieve, dappere neef Rob Reijnlioudt Carla en kindei denk< :en aan jullie. M.E. de Leeuwen- de Rijke Anneke en Hans van Drongelen- de Leeuwen Th eo en Marleen de Leeuwen- Koole Peter en Louise de Leeuwen- Dekkers en kinderen wa Veel te vroeg is van ons heengegaan een goede vriend Rob Reijnboudt Wij wensen Carla en de kinderen kracht en sterkte toe Kees en Wilna Dingemanse en kinderen Iedereen weet dat ket leven eindig is, maar dit einde kwam veel te vroeg... Wij zijn heel verdrietig dat onze vriend en goede buurman Rob Reijnlioudt op de veel te jonge leeftijd van 56 jaar is overleden. Door een slopende ziekte heeft hij maar heel kort van zijn pensioen kunnen genieten. Wij zullen zijn belangstelling en goede raad erg missen in onze kuurt. We wensen Carla en de kinderen heel veel sterkte toe in de komende tijd. De buren: Margit Hans en Annelies Gijs en Mieneke Daan en Lia Peter en Netty Willem en Lia Ruud en Lily Jan en Paulien Roel en Elly Ferdi en Mar ja Heden ontvingert wij bericht van het overlijden van onze oud medewerker R.A. Reijnlioudt Wij wensen zijn echtgenote Carla, de kinderen en overige familieleden veel sterkte toe met het verwerken van dit verlies Loodswezen regio Scheldemonden J.H.P. Waasdorp, manager operaties R. Vliegenthart, hoofd varende dienst Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze oud-collega Rob Reijnboudt Wij wensen zijn vrouw Carla, de kinderen en overige familie leden veel sterkte toe met het dragen van Jit verlies Loodswezen regio Scheldemonden Collega' s en oud-collega's varende dienst Gisteren bereikte ons het droevige bericht van ket overlijden van Rob man van onze gehefde colleg'a Carla Wij wensen Carla en haar kinderen heel veel sterkte en Gods zegen toe in deze moeilijke tijd. Collega's Louise de Col ignyschool

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 36