Zeeland Werk Vlakebrug ernstig vertraagd Heeft u ruimtegebrek? City Store miniopslag heeft de oplossing! O' /- Activisten vragen burgemeester om vergunning circus in te trekken Tijdelijke of permanente opslag voor bedrijf en particulier. Wat is miniopslag/selfstorage: Voltawes 27, Middelbur i Telefoon 0118-613713 www.city-store.nl WPZC Zaterdag 14 juli 2007 33 Karwei loopt vijf weken uit als gevolg van slecht weer. door Luc Oggel vlake - Weg- en scheepvaartver keer ondervindt nog minimaal vijf weken hinder van het groot onder houd aan de Vlakebrug over het Kanaal door Zuid-Beveland. Door het slechte weer liepen de werk zaamheden veel vertraging op. Aannemer BAM vervangt de slijt laag van het wegdek op de brug. Dat gebeurt in opdracht van weg- beheerder Rijkswaterstaat. Het werk is op 18 juni al begonnen en zou vier weken vergen. Dat leek lang voor het relatief kleine opper vlak, maar in die planning was al rekening gehouden met vertraging door slecht weer. Bij stralend zo merweer zou het werk ruim bin nen die tijd kunnen worden ge daan. „De stremming had in prin cipe 4 juli al voorbij kunnen zijn", zegt j. van Gorp van Rijkswater staat. Omdat het de laatste weken verre van zomers was, wordt dat dus veel later. De BAM en Rijkswa terstaat maakten gisteren een nieu we planning, maar ook die kan in het honderd lopen als het op nieuw veel regent. „Als het heel vochtig is, kan je geen kleeflaag aanbrengen", legt Van Gorp uit. „We willen voorkomen dat het werk over twee jaar opnieuw kun nen laten doen doordat het asfalt loslaat." Dat euvel was ook nu de reden om de slijtlaag te vervangen. En hoewel er met een overkap ping wordt gewerkt wordt het weg dek toch vochtig. Komende week is één rijstrook be- De BAM en Rijkswaterstaat maak ten een nieuwe planning voor het werk aan de Vlakebrug. Re gen kan echter opnieuw tot ver traging leiden. schikbaar op de Vlakebrug. De twe daaropvolgende weken (30 en 31) wordt er niet gewerkt vanwege de bouwvak, maar zijn wel beide rij banen open, gescheiden door bar riers. In week 32 wordt 'omge bouwd' en is er weer één rijstrook open, waarna in week 33 - als het meezit - kan worden geasfalteerd. In die week is de brug van dinsda gochtend 14 augustus tot en met donderdagochtend 16 augustus ge stremd voor de scheepvaart. Dieren zouden niet goed worden behandeld bij Moskou Holiday. door Ton van den Nouweland ZIERIKZEE - De dierenbelangen- groep Wilde dieren de tent uit vraagt burgemeester Jack Assel- bergs van Schouwen-Duiveland om de vergunning van het Staats circus Moskou Holiday in te trek ken. Volgens de belangengroep doet het circus niet genoeg om het welzijn van de dieren te waarbor gen. Jeroen van Kernebeek: „Con creet gaat het om de Bengaalse tij gers van dit circus. Die kunnen hun natuurlijk gedrag niet uitoefe nen. In een reizend bedrijf als een circus is dat onmogelijk. De tijgers zitten in een te kleine ruimte." Het Staatscircus Moskou Holiday - van 20 tot en met 22 juli in Renes- se - neemt voor wat betreft dieren welzijn de richtlijnen van de cir cusbranche in acht.. Volgens Wilde dieren de tent uit zijn die echter vol strekt onvoldoende. De belangen groep waarschuwt burgemeester Asselbergs er nu voor dat hij met dit circus een portie dierenleed ver welkomt in zijn gemeente. De bur gemeester zou daarom de vergun ning moeten intrekken. „Dat ben ik niet van plan," rea geert Asselbergs. „Die vergunning voldoet aan alle voorwaarden. De discussie over dierenleed moet in Den Haag gevoerd worden. Dat is een zaak voor overheidsinstanties. Zolang hier geen richtlijn over is, ga ik er - hoe sympathiek ik dit doel persoonlijk ook vind - niet mijn vingers aan branden. Als ik dat zou doen, sta ik maandag voor de bestuursrechter." Van Kernebeek legt zich hierbij neer: „We gaan geen acties hou den. Wij zijn meer van de fatsoen lijke dialoog." Dat momenteel cir cus Renz Berlin te bewonderen is in Renesse, is bij de belangengroep niet bekend. „Die houden zich he lemaal nergens aan. De twee oli fanten van dit circus staan de hele dag geketend." 41? Dit is een service waarbij particulieren, bedrijven of organisaties voor korte of lange termijn een opslag ruimte kunnen huren. Dankzij een persoonlijke code en een eigen sleutel heeft elke huurder de volledige controle over zijn/haar opslagruimte. Zo kunt u 7 dagen per week bij uw opgeslagen spullen. De voordelen van City Store miniopslag: - volledig afgesloten opslagunits met eigen slot waar alleen u de sleutel van heeft - 24 uur per dag camerabewaking - toegangscontrole - het gehele pand is schoon, droog en verwarmd - met de auto kunt u tot aan uw opslagunit rijden - professioneel advies - op ieder moment kunt u de huur opzeggen Wanneer u nu kiest voor een terrasoverkapping, dan ontvangt u nu tijdelijk een korting van 150,- op de RAL-kleur van uw www.tebazonwering.nl RAL-KLEUR NAAR KEUZE Ambiance Zonwering Teba Nationaal Livingstoneweg 8 4462 GL Goes tel.:0113-22 22 31 goes@ambiance-zonwering.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 35