3 EBRA DIRECTIESECRETARESSE JobTrack.nl JLievensberg Functioneel Applicatiebeheerder m/v www.lievensbergziekenhuis.nl Chauffeur binnenland De Van Pelt Vlees Groep BV SEBRA Polymer Recycling B.V. Logistiek Medewerker, 28 zaterdag 14 juli 2007 PZC Kijkookop Tö Tönsmeier Kunststoffe SEBRA Polymer Recycling B. V. is een jong bedrijf, dat actief is op het gebied van bewerken en venverken van harde kunststoffen voor hergebruik. Ter vervanging van de huidige zijn wij op zoek naar Voor 40 uur per week De functie: De directiesecretaresse fungeert als rechterhand van de directie. Het gaat om alle gebruikelijke taken op het gebied van correspondentie, agendabeheer, archief, verslaglegging, financiële admi nistratie, representatie etc. Wij zijn op zoek naar: Een ervaren, zelfstandige directiesecretaresse die goed kan anticiperen en met vertrouwelijke zaken kan omgaan. Je bent initiatiefrijk en weet prioriteiten te stellen. Daarnaast beschik je over goede communicatieve vaardigheden en beheers je de duitse taal perfect in woord en geschrift. Kennis van de engelse en franse taal zijn een pré. Je hebt meerjarige ervaring in een vergelijkbare functie en bent bedreven in de toepassing van Microsoft Office. 1 ["ziekenhuis Het Lievensberg ziekenhuis te Bergen op Zoom zoekt een: 36 uur per week Tijdelijk voor de duur van 1 jaar, met uitzicht op vast dienstverband Kijk voor meer informatie op Lievensberg ziekenhuis Boerhaaveplein 1, Postbus 135 4600 AC Bergen op Zoom telefoon 0164-278000 www.lievensbergziekerthuis.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. restau/vmt Culinair genieten aan de (joeie haven Restaurant KarelV aan de Goese haven ademt sfeer en gastvrijheid. In het historische pand stelt het enthousiaste team alles in het werk om haar gasten te laten genieten. Op de met veel zorgsamengestelde menukaart staan mooie seizoensgebonden producten. KarelV is voor het diner geopend van maandag tot en met zaterdag. Ben jij op zoek naar nieuwe culinaire uitdaging en wil je werken binnen een hecht team? Zoek je een baan waarin je zelf verantwoordelijkheid hebt en wil je deze met de nodige creativiteit invullen? Restaurant Karei V zoekt per direct een: (Z-h1<£F-KOK KarelV biedt je een prettige, inspirerende werksfeer en de verantwoordelijkheid van de dagelijkse gang van zaken in de keuken. De salariëring geschiedt conform de horeca CAO. Wil je meer inlichtingen over deze uitdagende functie? Dan kun je telefonisch contact opnemen met mevrouw J. Bal T 0113 25 15 55. Heb je interesse Wij nodigen je graag uit om je schriftelijke sollicitatie vóór 20 juli a.s. te sturen naar: Restaurant KarelV Turf kade 11 4461 AP GOES We zien je reactie met belangstelling tegemoet. De Van Pelt Vlees Groep BV is een vooraanstaand productiebedrijf in de vleessector met vestigin gen in Hellevoetsluis, Scherpenzeel en Middelburg. Zij levert ambachtelijk en voorverpakt vlees en vleesproducten aan supermarkten, groothandels en industrie. Binnen de Van Pelt Vlees Groep BV zijn circa 400 medewerkers werkzaam. Voor onze vestiging in Middelburg zoeken wij met onmiddellijke ingang een: (fulltime dienstverband, 36 uur per week) In deze functie bent u verantwoordelijk voor het tijdig en correct afleveren van onze producten bij onze afnemers. De aanvang van de werktijd is circa 05.00 uur 's morgens. Wij zoeken een chauffeur die in bezit is van het groot rijbewijs én het chauffeursdiploma. Voor deze functie geldt dat wij verwachten dat u inzicht heeft in en belangstelling toont voor de bestaande bedrijfsprocessen. U beschikt over een analytische, zelfstandige en kritische instelling en bent een open, sociale, collegiale en energieke persoonlijkheid. Daarnaast dient u te beschikken over een hands-on mentaliteit (passend bij branche en bedrijf). Wij bieden u werkzaamheden in een klein teamverband, goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden en salariëring in overeenstemming met opleiding en ervaring. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u sturen aan: Personeelszaken, Christiaan Huygensweg 3, 3225 LD Hellevoetsluis e-mail: personeelszaken@vanpeltvleesgroep.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Ons aanbod: De geschikte kandidaat bieden wij een goede salariëring met bijbehorende secundaire arbeids voorwaarden die in overeenstemming zijn met de aard en het karakter van de functie. Interesse? Indien u belangstelling heeft voor deze functie kunt u uw schriftelijke sollicitatie met een uitgebreide c.v. binnen 10 dagen richten aan: t.a.v. de directie, Postbus 8053, 4330 EB Middelburg LOGUS is een uniek samenwerkingsver band tussen een aantal leveranciers van bouw- en afbouwmaterialen. voornamelijk gevestigd in West-Brabant en Zeeland. www.logus.nl LOGISTIEK MEDEWERKER met drive Werkzaamheden Het distribueren van bouw- en afbouwmaterialen; laden en lossen, enz. (laadkraancertificaat is een pré); Het controleren van goederen aan de hand van vrachtdocumenten; Daarnaast het verrichten van magazijnwerkzaamheden, zoals het uitsorteren en opslaan van binnengekomen goederen, het uitsorteren van emballage en orderpicken; Besturen van een hef-, reachtruck en shovel (certificaat is een pré). LOGUS vraagt Een betrokken medewerker die de handen uit de mouwen kan steken. Iemand die zowel zelfstandig als in teamverband kan werken. U bent representatief en beschikt over goede sociale en communicatieve vaardigheden. Uw instelling kan worden omschreven als kwaliteits bewust en servicegericht. U heeft bij voorkeur enkele jaren ervaring in een vergelijkbare functie en beschikt over de nodige rijbewijzen (C en/of C+E). Tot slot heeft u een goede fysieke paraatheid. LOGUS biedt Een afwisselende functie op de vrachtwagen en in het magazijn; Een zeer dynamische werkomgeving in een jong en hecht team; Een salaris in overeenstemming met leeftijd en ervaring. Voor meer informatie over deze vacature kunt u contact opnemen met George de Booij, tel. 06-22970413. Bent u de persoon die deze functie tot een succes wil maken? Stuur dan uw sollicitatiebrief met c.v. naar: LOGUS Vlissingen, t.a.v. afdeling P&O Postbus 32, 4380 AA Vlissingen Of via e-mail naar: p.dlooff@logus.nl Ruim dertig jaar geleden werd de onderneming gevestigd op Industrieterrein 1A rnestein De niet te missen verandering is het nieuwe pand van Technisch Handelsbureau Vermaat BV. Op het vertrouwde adres aan de Arnesteinweg 18 is het magazijn en de bijbehorende kantoorruimte nagenoegverdrievoudigd. Een nog uitgebreider assortiment betekent dat u alles bij Technisch Handelsbureau Vermaat BV kunt verkrijgen. Het magazijn biedt plaats aan zo'n 22.000 artikelen. Hierdoor is er voor iedereen altijd wel hel gewenste artikel op voorraad ol na bestelling binnen een dag be schikbaar. De goed geoutilleerde werk plaats maakt het mogelijk dat u nog sneller voor uw reparaties of certificeringen terecht kunt. Zoek je een baan als kom dan ons team versterken!! Wij bieden Een afwisselende functie in een enthousiast team Een salaris overeenkomstig de CAO voor Technische Groothandel Wat verwachten wij van jou? Een technische opleiding op VMBO niveau Parate technische kennis en aantoonbare werkervaring Kennis van Word/Excel en in het bezit van rijbewijs BE 1 Goede contactuele eigenschappen Durf jij de uitdaging aan? Stuur dan jouw sollicitatiebrief, voorzien van c.v. binnen 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie aan de directie van Technisch Handelsbureau Vermaat BV, Postbus 8052, 4330 EB Middelburg. Wil je meer weten, neem dan telefonisch contact op met de heer P.O.R. Wauters, telefoonnummer 0118-613192 of bezoek onze website www.vermaathandelsbureau.nl.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 116