Familieberichten M - - 28 I Vrijdag 13 juli 2007 PZC Voor meer informatie over adverteren op deze pagina of voor uw advertentie-reserveringen: Tel 0800 8060 Fax 076.5312340 E-mail pzcfamilieberichten@wegenerdagbladen.nl S.V.P. Uw opdracht voorzien van adres en telefoonnummer waar u te bereiken bent! Afsluittijden: overlijdens- en geboorteadvertenties Plaatsingen dinsdag t.m zaterdag daags voor plaatsing tot 17.00 uur. Plaatsingen maandag: zondag tot 18.00 uur. Overige familieberichten 2 werkdagen voor plaatsing tot 15.00 uur. Telefonische opdrachten voor de uitgave van maandag kunt u zondagmiddag tussen 16.00 en 18.00 uur doorgeven. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. Familieberichten bekijken op internet ga naar: www.pzc.nl keuzeblok mensenlinq Informatie advertentietarieven: www.pzcadverteren.nl Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons betekend heeft, geven wij u kennis dat in vol vertrouwen op zijn Heer en Heiland Jezus Christus naar Huis is gegaan mijn lieve man, onze lieve vader en vriend en opa cfPi//ia/ri &iete/* Q/)oo/*fibo,s 23 augustus 1928 t 12 juli 2007 Oost-Souburg: Hannelore Doornbos Yerseke: Markus en Manon Kaily, Jorren Jacksonville (Florida): Irene en Greg Corey Oost-Souburg: Sonja en André Jolène, Sabine, Isabelle Yerseke: Erich (in herinnering), Ans Marco, Angela Onze speciale dank gaat uil naar het verzorgend personeel van "De Vliedberg", app. 15 voor de liefdevolle verzorging. Doomluststraat 30,4588 AM Oost-Souburg Wimis thuis. Er is daar gelegenheid om afscheid van hem te nemen op zaterdag 14 juli van 15.00 tot 16.00 uur en van 19.00 tot 20.00 uur. Aansluitend zullen we hem om 11.30 uur naar zijn laatste rustplaats brengen op de Algemene Begraafplaats te Vlis- singen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. Tot ons groot verdriet is overleden Piet Harthoorn Piet was voor ons meer dan een kennis. De laatste jaren hebben wij, vooral in het Dorpshuis, veel leuke momenten meegemaakt. Piet was er altijd, altijd geïnteresseerd, meedenkend, ad vies vol, meelevend en recht - door - zee! Peter en Sylvia Traas Rambo en Dribbel Wij wensen de familie veel sterkte toe! Nooit meer samen een pilsje drinken. Nooit meer samen een hapje eten. De zondagavonden zullen nooit meer hetzelfde zijn. Piet, we zullen je missen. Theo en Phil Piet en lannie Piet en Jopie Met leedwezen vernamen wij dat is overleden ons geacht bestuurslid Piet Harthoorn wij wensen de familie veel sterkte. Bestuur en leden H.S.V. Zak van Zuid-Beveland Wij zijn diep getroffen door het overlijden van Piet Harthoorn beheerder van de Cameronian Wij wensen Saar, de kinderen, kleinkinderen en verdere familie veel sterkte toe. Namens de gebruikers: Muziekvereniging "Prinses Juliana" Toneelvereniging Baarland Ouderensoos Damesgymnastiek E.H.B.O. vereniging Jeugdsoos "The Village Gang" Oranjevereniging Dorpsvereniging Dorpsraad Berenfeestcommittee O.B.S. "De Berenburcht" Stichting Oude Zeeuwse Kerken Heden bereikte ons het droevige bericht dat is overleden onze zeer gewaardeerde beheerder van het dorpshuis, de heer Piet Harthoorn Bestuur Dorpshuis The Cameronian Baarland Bedroefd hebben wij kennis genomen van het overlijden van ons gewaardeerd bestuurslid en baancommandant Piet Harthoorn Wij wensen zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. SchietverenigingPro Patria" Nisse Diepbedroefd, maar dankbaar voor het vele goede en de liefde die wij van hem mochten ontvangen hebben wij afscheid moeten nemen van mijn allerliefste man, onze vader en opa Martin Klok 4 april 1944 Vaarwel lieve schat je vrouw: t 11 juli 2007 Adrie Klok-Kruithof je dochter: Saskia je dochter: Jolanda je schoonzoon: Leo je schoonzoon: Ron je kleinkinderen: Martine en Sander Marino en Daniëlle je broer: Karei je schoonzus: Judi Meanderhof 153 4337 GR Middelburg Er is gelegenheid om afscheid van Martin te nemen op maandag 16 juli van 12.45 tot 13.15 in het uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Aansluitend zal om 14.00 uur de crematieplechtigheid plaatsvinden in crematorium Middelburg aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren. Martin hield van witte bloemen. Geen bezoek aan huis. Tot ons groot verdriet hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Martin Klok Martin heeft bijna 27 jaar bij ons gewerkt en is op 31 mei 2006 met prepensioen gegaan. Wij hebben Martin in de tijd dat hij bij ons werkte, leren kennen als een gemotiveerde en zeer gewaardeerde collega, die zich altijd inspande om een positieve bijdrage te leveren aan de samenwerking op onze afdeling. Wij wensen zijn familie veel sterkte en kracht toe om dit verlies te dragen. Afdelingsleiding en collega's afdeling AL Zeeland Aluminium Company Het trieste bericht van het overlijden van Alex heeft ons diep geraakt. Wij wensen Moneta en de verdere familie en kennissen heel veel sterkte voor nu en voor de moeilijke tijd die nog gaat komen. Freek*, Mirjam, Olaf*, Emma, Imke, Jens David, Jante, Hilde. Arno, Douwe But touch myJears with your lips Touch my world with your fingertips And we can have forever And we can love forever Forever is our today Who wants to live forever Who wants to live forei'er? Forever is our today Met al zijn levenslust en wilskracht heeft hij de strijd niet kunnen winnen. Na alle fijne jaren die wij met hem mochten beleven, delen wij u met verdriet in ons hart mede, dat is overleden mijn lieve man, onze zorgzame vader en schoon vader, mijn trotse opa en lieve zoon Hendrik Cornelis Kortenbout Henk 27 juni 1945 t 11 juli 2007 Middelburg: Leny Kortenbout-Ruster Middelburg: Mariëlle Kortenbout René Zoutewelle Middelburg: Ellen Kortenbout Alexander de Groot Tiro Hendrik Oost-Souburg: Pieternella Kortenbout-Huijsman Cornelis Kortenbout -in herinnering IJsselstraat 54 4335 KC Middelburg Henk is thuis, alwaar u afscheid van hem kunt nemen op zondag 15 juli a.s. van 19.00 tot 20.00 uur. De afscheidsdienst zal worden gehouden op maandag 16 juli om 11.00 uur in de aula van de algemene begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend zullen wij Henk naar zijn laatste rustplaats brengen. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in rouwcentrum 'Middelburg', Buitenhovelaan 1 Henk stelt, in plaats van bloemen, een gift voor de kanker bestrijding op prijs. Een collectebus hiervoor treft u aan bij het condoleanceregister. Lieve pap, Wat heb je gevochten. Nu ben je bevrijd van pijn en verdriet We hebben je opgesloten in onze harten. Je meiden Bedankt voor al je liefde en hulp. René Zo'n vader als jij, zal ik nooit meer krijgen. Alexander Wij wisten van zijn ziek zijn en van de strijd die hij tegen deze ziekte heeft gestreden, maar niet kon winnen. Als team willen wij onze collega's dan ook ons medeleven betuigen bij het overlijden van Henk Kortenbout vader van Ellen Kortenbout schoonvader van Alexander de Groot opa van Tiro Wij wensen Leny, Mariëllle, René, Ellen, Alexander, Tiro en oma Kortenbout veel sterkte en kracht toe om dit verlies te kunnen dragen en het een plaatsje te kunnen geven. Angela de Groot Lex van Dijken Ad Bakhuizen Cor Baars Marian van Aartsen Sjaak Dekker Jolanda Denayère Karei Dingemanse Kees Groënewegen Sarina van der Linden Bibian van Belzen Bram Lindenberg Yvonne van der Pool Els Viergever Louis Winter Jo Dekker Yvon de Kam Middelburg, 11 juli 2007 Bedroefd, maar dankbaar voor wat hij voor ons heeft betekend, geven wij kennis dat we afscheid moesten nemen van onze lieve zwager en oom Henk Kortenbout echtgenoot van Lenie Ruster Borssele: J. de Bue-Ruster P. de Bue (ill herinnering) Vrouwenpolder: J. Ruster Middelburg: N. Braamse-Ruster M. Braam se Borssele: M. de Jonge-Ruster (in herinnering) M. de Jonge Middelburg: M. Ruster (in herinnering) Borssele: W. Schouwenburg neven en nichten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 56