Familieberichten Mensen .n Een bekende overleden? Zoek, Vind... teken het condoleanr 28 I Donderdag 12 juli 2007 PZC Voor meer informatie over adverteren op deze pagina of voor uw advertentie-reserveringen: Tel 0800 8060 Fax 076.5312340 E-mail pzcfamilieberichten@wegenerdagbladen.nl S.V.P. Uw opdracht voorzien van adres en telefoonnummer waar u te bereiken bent! Afsluittijden: overlijdens- en geboorteadvertenties Plaatsingen dinsdag t.m zaterdag daags voor plaatsing tot 17.00 uur. Plaatsingen maandag: zondag tot 18.00 uur. Overige familieberichten 2 werkdagen voor plaatsing tot 15.00 uur. Telefonische opdrachten voor de uitgave van maandag kunt u zondagmiddag tussen 16.00 en 18.00 uur doorgeven. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. Familieberichten bekijken op internet ga naar: www.pzc.nl keuzeblok mensenlinq Informatie advertentietarieven: www.pzcadverteren.nl 't is niet anders Verdrietig, maar vol bewondering hoe hij met het leven en zijn ziek-zijn is omgegegaan, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze lieve pa, opa, broer, zwa ger en oom Piet Harthoorn echtgenoot van Saar de Bart 5 februari 1943 - f 10 juli 2007 Saar Harthoorn-de Bart Jacqueline en Louis Joanne Siem André Marco en Jerina Kees en Ina Harthoorn en kinderen Rinus de Bart Vinningestraat 17 4433 AW Hoedekenskerke Piet is opgebaard in Rouwcentrum Van der Hooft, Bosse- weide 2 te 's-Gravenpolder alwaar vrijdag 13 juli van 19.30-20.30 uur gelegenheid is om afscheid van hem te nemen. De afscheidsdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden zaterdag 14 juli om 11.00 uur in 'de Buffer', Waardweg 4 te Hoedekenskerke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er in 'de Buffer' gelegenheid tot condo leren. Wilt u, indien u geen kennisgeving ontvangt, deze aankon diging als zodanig beschouwen. Als legende leef jij voor eeuwig Verslagen en verdrietig hebben wij afscheid moeten nemen van onze neef Piet Harthoorn Wij wensen Saar, kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte toe. Tante Jannie Wirtz-Kruijs Voorberge Jan en Trudi Rene en Cora Jurgen en Lianne Hoedekenskerke, 10 juli 2007 Verdrietig zijn wij omdat we onze fijne buurman /Vermoeten missen. Wij wensen Saar, kinderen, kleinkinderen en verdere familie veel sterkte toe. Familie Goud Vergeet wat achter je ligt, strek je uit naar wat voor je ligt en jaag naar het doel om de hemelse prijs ie behalen waartoe God je geroepen heeft, Filippenzen 314 Rustig en vredig is ingeslapen onze lieve moeder, schoon moeder, grootmoeder en overgrootmoeder Tanneke Eva Cové weduwe van Joris Jacobus Kolijn in de ouderdom van bijna 98 jaar. Breda: Riet en Jan Vlissingen: Nel en Bart Vlissingen: Addy en Jaap Kleinkinderen en achterkleinkinderen Wij zijn alle medewerkers van Zorgcentrum "Backten Diekedankbaar voor de liefdevolle verzorging. Terneuzen. 10 juli 2007 Correspondentieadres: Nieuwendijk 66 4581 BX Vlissingen De rouwdienst wordt gehouden op zaterdag 14 juli om 10.30 uur in de aula op de Zuiderbegraafplaats, Bellamystraat 28c, Terneuzen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Zuiderbegraafplaats. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de aula. Ontroerd en bedroefd zijn wij door het toch nog plotseling over lijden van onze neef Alex de Koning Wij wensen Dingeman en Henny en vriendin veel sterkte toe. P. Wissel D. Donze M. Donze-Wissel C. Wissel N. de Jonge-Wissel P. Lamain T. Lamain-Wissel neven en nichten Zaamslag, 10 juli 2007 Lieve Alex, Vechten hoeft niet meer. Rust nu maar uit. We wensen Moneta, haar (schoon)ouders, Quintillio en Sylvia en verdere familie héél véél sterkte toe, nu en in de toekomst. Wim, Jacqueline en Agnièska Verduin-Schoremans Enige en algemene kennisgeving "Ik zie hoe de vloed opkomt, de zandbank waar we even waren met dunne golven overspoeld. De kust: de zee het land inhalend, uitstotend, bedekkend en ontblotend, een leven gevend en verdrogend. Toch nog onverwachts is overleden mijn bijzondere man, schoonzoon, oom en oudoom Willem August van Krugten in de leeftijd van 81 jaar Tan ja van Krugten-Biesen M. Biesen-Huibregtse Marcel en Simone Julia, Thomas Sandra en Chiel Joeri, Rick, Loeka 4331 KL Middelburg, 11 juli 2007 Zusterstraat 62 De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op zaterdag 14 juli om 11.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in Restaurant "De Vriendschap", Markt 75 te Middelburg. God is mijn licht, mijn heil, wie zou ifc vrezen? Hij is de HEER. die hulp verschaft in nood: Mijn levenskracht. Ps.27 Heden is ontslapen onze zorgzame moeder, oma en over grootmoeder Klazina Melis-Kralt sinds 25 december 1995 weduwe van Jacobus Melis Rijnsburg, 30 januari 1918 t Domburg, 11 juli 2007 Delfgauw: Henny Melis en Jaap Schouls Amemuiden: Nel en Jo Kodde-Melis Ede: Kees en Jannie Melis-Trenning Den Haag: Leny Melis Hengelo (O): Corry en Rob Dijkstra-Mei is Pietermaritzburg (Zuid-Afrika): Mieke en Mark Blomeyer-Melis Breda: Paula en John Eversdijk-Melis Grijpskerke: Wim Melis Serooskerke (W.): Paul en Ina Melis-Stroo Delft: Ineke Melis en Xabier Azurmendi Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Ds. van Wouwestraat 4,4353 AJ Serooskerke (W.) Er is gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren op zaterdag 14 juli van 15.00 tot 17.00 uur aan de Ds. van Wouwestraat 4 te Serooskerke. De dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden op maandag 16 juli om 13.00 uur in de Petruskerk aan de Ds. van Wouwestraat 41 te Serooskerke. Aansluitend zal om 14.00 uur de begrafenis plaatshebben op de begraafplaats aan de Vrouwenpolderseweg te Seroos kerke. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in eerder genoemde kerk. Bedroefd namen wij kennis van het overlijden van Piet van der Schraaf Hij heeft als vrijwilliger gedurende een lange tijd verschil lende functies binnen onze vereniging vervuld. Wij wensen zijn familie veel sterkte toe. Namens bestuur en leden van V. V. Kloetinge Op 9 juli 2007 is overleden onze dierbare vriend Jaap Stoel. Lieve Jaap, De trein is op reis naar het eindstation, jij maakt de laatste reis naar jouw eindbestemming waar je rust en vrede zult hebben. Jij hebt veel voor ons gedaan, onze waardering hiervoor is groot. Het is een voorrecht jou te hebben gekend. Wij bedanken je voor jouw oprechte vriendschap. We zullen je missen, maar jij hebt voor altijd een plek in ons hart. Wij wensen Gaby, Martin, Irma, Hans en Jeroen veel sterkte. Familie Valk: Jan en Titia Reimara Liesbeth en Jorrit, Iza Mieke Siem Na jarenlange vrijwillige hulp en inzet moeten we helaas afscheid nemen van onze trouwe qollega Jaap Stoel Collega's Camping De Witte Raaf r' I www.mensenlinq.nl Dé site met dagelijks alle o'

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 68