Wat heeft de gitaar van Bennie Jolink met de stijging van de zeespiegel te maken? imiiieberichten Borsele ff lil Toepassing artikel 15 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening Coudorpseweg 5 te Driewegen Meer dan je denkt. Zo heeft de band van Jolink, Normaal, een klimaatneutrale CD uitgebracht, en heeft Normaal een klimaatneutrale tour achter de rug. Steeds meer organisaties, bedrijven en ja ook rockbands, kiezen ervoor om klimaatneutraal te worden. Ook interesse? De Provinciale Milieufederaties helpen met persoonlijk advies en onderzoek. Voor meer informatie: www.hierisklimaatneutraal.nl. samenwerken aan een beter klimaat begir 30 I Donderdag 12 juli 2007 PZC be Verdrietig zijn wij om het heengaan van Nelfie Vos - Verhagen Gedurende vele jaren heeft de familie Hulsbergen veel trouw en vriendschap van haar ervaren. Wij wensen Wim, de kinderen en de kleinkinderen veel troost en sterkte toe. Lida en Kees Karei en Alie Wibold en len Veerle en Yves Lieve, lieve Nelfie, Ons hart huilt, Voor altijd in onze gedachten. Hans en Bep Segboer Begrafenis- en Crematieverzorging OVERTOOM-GROEN Kantoor en rouwcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 Aanvraag A Burgemeester en wethouders hebben op 2 april 2007 een aanvraag om milieuvergunning ontvangen. Het betreft een aanvraag voor het veranderen van een landbouwbedrijf en paardenhouderij en voor het in werking hebben na die verandering van de gehele inrichting. Deze is gelegen aan de Stationsweg 34 te Heinkenszand. Aanvraag B Burgemeester en wethouders hebben op 3 april 2007 een aanvraag om milieuvergunning ontvangen. Het betreft een aanvraag voor het oprichten en in werking hebben van een inrichting voor het assembleren van machines ten behoeve van de productie van biodiesel en het testen van deze machines. De inrichting is gelegen aan de Spoorstraat 16 te 's-Gravenpolder. Het college is van plan de gevraagde vergunningen te verlenen. Aan de vergynningen zullen voorschriften verbonden worden ter bescherming van het milieu. Inzage U kunt de aanvragen, de ontwerp-vergunningen en de overige van belang zijnde stukken inzien vanaf 13 juli tot en met 23 augustus 2007 in het gemeentehuis. Stenevate 10 te Heinkenszand. Openingstijden maandag t/m vrijdag van 08.30 tot 12.30 uur. Ook zijn de ontwerp-vergunningen in te zien op www.borsele.nl onder Bestuur en beleid bestuurlijke informatie (ontwerp-)beschikkingen. Zienswijzen Gedurende de termijn van de terinzagelegging kan een ieder zijn zienswijze naar keuze schriftelijk of mondeling naar voren brengen. Schriftelijke zienswijzen kunnen worden gericht aan het college van burgemeester en wethouders van Borsele, Postbus 1, 4450 AA, Heinkenszand. Voor het naar voren brengen van een mondelinge zienswijze dient u uiterlijk een week voor het einde van de inzagetermijn contact op te nemen met de afdeling Ruimtelijke ontwikkeling en milieu, (doorkiesnummer 0113 238428) voor het maken van een afspraak. Uw persoonlijke gegevens worden niet bekendgemaakt als u daar, gemotiveerd, om vraagt. Gedurende de termijn van de terinzagelegging worden nieuwe relevante stukken en gegevens eveneens ter inzage gelegd. Beroep Te zijner tijd kan tegen de vergunning(en) beroep bij de Raad van State worden ingesteld door een belanghebbende als die: - een zienswijze heeft ingebracht tegen dé ontwerp-vergunning(en); - bezwaar heeft tegen wijzigingen in de vergunning(en) ten opzichte van de ontwerp-vergunning(en); - redelijkerwijs kan aantonen niet in staat te zijn geweest om een zienswijze in te brengen tegen de ontwerp-vergunning(en). Heinkenszand, 12 juli 2007 gemeente Aanvraag Het college van burgemeester en wethouders heeft een verzoek ontvangen om vrijstelling te verlenen op basis van artikel 15 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, voor het realiseren van voorzieningen voor tijdelijke huis vesting van seizoensgebonden arbeidskrachten op het perceel Coudorpseweg 5 te Driewegen. Het college is van plan met toepassing van artikel 15 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening de gevraagde binnenplanse vrijstel ling te verlenen. Inzage U kunt het verzoek met de bijbehorende stukken inzien vanaf 13 juli 2007 tot en met 9 augustus 2007 in het gemeentehuis, Stenevate 10, Heinkenszand. Openings tijden: maandag t/m vrijdag van 8.30 -12.30 uur. Zienswijzen Gedurende de termijn van dé terinzagelegging kunnen belanghebbenden hun zienswijze naar keuze schriftelijk of mondeling naar voren brengen. Schriftelijke zienswij zen kunnen worden gericht aan het college van burge meester en wethouders van Borsele, Postbus 1, 4450 AA, Heinkenszand. Voor het naar voren brengen van een mondelinge zienswijze dient u uiterlijk een week voor het einde van de inzagetermijn contact op te nemen met de afdeling Bouwen en Wonen (doorkiesnummer: 0113- 238426) voor het maken van een afspraak. Gedurende de termijn van de terinzagelegging worden nieuwe relevante stukken en gegevens eveneens ter inzage gelegd. Heinkenszand, 12 juli 2007 De Provinciale Milieufederaties gratis advertentie

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 58