PZC Wim Padmos wint stratenloop van Domburg, Schrier pakt de punten MIDDELBURG Mededeling BEZORGERS GEZOCHT IN Centrum en Dauwendaele Kenneth Perez heeft dan toch zijn transfer van Ajax naar PSV 44 Donderdag 12 juli 2007 pzc W Wim Padmos uit Rockanje was in Domburg alle Zeeuwse hardlopers de baas. foto Marijke Folkertsma Marianne de Kok net als in Zoutelande sterkste voor Leonie Ton. door Sjaak Sinke domburg - Wim Padmos uit Roc kanje was in de stratenloop van Domburg onbetwist de sterkste maar Michel Schrier van Dynami ca pakte met zijn tweede plaats wel de volle driehonderd punten omdat Padmos niet voor het PZC-stratenloop heeft ingeschre- ven. Niels Koole (Dynamica) zakte na zijn griepje van vorige week volle dig door het ijs. Marianne de Kok (Dynamica) was evenals vorige week in Zoutelande de sterkste bij de vrouwen voor Leonie Ton (Del ta Sport). Voor de tien kilometer van de 27e editie van de stratenloop van Domburg stonden maar liefst 250 atleten en atletes aan de start. Van af de eerste meter dicteerde Wim Padmos het tempo. Na één ronde van twee kilometer had hij nog een man of tien aan zijn hielen hangen, met onder meer Arjan Be- ije (Delta Sport), Tim Pleijte (Dy namica), Michel Schrier (Dynami ca) Peter Jongsma (Strijen), Niels Koole en Kevin de Pagter (Dyna mica). Na vier kilometer was de helft van de koplopers al afgevallen met on der meer wat verrassend Niels Koole. Theo Rabout (Wielingen) bivakkeerde op de tiende plaats en was ondanks zijn huwelijk van vo rige week aan een sterke opmars bezig. Na drie ronden had Padmos de concurrentie kwijt gelopen, waar bij Beije en Schrier de schade wis ten te beperken tot een meter of vijftig. Bij het ingaan van de vijfde en laatste ronde was er voor Pad mos geen vuiltje aan de lucht en na 33 minuten en 30 seconden pak te hij onbedreigd de zege. Michel Schrier gaf slechts 16 secon den toe en bleef Jongsma ruim voor. Arjan Beije viel net van het podium voor Tim Pleijte, en Theo Rabout die uiteindelijk de zesde plaats voor zich opeiste. Miquel van Tongeren was goed voor de ze vende stek voor Kevin de Pagter, Erik Goossen en Niels Koole de uitgewoond over de finish dwarrel de. „Ik heb geen last van mijn griep je", liet Koole vooraf nog weten maar het virus was kennelijk hard nekkiger dan gedacht. Marianne de Kok had alleen in de eerste ronde de hete adem van Leonie Ton in de nek. Na de twee de ronde was de weerstand van Ton gebroken en Kok liep een ge wonnen race.Ingrid Ysebaert (RK- HAV) pakte de derde plaats overall voor Annet van de Linde (AV'56) en Chantal Koole (Dynamica). Met Michel Schrier en Marianne aan de kop van het PZC-straten- loopcircuit trekt het hele circus vol gende week woensdag naar West- kapelle voor de derde wedstrijd. Favorieten in stratenloop Dom burg maken hun rol waar. Wim Padmos en Marianne de Kok pak ken de winst. Niels Koole is griep aanval nog niet te boven. Wessels ronde verder in Scheveningen schevenincen - Peter Wessels heeft gisteren in de tweede ronde van de Siemens Open in Scheven ingen de als tweede geplaatste Nicolas Devilder naar huis ge stuurd. Wessels versloeg de Frans man in drie sets: 6-2 5-7 6-2. Michel Koning heeft het toernooi verlaten. Hij verloor in drie sets van Olivier Patience: 6-7 7-5 2-6. De Fransman schakelde in de eer ste ronde ook al Fred Hemmes jr. uit. Achtste gravelzege op rij voor Kerkhove essen - Lesley Kerkhove bleef giste ren voor de achtste wedstrijd op rij ongeslagen op gravel. De vijf tienjarige tennisster uit Zierikzee won op de German Junior Open in de tweede ronde van de Marok kaanse Nad ia Lalami. Lesley Kerhove versloeg de als vijf de geplaatste Afrikaanse met 6-0 7-5- door onze sportredactie eindhoven - Kenneth Perez gaat naar PSV. De Eindhovense club be reikte gisteren alsnog een akkoord met Ajax over de transfer van de Deen. De aanvaller, die eerder al tot over eenstemming kwam met de lands kampioen, ondertekent een con tract voor twee jaar. Er is een optie voor een jaar extra. Recentelijk meldde Perez zich op de eerste training van Ajax, omdat de clubs bleven ruzieën over de transfersom. Aanvankelijk leek de UITSLAGEN STENNIS Cstaad. Mannen. Eerste ronde: Koubek (Oos) - Joezjni (Rus/2) 6-4 6-3, Casquet (Fra/3) - Ramirez 6-3 6-4, Vassallo Arguello (Arg) - Wawrinka (Zwi/7) 7-5 1-6 6-4, Seppi (Ital) - Salva-Vidal (Spa) 6-4 6-0, Vanek (Tsj) - Serra (Fra) 6-4 6-1, Lapentti (Ecu) -Acasuso (Arg) 7-5 6-1. Tweede ronde: Stepanek (Tsj) - Kohlschreiber (Dui/4) 7-5 6-3, Gicquel (Fra/6) - Eschauer (Oos) 6-2 7-6 (4). Bastad. Mannen. Tweede ronde: Volandri (lta/5) - Sjoekin (Rus) 4-6 6-3 6-3, Almagro (Spa) - Björkman (Zwe/8) 6-4 6-2, Rochus (Bel) - Dlouhy (Tsj) 6-4 7-5, Horna (Per) - Ber- locq (Arg) 6-3 7-6 (5). Newport. Mannen. Eerste ronde: Santoro (Fra/4) - Peya (Oos) 6-4 6-1, Dupuis (Fra) - Eco- nomidis (Gri) 6-4 6-3, Capdeville (Fra) - Kiefer (Dui) 7-6 (3) 4-6 7-5, Jenkins (VSt) - Bracciali (Ita) 6-2 6-1. Tweede ronde: Spadea (VSt/2) - Capdeville (Chl) 6-3 7-5, Norman (Bel) - Berrer (Dui/8) 6-2 6-7 (4) 7-6 (6), Moodie (ZAf)- Ka- ranusic (Kro) 6-4 4-6 6-2, Qureshi (Pak) - Healey (Aus) 7-6 (2) 5-7 6-4. VOETBAL Oefenduels Tweede plaats voor skeeleraar Erwin Mesu ommen - Skeeleraar Erwin Mesu uit Middelburg is tijdens de der tiende wedstrijd van het nationale World on Wheels circuit in Om men tweede geworden. Hij won bij de B-rijders de spurt van het peloton. Mesu's ploeggenoten Niels Steenbakker (Biggekerke) en Olivier Goud (Waarde) achttiende en negentiende. Bij de A-rijders verkoos Andries Minderhoud (Waarde) op het nat liggende par cours niet te starten. Rentmeester nadert kop op NK dammen goes - Martijn Rentmeester kruipt op het NK dammen voor junioren langzaam naar de top van het klas sement. Gisteren versloeg hij de Drent Zainal Palmans. Hij heeft nu twee punten achterstand op de kopgroep van vijf man. Roland de Rijke uit Oostkapelle verloor op het NK voor aspiranten van Harm-Jan Lammers uit Ede. speler, die in Amsterdam niet op een basisplaats kon rekenen, naar Feyenoord te vertrekken. Nadat PSV zich meldde verflauwde de in teresse van Perez voor een over stap naar de Kuip. Perez, bijna 33 jaar, heeft slechts één seizoen bij Ajax gespeeld. Hij speelde in Amsterdam 27 competi tieduels, waarin hij twaalf keer scoorde. Daarvoor was hij zeven jaar actief bij AZ. De Deen begon zijn loopbaan bij FC Kopenhagen. Hij debuteerde in de Nederlandse competitie voor MVV. De Lier. Lyra - Feyenoord 0-8 (0-7). De Guz man 3, Slory, Makaay 2, Bahia. Fijnaart. FSV - Excelsior 0-14 (0-4). Voskamp 3, Braber, Koolwijk, Van Guldener 2, Guijo-Velas- co, Van Dieren, Van Nieuwstadt, Jansen, Alisic. ZEILEN Cascais. WK Vrouwen 470, na 7 races: 1. De Koning/Berkhout (Ned) 9 punten, 2. Petitjean/Douroux (Fra) 18, 3. Kondo/Kamata (Jap) 23, 6. Westerhof/Witteveen 33. Yngling, eindstand na 9 races: 1Ayton/Webb/Wilson (GBr) 41 punten, 2. Barkow/Howe/Capozzi (VSt) 42, 3. Robertson/Lush/MacGregor (GBr) 48, 4. Mulder/Bes/Hendriksen (Ned) 52, 12. Groeneveld/Van der Werf/Kampen) 94,20. Hin/Faber/De Jong) 124. Mannen Finn, eind stand na 8 races: 1. Trujillo (Spa) 22, 2. Post- ma (Ned) 25, 3. Vincec (Slv) 30. RSX, na 9 ra ces: 1. Santos (Bra) 16, 2. Miarczynski (Pol) 24, 3. Dempsey (GBr) 26, 19. Bouman 95, 30. Van Rijsselberghe 130. 470, na 7 races: 1. Wilmot/Page (GBr) 14, 2. Rogers/Glanfield (GBr) 26, 3. Coster/Coster (Ned) 26. voor meer uitslagen zie www.pzc.nl De PZC zoekt enthousiaste bezorgers die wel een extraatje willen verdienen! Word dagbladbezorg(st)er van de PZC: een goede bijbaan voor jong en oud met prima verdienste en interessante extra's. Interesse? Neem dan (tijdens kantooruren) contact op met onze afdeling binnendienst op nummer: 076 - 531 23 14 Kijk voor meer informatie over vrije wijken op: www.deleukstebiibaan.nl. De minimumleeftijd voor een krantenwijk is 15 jaar. Kandidaat-bezorgers dienen zich bij aanmelding te identificeren. Ine moet een tewerkstellingsvergunning worden overlegd. In verband met centralisatie van een aantal afdelingen binnen de PZC komen de baliefuncties bij de kantoren Goes, Middelburg, Zierikzee en Terneuzen te vervallen. Voor vragen betreffende uw abonnement (o.a. bezorgklachten en abonneevoordeel-acties) kunt u bellen met ons gratis telefoon nummer: 0800 - 023 12 31 Voor overige vragen kunt u terecht bij het algemene nummer: 0113 - 315 500

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 46