Op zoek naar de ZEUMERHIT Jong geleerd is oud gedaan Donderdag 12 juli 2007 Monique van den Berg uit Mid delburg stuurde deze foto van haar tweejarige zoon Leon. Hij vermaakt zich best op de tractor. De foto is gemaakt bij Molen de Hoop in Serooskerke (Walche ren). Monique krijgt een PZC T-shirt opgestuurd. U kunt ook in aan merking komen voor zo'n T-shirt als u een zomerfoto stuur naar de redactie op het email-adres zomer@pzc.nl. Uit de leukste, ori gineelste of mooiste inzendingen wordt een keus gemaakt. Ook wordt een selectie in het fotoal bum op de internet site van de PZC gepubliceerd. Ook nu weer was het nek-aan-nek race tussen de Jumping Jacks en Sly Stone. Sly Stone met het nummer Everyday People heeft het uiteinde lijk geworden. De nominatie kwam van Lambert Miggiels uit Nijmegen. Vandaag kunt u weer stemmen op drie nieuwe nominaties, bijvoor beeld door een mailtje naar zomer@pzc.nl te sturen met daarin uw voorkeur. Het populairste num mer wordt om 17.15 gedraaid op Om roep Zeeland (87.9 FM). Het is ook mogelijk om met een sms-je te stemmen. Stuur dan de tekst pzczeumerhit spatie a, b of c af hankelijk van uw keuze, naar het te lefoonnummer 2002. De kosten daar voor zijn de kosten die uw provider voor een sms-je in rekening brengt. Het is ook mogelijk te stemmen op de site van de PZC: www.pzc.nl. U kunt de nominaties tussen 9.00 en 12.00 op Omroep Zeeland beluis teren. Naam: Bianca van de Vusse (43) uit Hilversum Nomineert: 'Saturday Night' Van: Herman Brood His Wild Ro mance Reden: „Vierentwintig jaar geleden speelde Brood dat nummer op de hei bij Bussum in het Gooi. Ik was toen met mijn vriend, nu man. Het was eerst natuurlijk lang wachten want hij zat aardig in de olie, hij was hartstikke dronken. Uiteinde lijk trad hij een half uurtje op." Naam: Mike van der Aa (16) uit Al- bergen Nomineert: 'Wakker Worden' Van: Jovink en de Voederbietels Reden: „Hier op de camping in Ren- esse gaat 's morgens deze plaat er op, zo om negen uur, half tien. Het is een supergoede plaat. Je wordt er echt wel wakker van. We draaien 'm om ook de buren wakker te ma ken, want 't zijn een stel luiwamme sen." Zelf slapen Mike en zijn vrien den maar een uur of vier. Naam: Jasper Bosma (17) uit Son en B reu gel Nomineert: 'Brabant' Van: Guus Meeuwis Reden: „In discotheek De Schuur gaan ze alle provincies af. Ze vra gen dan bijvoorbeeld of er nog men sen uit de Achterhoek zijn en dan draaien ze 'Oerend Hard'. Blofis voor de Zeeuwen, Rowwen Hèze voor de Limbo's. 'Brabant' is voor ons, want je moet natuurlijk niet vergeten waar je vandaan komt."

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 37