0 Wat heeft de gitaar van Bennie Jolink met de stijging van de zeespiegel te maken? Als je diabetes hebt, moet je suikervrij eten. to OVERTOOM-GROEN Pil Meer dan je denkt. Zo heeft de band van Jolink, Normaal, een klimaatneutrale CD uitgebracht, en heeft Normaal een klimaatneutrale tour achter de rug. Steeds meer organisaties, bedrijven en ja ook rockbands, kiezen ervoor om klimaatneutraal te worden. Ook interesse? De Provinciale Milieufederaties helpen met persoonlijk advies en onderzoek. Voor meer informatie: www.hierisklimaatneutraal.nl. samenwerken aan een beter klimaat begint hier 30 Donderdag 12 juli 2007 PZC wa Toch nog onverwacht is van ons heengegaan onze lieve zus, schoonzus en tante Nelfie Je was er altijd voor ons. Jan en Duurke Marianne t Theo en Seike Joke en Sebe Kees en Marscha Leida en Theo Neven en nichten We zullen je nooit vergeten Verdrietig zijn wij om het heengaan van Nelfie Vos - Verhagen Gedurende vele jaren heeft de familie Hulsbergen veel trouw en vriendschap van haar ervaren. Wij wensen Wim, de kinderen en de kleinkinderen veel troost en sterkte toe. Lidaen Kees Karei en Alie Wibold en len Veerle en Yves Lieve, lieve Nelfie, Ons hart huilt, Voor altijd in onze gedachten. Hans en Bep Segboer i «iu Begrafenis- en Crematieverzorging Kantoor en rouwcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 Gratis advertentie Waar Niet waar GEEF IEDEB KIND LEESPLEZIER Niet waar. Er is veel verwarring over wat mensen met diabetes (suikerziekte) wel en niet mogen eten. Daarom heeft het Diabetes Fonds laten onderzoeken welke voeding goed is voor mensen met diabetes. Dat heeft geleid tot een nieuwe voedingsrichtlijn. Het voedingsadvies daarin verschilt nauwelijks van de algemene adviezen over gezonde voeding. Dus suiker en bijvoorbeeld chocola mogen best, maar met mate. Mensen met diabetes kunnen gewoon gezond eten. En dat kan buitengewoon lekker zijn. Wilt u daarover meer weten? Ga naar www.diabetesfonds.nl en vraag de (gratis) voedingsbrochure aan. U ontvangt dan ook nog drie heerlijke recepten uit het kookboek Gezond eten met diabetes. Meer weten is de enige oplossing j Diabetes Fonds De Provinciale Milieufederaties

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 32