TIA: neem de waarschuwing serieus! w Ouderenhulplijn Familieberichten Verpleegkundige en aan vakantie toe? www.ouderenhulp.nl Aan wie oma Wulp els ze Het Een TIA kan een voorbode zijn van een beroerte. Meer weten? Bestel de nieuwe folder van de Hersenstichting Nederland: www.hersenstichting.nl Het Nederlandse Rode Kruis niet meer weet? 0900-60 80 100 28 I Dinsdag 10 juli 2007 PZC sd Waar jij verscheen scheen de zon met je mee Geen tijd voor verdriet maar elke dag omarmd En altijd vrolijk hoe jij dat voor elkaar kreeg Met oneindig veel moed Na alle fijne jaren die we met hem mochten beleven, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn allerliefste, onvergetelijke man en onze lieve vader en opa Pieter de Visser Zoutelande, 16 april 1936 t Kamperland, 9 juli 2007 We zijn dankbaar voor wat hij voor ons was en zal blijven. Kamperland: Astrid de Visser-van Liere Grijpskerke: Corrie en Rias Roelse-de Visser Marieke en Jan Karin en Thijs Andrea en Rutger Middelburg: Petra en Arthur Willeboordse-de Visser Elise Dave Noordstraat 5 4493 AE Kamperland Er is gelegenheid om afscheid van Piet te nemen op donder dag 12 juli X'an 19?30<tot 20,00uur in het Stiltecentrum, Dr. Maasstraat 4a te Colijnsplaat en op. vrijdag 15 juli van 10.15.tot 10.45 uur injiet (eugdgebouw van kerkgebouw "De Ark", Veelweg 100 tè Kamperland. De afscheiSsdienst zal plaatsvinden op vrijdag 15 juli om 11.00 uur in voornoemde kerk. Aansluitend zullen we hem bffflfen op de Algemene begraafplaats te Kamperland. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in Grand- Café Restaurant "Emelisse", Nieuweweg 7 te Kamperland. Verdrietig, maar met diepe bewondering voor de wijze waarop hij met zijn ziekte omging, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve broer, zwager en oom Piet de Visser echtgenoot van Astrid van Liere. in de leeftijd van 71 jaar. Zoutelande: Bets Melis-de Visser fan Melis Wim de Visser Rie de Visser-Gideonse Biggekerke: Riet de Witte-de Visser Janis de Witte (in herinnering) Grijpskerke: Wim Wattel neven en nichten Zoutelande 9 juli 2007 Als een vriend zoveel goede herinneringen nalaat, sterft hij niet echt. We zijn erg verdrietig door het overlijden van onze bij zondere en altijd positieve vriend Piet de Visser Lianne Jurgen Wij ontvingen het droevige bericht dat na een ernstige ziek te is overleden ons zeer gewaardeerd lid Piet de Visser Wij zullen zijn aanwezigheid tijdens wedstrijden en eve nementen missen en wensen Astrid en familie heel veel sterkte toe. Bestuur en leden Western For Pleasure Team Verdrietig zijn wij omdat is overleden onze western vriend Piet de Visser Hij was een indrukwekkende en warme persoonlijkheid die altijd voor ons klaar stond. Wij wensen Astrid en verdere familie heel veel sterkte toe. Kees en Hennie Jos en Leonie Bregit Uona Henny 10-07-06 10-07-07 Lein Cevaal Het is alweer één jaar geleden maar je bent nog altijd in ons midden we missen je nog elke dag Suus, kinderen en kleinkinderen Gratis advertentie giro 860 Hersenstichting Nederland Postbus 191, 2501 CD Den Haag +c A part of the international Red Cross and Red Crescent Movement www.rodekruis.nl Ga mee op vakantie als verpleegkundige vrijwilliger. Bezorg onze ruim 6.000 gasten een onvergetelijke week in één van onze hotels of op ons vakantieschip de J. Henry Dunant. Bel voor meer informatie 070 44 55 888 of e-mail naar vakanties@redcross.nl Dit landelijk telefoonnummer is er speciaal voor ouderen. Bel de Ouderenhulplijn voor al uw vragen, advies of gewoon een gezellig praatje. vraagt Au#lArAnliiilviliiii 6 5 cent p/m

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 60