zeilen, maar dan in een auto' Marga Vermue blijft uit het zadel l/ERBOUWINGS UITVERKOOP Kerkdienst bij boerderij Glucon Combi Max actieverpakking: 3 halen 2 betalen! Drogisterij Kruiderij DE RODE PILAREN GlllCOn Combi actieverpakking: 3 halen 2 betalen! spzc Dinsdag 10 juli 2007 23 Bert Dolk uit Burgh-Haamstede in zijn Alvis uit 1933 waarmee hij de Alpenrally heeft gewonnen. to Marijke Folkertsma Stichting Akkerleven zet nieuwe wandel-, fiets- en ruiterroutes uit op Noord-Beveland LangeVorststraat 98-102, Goes geersdijk - Stichting Akkerleven opent vrijdag 13 juli om 20.00 uur op landgoed Rijckholt in Geers- dijk twee wandelroutes, een moun tainbike- en een ruiterroute. De Borselse wethouder wil alweer aan de slag na val van paard. door Frank Balkenende oudelande - De Borselse wethou der Marga Vermue-Vermue gaat volgende week weer aan de slag. Zij viel zaterdagochtend bij een op name voor het tv-programma 'Rienkriee mee de sterren' van haar paard en brak daarbij haar kaak. Het letsel is echter niet van dien aard dat zij voor langere tijd is uitgeschakeld. „Nee, hoor", zegt zij monter, „mijn kaak is wel gebroken, maar route vanaf het landgoed is 9 kilo meter. Het pad vanaf de parkeer plaats aan de Havenweg in Kortge- ne is 12 kilometer. Mountainbikers starten bij het Bokkegat. niet verschoven. Ik kan gewoon praten, lezen en schrijven, dus ik ga maandag weer werken." Vermue-Vermue is onervaren als ruiter. Voor het programma van Omroep Zeeland stapte zij voor de eerste keer op een paard. „En dat ging eigenlijk best wel goed", zegt zij. „Natuurlijk val je er wel eens af Dat hoort er nu eenmaal bij." Zaterdagochtend in West-Sou burg, waar werd getraind voor de De Borselse wethouder Marga Vermue-Vermue kruipt niet meer op paard na haar val zater dag. Ze denkt dat ze beter is in het besturen van een gemeente. (na het ongeluk afgelaste) wed strijd in Meliskerke later die dag, leek alles vlotjes te verlopen. „Ik had zelfs in volle galop twee rin gen gestoken. Daarna ben ik van paard gewisseld en toen ging het mis. Ik viel eraf en er stond net een paaltje in de weg. Een kwestie van dikke pech, want het is een leuk programma." Minder prettig is dat zij voorlopig alleen vloeibaar voedsel mag eten, maar toch is ook dat een voordeel. „De kilo's zullen er afvliegen." Ver mue-Vermue waagt zich niet meer op de rug van een paard. „Ik ge loof dat ik beter ben in het bestu ren van een gemeente." coujnsplaat - Landbouworganisa tie ZLTO en de gezamenlijke ker ken van Noord-Beveland houden zondag 29 juli voor de eerste keer een boerderij-kerkdienst. Dat ge beurt op het bedrijf van de familie Rijm aan de Emelissedijk 16 in Co- lijnsplaat. De dienst is bedoeld voor boeren, burgers en toeristen. Er zijn diverse sprekers, onder wie voorzitter C. van der Maas van ZL TO Noord-Beveland en evangelist René Gorissen. Na de dienst, die om 19.00 uur begint, is er een rondleiding over de boerderij. Het is de bedoeling jaarlijks een boer derij-dienst te houden. Horeca-man bouwt huisjes voor starters zierikzee - De Zierikzeese hore- ca-ondernemer Albert Flikweert bouwt vijf starterswoningen aan de Korte St. Janstraat in Zierikzee. De huisjes komen in plaats van het winkelpand Radio Weltevre den, de elektronicazaak die daar lang was gehuisvest. Flikweert, be kend van eetcafé Marktzicht, is de nieuwe eigenaar van het onroe rend goed, dat bestaat uit vijf ge meentelijke monumenten en twee rijksmonumentjes. Fietsen voor vrouwen in Ethiopië met Oorcas haamstede - Een mooi tochtje voor een goed doel. Dorcas, een hulporganisatie met projecten in Oost-Europa en Afrika, heeft een fietstocht in de Westhoek op po ten gezet. De fietstocht is woens dag. Tussendoor worden er pan nenkoeken gegeten in de bossen. De opbrengst is bestemd voor vrouwen in Ethiopië. Inschrijven kan van 9.30 tot 12.00 uur op het parkeerterrein achter de Golff-su- permarkt in Haamstede. Rondwandeling Zonnemaire zonnemaire - Het begint goed ge bruik te worden. Zaterdag wordt weer een rondwandeling bij Zon nemaire gemaakt. De tocht is 7,5 kilometer lang en vertrekt vanaf Landschapscamping Kijk Uit aan de Rietdijk 12 in Zonnemaire. Daar wordt verzameld vanaf 15.30 uur. De trip begint om 16.00 uur. Belangstellenden kunnen zich op geven via telefoonnummer 06-20003780 of het emailadres info@zonnemaire.eu. Voorspeelmiddag van hoboleerlingen Loosjes MIDDELHARNIS - In het Diekhuus in Middelharnis wordt zaterdag een voorspeelmiddag door hobo leerlingen gehouden. Het gaat om leerlingen van Lieke Loosjes. Zij treedt zelf ook op. Zo speelt zij een compositie van L. Andriessen voor linkerhand hobo en rechter hand piano. Haar leerlingen breng en een divers programma voor het voetlicht, variërend van Engelse volksliedjes tot composities van Bach. Aanvang 13.30 uur. Kids-Art-Park gaat aan Domburg voorbij DOMBURG - Het Kids-Art-Park is niet aan Domburg besteed. In de tweede week van augustus zouden kinderen op het strand hun fanta sieën omzetten in kunstwerken. Professionele kunstenaars zouden daarbij helpen. Het evenement gaat echter niet door. Stichting So phies kunstprojecten kreeg van de gemeente de helft van de gevraag de subsidie. Toen de gemeente hen ook verbood op het strand te slapen om de spellen te bewaken gooide men het bijltje erbij neer. Nu 270 tabletten van 104,85 voor 69,90! I normale prijs 34,95 per stuk www.derodepilaren.nl Nü 270 tabletten van 94,50 VOOr 63,-! normale prijs 31,50 per stuk

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 55