O Familieberichten AFWEZIG G.J.M. Roks 26 I Dinsdag 10 juli 2007 PZC be Heel bijzonder, heel gewoon Gewoon een heel bijzondere man.... Diepbedroefd, maar dankbar voor het vele goede en de liefde die wij van hem mochten ontvangen, hebben wij onverwacht afscheid moeten nemen van onze lieve vader, schoonvader en opa Huibertus Johannes Luitwieler -Bert- Vlissingen, 1 februari 1925 t Vlissingen, 9 juli 2007 Helen Meerman-Luit wieier Aart Meerman Ruud Luitwieler Diana Luitwieler-van 't Oever Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Clijverstraat 19 4381 PT Vlissingen Er is gelegenheid om afscheid van Bert te nemen op don derdag 12 juli van 13.00 tot 13.20 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen aan de Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen, waarna aapsluitend de afscheidsplechtigheid zal plaatsvinden. Daarna zullen wij hem naar zijn laatste rustplaats begelei den op de Noorderbegraafplaats aan de President Roose- veltlaan te Vlissingen. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condo leren in bovengenoemd uitvaartcentrum. Lieve opa Bert Wat gaan we je missen. Michael en Samantha fason, Delayno Kevin en Ilse Kylie en Marco Elroy en Miriam Joey Chelsea Ricardo Brian Jamie Verdrietig zijn wij door het toch nog plotseling overlijden van onze lieve broer, zwager en oom Bert Luitwieler Han en Bea Luitwieler-van der Weijde Ad en Matty Luitwieler-Theune Rob en Sylvia Luitwieler-Rodts Hanninka Luitwieler Frits Vogels Neven en nichten Verdrietig geven wij u kennis dat uit onze familiekring is weggenomen onze lieve zus, schoonzus en tante Neeltje Maria Melis-Versluis Gillisten Sijtjef Riet en Gerrit f Izaken Jannie Cort en Rie Wim t en Stina Adrie en Maatje Ary en Paulien Piet ten T rijn t Rinus en Irene Kamperland, 8 juli 2007 Tot onze droefheid overleed onze geliefde schoonzuster en tante Nel Melis- Versluis echtgenote van Wim Melis De Heere sterke Wim en de kinderen en kleinkinderen met dit groot verlies. H.Koole-Melis M.Koole Neven en nichten Middelburg, 8 Juli 2007 Op 9 juli kregen we het bericht van het overlijden van onze zeer gewaardeerde vrijwilligster Mevrouw Melis-Versluis Nel heeft 22 jaar vrijwilligerswerk gedaan bij Zorgcentrum Roggeveen. We zullen haar inzet enorm missen. We dan ken haar voor alle uren die ze heeft doorgebracht bij onze klanten. We wensen haar echtgenoot, kinderen, familie en vrienden veel sterkte toe met dit groteverlies. Raad van Bestuur, vrijwilligers en collega's van Zorgstroom Met grote droefheid namen wij kennis van het overlijden van onze goede vriend Daan Minderhoud Wij wensen zijn familie veel sterkte toe. Kees en Nel van Hercules Met droefheid geven wij kennis van het overlijden van onze buurman Daan Minderhoud J. Janisse-Hugense P. Toutenhoofd-van Vaardegem J.K. Loywerse Fam. T. Bakker Fam. D. Prenten Fam. S. v.d. Bosse K. Brasser-Lievense Fam. A. Minderhoud Westkapelle, 8 juli 2007 Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Daan Minderhoud Hij heeft als vrijwilliger gedurende een lange tijd vele functies binnen onze vereniging vervuld. Tot het laatst toe voelde hij zich nauw betrokken bij onze voetbalvereniging. Namens bestuur en leden van vv de Noormannen Met veel verdriet hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve zuster, schoonzuster en tante Maria Nieuwersteeg-van Son Uit aller naam: Familie van Son zwagers en schoonzus neven en nichten huisarts te Clinge van 23 juli t/m 10 augustus 2007 Waarneming: A-K: Dr. v.d. Mee te Hulst 0114-314215 L-Z: Dr. v. Berkel te Koewacht 0114-361327 Na een ernstige ziekte is thuis overleden onze broer, zwager en oom Daniël Minderhoud 7 juni 1933 t 8 juli 2007 Domburg: Kees Minderhoud Leintje Minderhoud-Labruyère t Lies t Adrie en Ada Jan en Trudy Domburg: Leen Minderhoud Pie Minderhoud-van Sluijs t Leida en André Nel en Stefan Jan Middelburg: Ploon de Coninck-Minderhoud David de Coninck Westkapelle: Kee Lievense-Minderhoud Piet Lievense Tannie en Andre Leny en Johan Hierbij willen wij iedereen bedanken die Daan tot steun is geweest. Correspondentieadres: Tannie de Kam, Noordstraat 39, 4361 BK Westkapelle Er is gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 11 juli tussen 19.00 en 20.00 uur aan de Koestraat 84, 4361 BI Westkapelle. De afscheidsbijeenkomst is donderdag 12 juli om 13.30 uur in het Jeugdgebouw, Markt.65 te Westkapelle. Aansluitend vindt de begrafenis plaats op de begraafplaats te Westkapelle. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het Jeugdgebouw. Wil iedereen die wij vergeten zijn een rouwbrief te sturen, deze advertentie als zodanig beschouwen. Hoewel wij wisten dat het einde van zijn leven naderde komt zijn overlijden voor ons toch nog onverwacht. Wij zijn verdrietig omdat we mijn lieve man, onze vader, schoonvader en opa moeten missen, maar ook dankbaar dat zijn lijden voorbij is. Pieter Cornelis van de Schraaf echtgenoot van E.M. van de Schraaf-Hoogesteger in de leeftijd van 82 jaar. Kloetinge: E.M. van de Schraaf-Hoogesteger Goes: Helm a Terneuzen: Jaap en Caroline Belinda, Stephen, Brian Onze dank gaat uit naar personeel en vrijwilligers zorg centrum 'Ter Weel', Unit 6 voorde liefdevolle verzorging. 8 juli 2007 Prinses Irenestraat 14,4481 BA Kloetinge Mijn man, onze vader, schoonvader en opa is overgebracht naar rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 (naast de Algemene Begraafplaats) te Goes, alwaar geen bezoek. De afscheidsdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal wor den gehouden donderdag 12 juli om 12.00 uur in de aula van bovengenoemd rouwcentrum, waarna om plm. 13.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Kloetinge. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in de condoléanceruimte van rouwcentrum 'De Bevelanden'. Indien u door omstandigheden geen rouwkaart hebt ontvangen dan verzoeken wij u deze advertentie als zo danig te beschouwen. Opa, dank om wat je was. We vergeten je niet. Belinda, Stephen en Brian Bedroefd zijn wij dat uit onze familiekring is weggenomen onze broer zwager en oom P.C. v.d.Schraaf In de leeftijd van 82 jaar. Kapelle: C.P. v.d. Schraaf (in herinnering) J. v.d. Schraaf - de Jonge Krabbendijke: M. v.d. Schraaf E. v.d. Schraaf - de Bel Kapelle: A. v.d. Schraaf J. v.d. Schraaf - Dalebout Breskens: M.C. Krijger - v.d. Schraaf M. Krijger Vlissingen: C.M. Kik - v.d. Schraaf J.M. Kik Neven en Nichten 8 Juli 2007 Begrafenis- en Crematieverzorging OVERTOOM-GROEN Kantoor en rouwcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 uitvaartverzorging de Groot-de Kam bv Informatiecentrum en uitvaartwinkel. tel. 0118-612868 Veerseweg 36, 4332 BG Middelburg www.degrootdekam.nl - info@degrootdekam.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 50