Televisie
zich op de moderne tijd
b
e
'Het is toch niet te geloven dat een simpel digitaal kabeltje de wereld dichter
bij heeft gebracht dan een Concorde?' Presentator James May
PZC Dinsdag 10 juli 2007 I 39
06:15 Sally Jessy Rap
hael 07:05 Hart van Ne
derland-Vroege edi
tie 07:25 Tele 6: Tel sell
08:25 The bold and the
beautiful 08:55 Tele 6:
Tel sell 10:00 Show
nieuws - Vroege editie
10:25 Newlyweds 10:55
Tele 6: Tel sell 11:55 Mo
ney Palace 13:25 Sue
Thomas: F.B.Eye 14:30
Win 16:05 The Cos
by show 16:40 The bold
and the beautiful 17:10
Monk
07:00Teleshop 7: Ik
ben in balans! 08:00
RTL Nieuws 08:15 Te
leshop 7: Tel sell 08:45
RTL Nieuws 09:00 RTL
Z Nieuws 11:20 This is
golf business 11:40 RTL
Z Nieuws
06:00 Judging Amy
06:45 Safari 07:05 Sud
denly Susan 07:35 Ro-
seanne 08:10 The war
at home 08:40 Tel sell
09:15 Kevin Hill 10:10 Tel
sell 10:40 Astro TV 11:35
Born2Cook 12:15 Me
disch centrum 12:50 Tel
sell 13:50 Cashing 14:30
Duck Dodgers 15:00
King of the Hill 15:25
Disney Feest: Brandy
Mr. Whiskers 16:10 Mo
ney Time 16:55 Sud
denly Susan 17:20 Ever-
wood
09:15 Jacob Dubbel
09:40 Yin Yang Yo 10:20
Totally Spies 11:10 Team
Galaxy 11:50DeTofu's
12:15 Shuriken School
12:35 What's with Andy
13:00 Horseland 13:20
De Tofu's 13:35 Carl 2
14:25 Pokémon 15:10
Gouwe Ouwe 15:35 Ja
cob Dubbel 16:00 Mega
Babies 16:25 Team Ga
laxy 16:50 Shuriken
School 17:15 Yin Yang
Yo 17:35 Totally Spies
06:00 Tien Text 07:10
Homeshopping 10:10
Courting Alex 10:35
Gastineau Girls 11:05 7
Plagen 11:30 De bruiloft
van Erik en Cobi 12:00
Live Shop 14:00 Fashion
House 14:30 Postcode
Loterij: Deal or no deal
15:20 Interactieve dag
televisie 16:10 7 Plagen
16:40 4x Blauw 17:05
Life with Bonnie 17:30
Fashion House
o
18:00 JAG, detectiveserie 18:00 The A-Team, ac-
18:10 Charmed, fantasy- 18:00
3rd Rock from
18:00
De leukste thuis-
tieserie
serie
the sun, sf-come-
video's, amuse
18:55 Law order, ad-
dyserie
ment
vocatenserie
19:00 Hart van Neder
19:50 'Allo'allo!, come
19:10 Judging Amy, dra- 19:00
Friends, comedy
19:00
De bruiloft van
land - Vroege
dyserie
maserie
serie
Patrick en Jenni
editie, nieuwspro
19:55
Joey, comedyserie
fer, amusement
gramma
19:30
Postcode Loterij:
19:25 Shownieuws -
Deal or no deal,
Vroege editie, het
spelshow
laatste nieuws
20:00 Medisch cen
trum, realityserie
20:30 De 25 grootste
seksschandalen
aller tijden, over
zicht
20:30 Bushwhacked,
avonturenfilm
20:05 Will Grace, co
medyserie
20:30 Gilmore girls, dra
maserie
20:30 Nothing to lose,
actiekomedie
20:00 De Gouden Kooi,
realityprogramma
20:30 Joling Gordon
over de vloer,
amusement
21:25 ER, dramaserie
21:30 Stenders late ver
maak, muzikale
panelquiz
22:30 Hart van Neder
22:15 Strange days,
22:30
Law order:
22:20 Hot.Doc: De per
22:30
Nieuw Dier, ab
land - Late editie,
thriller
Special Victims
fecte penis, docu
surdistisch sketch-
reportages
Unit, dramaserie
mentaire
programma
22:50 Piets weerbe
richt, weerbericht
22:55 Shownieuws, het
laatste nieuws
23:20 Gevangen in het
23:20
Law order, mis
23:15 Are you hot? The
23:00
De Gouden Kooi,
buitenland, serie
daadserie
search for Ame
amusement
reportages
rica's sexiest
23:30
Fashion House,
people, zoektocht
soap
00:25 Puinruimers in
00:54 Teleshop 7
00:20
Angel
00:15 Poker Nations
00:00
Interactief spel-
New York
00:55 Ik ben in balans!
01:10
Nachtprogram
Cup
programma:
01:00 Nachtprogram
01:10 Nachtlounge
mering: Relax TV
01:15 Nachtprogram
Time to Win
mering: Playtime
02:55 The hotspot
mering: Late
00:10
Postcode Loterij
04:00 Nachtprogram
05:30 Ik ben in balans!
night
00:45
Interactief spel-
mering
05:59 Jetix
programma
03:30
Tien Text
00
e
vo
b
ro
ro
io
ro
ro
ui
Z
O
RAF, The Typhoon. Het toestel
haalt een hoogte van 11.000 meter
in 150 seconden. May: „Het is dan
wel geen Apollo-lancering, maar
zeker een goede tweede."
De immer oerkalme May mag van
geluk spreken dat hij de serie über
haupt heeft kunnen maken. Toen
zijn Top Gear-collega Richard
Hammond vorig jaar crashte in
een door een straalmotor aange
dreven racegevaarte, stond James
May langs de kant toe te kijken.
Terwijl het oorspronkelijke plan
was dat hij het voertuig met zo'n
500 kilometer per uur over een lan
dingsbaan zou jagen. Volgens de
artsen was het een waar wonder
dat de 'Hamster' het ongeluk over
leefde.
James May's 20th Century, BBC 2,
21.00 uur.
OVEKIGEiïlTSSEn»
Omroep Zeeland
09:00 Tekst-tv
18:00 journaal
18:22 Zeeland nieuws
18:39 Doen!
18:41 't Blauwe hart
18:52 RegioNed
19:00 Herhalingen
BUITENLAND
Top Gear-presentator James May maakt reportages over uitvindingen en
ontwikkelingen uit de 20ste eeuw. foto GPD/ BBC
België 1
09:00 Donna op één. 12:15 De
rode loper. 12:35 Vriend of vij
and. 13:00 Het journaal. 13:25
Het weer. 13:30 1000 Zonnen
garnalen. 13:50 Thuis. 14:15
Clips. 14:40 Wielrennen: Tour
de France. 17:40 Buren. 18:00
Het journaal. 18:10 De rode
loper. 18:30 Vriend of vijand.
19:00 Het journaal. 19:35
1000 Zonnen garnalen.
19:55 Het weer. 20:00 F C. de
Kampioenen. 20:35 Flikken.
21:25 Koppen. 22:00 Tour
2007.22:55 Het journaal laat.
23:16 KENO-uitslagen. 23:17
Het weer. 23:20 Mersey beat.
00:20 De rode loper.
België 2
07:00 Symfollies. 07:05
Hopla. 07:10 Bumba. 07:15
Circus Hocus Pocus. 07:20 Het
zandkasteel. 07:35 Draakje.
07:40 Tweenies. 08:00 Samson
Cert. 08:25 Lazytown. 08:50
De Smurfen. 09:15 Miss BC.
09:30 Pepper Ann in het Disney
festival. 09:55 De hopeloze
heks. 10:20 De drie vrienden
en Jerry. 10:30 De avonturen
van Kuifje. 10:55 Filmfabriek:
Madeline verdwaald in Parijs.
12:15 Out there. 12:40 Disney
classic cartoon. 15:30 Hopla.
15:35 Musti. 15:40 Draakje.
15:45 Het zandkasteel. 16:00
Piet Piraat. 16:05 Tweenies.
16:30 Samson Cert. 16:55
De Smurfen. 17:20 Lilo
Stitch in het Disney festival.
17:45 Miss BG. 18:00 Oggy
en de kakkerlakken. 18:10
Spring. 18:35 W817.18:50
6Tien. 19:10 Degrassi: The
next generation. 19:35 Third
rock from the sun. 20:00
Terzake zomer. 20:50 Drie
zussen maken één baby. 21:45
De canvascrack. 22:20 State of
play. 23:15 Smack the pony.
23:45 Doorlopende herhaling
van Terzake zomer.
RTBF1
07:00 Doorlopende herhaling.
09:35 La clef des champs.
10:00 Cyrano de Menilmon-
tant. 11:35 Une maman formi
dable. 12:00 Table des terroirs.
12:05 Les feux de l'amour.
12:50 Nieuwsoverzicht en
weerbericht. 12:52 Strand-
weerbericht. 12:55 Questions
d'argent. 13:00 Nieuws. 13:35
Weerbericht. 13:40 Télétou-
risme. 13:50 Le combat de rei-
nes. 14:20 A bicyclette. 14:40
Wielrennen: Tour de France.
17:40 A bicyclette. 18:20 Un
gars, une fille. 18:30 Le 6 minu
tes. 18:38 Weerbericht. 18:45
Le Tour au quotidien. 19:20
Strandweerbericht. 19:23
Weerbericht. 19:30 Nieuws en
weerbericht. 20:15 Les carnets
du bourlingueur. 21:15 Esther
et Sarah. 23:20 C'est la vie... en
maternité. 00:15 Questions
d'argent. 00:25 Le Tour au
quotidien.
RTBF2
07:00 Tekenfilms. 15:00 C ma
planète. 15:30 Plus belle la vie.
16:00,16:25 Friends. 16:55,
17:25 Moesha.17:55 Toute
une histoire. 18:55 Plus belle la
vie. 19:25 Médical détectives.
19:50 Nieuws. 20:25 Beursbe
richten. 20:30 Un gars, une fille.
20:45 Au coeurdes secrets.
22:15 Un gars, une fille. 22:20
KENO-uitslagen. 22:25 Weer
bericht. 22:30 Le 12 minutes.
22:45 Beursberichten. 22:50
Chats errants. 23:50 Noms de
dieux: Lytta Basset.
BBC1
07:00 Breakfast. 10:15 Don't
get done, get Dom. 11:00
Homes under the hammer.
11:55 Nieuws en weerbericht.
12:00 To buy or not to buy.
12:45 Cash in the attic. 13:10
Nieuws en weerbericht. 13:15
Bargain hunt. 14:00 Nieuws en
weerbericht. 14:30 Regio
naal nieuws en weerbericht
14:40 Neighbours. 15:05
Doctors. 15:35 Murder, she
wrote. 16:20 Nieuws, regionaal
nieuws en weerbericht. 16:25
Dennis the menace. 16:50
Skunk Fu. 17:05 Mortified.
17:30 Roman mysteries. 18:00
The sorcerer's apprentice
extra. 18:25 Newsround. 18:35
Neighbours. 19:00 Nieuws en
weerbericht. 19:30 Regionaal
nieuws en weerbericht. 20:00
The One show. 20:30 EastEn-
ders. 21:00 Holby City. 22:00
Tagging undercover: A Pano
rama special. 23:00 Nieuws, re
gionaal nieuws en weerbericht.
23:35 Open range.
BBC 2
07:00 Fimbles. 07:20 The story
makers. 07:35 Balamory. 08:00
Arthur. 08:15 Do something
different. 09:00 The sorcerer's
apprentice. 09:30 In the night
garden. 10:00 Mama Mirabel-
le's home movies. 10:15 Some
thing special. 10:30 Big cook
little cook. 10:50 Underground
Ernie. 11:00 Lazytown. 11:30
Nero Wolfe mysteries: Poison
a la carte. 13:00 The daily
politics. 13:30 Working lunch.
14:00 Animal park. 14:30
Open gardens. 15:00 Living in
the sun. 16:00 Escape to the
country. 16:45 Flog it!. 17:30
Ready steady cook. 18:15 The
weakest link. 19:00 Eggheads.
19:30 Nature's calendar. 20:00
Saving planet earth. 20:30 Wild
Provence. 21:00,21:30 James
May's 20th century. 22:00
Paris. 23:00 Sensitive skin.
23:30 Newsnight. 00:20 BBC
Four on BBC Two: The great
granny chart invasion: Power to
the people.
Duitstand 1
09:00 Tagesschau. 09:05
Nashorn, Zebra Co. 09:55
ARD-Wetterschau. 10:00
Tagesschau. 10:03 Brisant.
10:30 Die Liebe eines Priesters.
12:00 Tagesschau urn zwölf.
12:15 ARD-Buffet. 13:00 ARD-
Mittagsmagazin. 14:00 Tages
schau. 14:10 Rote Rosen. 15:00
Tagesschau. 15:10 Sturm der
Liebe. 16:00 Tagesschau. 16:10
Nashorn, Zebra Co. 17:00
Tagesschau urn fünf. 17:15
Brisant. 17:47 Tagesschau.
17:55 ARD vor acht. 19:50 Das
Wetter im Ersten. 19:55 Börse
im Ersten. 20:00 Tagesschau.
20:15 Familie Dr. Kleist. 21:05
In aller Freundschaft. 21:50
Plusminus. 22:15 Tagesthe-
men. 22:43 Das Wetter im
Ersten. 22:45 Der Dokumen-
tarfilm: Tote schweigen nicht
- Rechtsmedizinerermitteln.
00:00 Nachtmagazin. 00:20
Die Französische Revolution
- Jahre der Hoffnung.
Duitsland 2
09:00 Tagesschau. 09:05 Voile
Kanne - Service taglich. 10:30
Wege zum Glück. 11:15,
11:35 Reich und Schön. 12:00
Tagesschau urn zwölf. 12:15
drehscheibe Deutschland.
13:00 ARD-Mittagsmagazin.
14:00 heute - in Deutschland.
14:15 ZDF SPORTextra: Tour
de France. 17:50 Leute heute.
18:05 SOKO Köln. 19:00
heute. 19:20 Weerbericht.
19:25 Die Rosenheim-Cops.
20:15 Trolle, Fjorde und ein
Postschiff. 21:00 Frontal 21
21:45 heute-journal. 22:12
Weerbericht. 22:15 37°. 22:45
Feine Freundinnen. 23:30
SOKO Köln. 00:15 heute nacht.
Discovery
07:00 Spy. 08:00 A racing car
is born. 08:30 Ultimate cars:
Supercars. 09:00 Hooked on
fishing: Scottish carp fishing.
09:30 How it's made. 10:00
Scrappy races. 11:00 Extreme
machines: Ice master. 12:00
How it's made. 12:30 Stunt
junkies. 13:00 Building the
ultimate: Submarines. 13:30
Building the ultimate: Helicop
ters. 14:00 Forensic detectives:
ME's casebook. 15:00 Spy.
16:00 American hotrod: Alumi-
tub. 17:00 Hooked on fishing:
Northern Norway trout and sal
mon. 17:30 Massive machines:
Electric trains. 18:00 Massive
engines: Pumps. 18:30 Stunt
junkies: Heli surf. 19:00 Ameri
can chopper: NAPA Drag bike.
20:00 Mythbusters: Alcatraz
escape. 21:00 Really big things.
22:00 Kings of construction:
El Cajondam, Mexico. 23:00
Giant of the skies: Building the
Airbus A380.00:00 Forensic
detectives: Written in blood.
National Geographic
07:00 Squawk box Europe.
10:00 Worldwide exchange.
12:00 Earth investigated: Close
encounters. 13:00 Air crash
investigation: Out of control.
14:00 Seconds from disaster:
Amsterdam air crash. 15:00
Beyond fear. 16:00 Hayden
Turner's wildlife challenge:
Garter snakes. 16:30 Dogs with
jobs: Cass, Buddy and Merce
des. 17:00 Totally wild. 17:30
Chimp diaries. 18:00 Megas-
tructures: USS Ronald Reagan.
19:00 Earth investigated: Close
encounters. 20:00 Seconds
from death: Tragedy at Bhopal.
20:30 Air crash investigation:
Out of control. 21:30 Mega-
factories: John Deere. 22:30
Earth investigated: Birth of the
earth. 23:30 Mad labs. 00:00
Megastructures: USS Ronald
Reagan.
TMF
08:00 Moviefacts. 08:05
Wakker worden op TMF.
09:00 Moviefacts. 09:05 De
videotheek. 10:00 Reaction.
11:00 Eeuwige hits. 12:00
10 X Lange Frans Baas B.
13:00 Moviefacts. 13:05 De
videotheek. 14:00-15:30 uur
herhalingen Moviefacts en De
videotheek. 16:30 Reaction.
17:30 ClipKennis. 18:30 Kaf
of koren. 19:00 Moviefacts.
19:05 Eeuwige hits. 20:00
Moviefacts. 20:05 Interactive
chart. 21:00 ...serveert. 21:30
TMF rockt. 22:00 Moviefacts.
22:05 TMF rockt. 23:00 TMF
De Dagrand. 00:00 Moviefacts.
00:05 Nachtdienst.
MTV
08:00 Breakfast club MTV top
10.09:00 Real world/Road
rules: Challenge. 09:30 The
assistant. 10:00 Degrassi.
10:30 The real world: Key
West. 11:00 Top 11 at 11.
12:00 Brand new. 12:30 Top
5 most wanted. 13:00 Top 25.
15:00 Punk'd. 15:30 Viva La
Bam. 16:00 I'm from Rolling
Stone. 16:30 Laguna beach.
17:00 Room raiders. 17:30
Dismissed. 18:00 Run's house.
18:30 Real world/Road rules:
Challenge. 19:00 True life.
20:00 Pimp my ride. 20:30
Wanna come in?. 21:00 My
super sweet 16.21:25 Made.
22:20 The Osbournes. 22:45
Hogan knows best. 23:10
Celebrity deathmatch. 23:35
Jackass. 00:00 MTV Live.
TV 5
08:00 Canadees nieuws. 08:30
Étapes gourmandes. 09:00
Cöté jardins. 09:30 Télétou-
risme. 10:00 TiVi5.10:55 Des
chiffres et des lettres. 11:20
Tout le monde veut prendre
sa place. 12:00 TV5Monde
l'info. 12:05 Les escapades de
Petitrenaud. 12:30 Plus belle
la vie. 13:00 Rumeurs. 13:30
Belgisch nieuws. 14:00 Saint
Jacques... La Mecque. 16:00
C com-<;@. 16:30 Questions
pour un champion. 17:00 Ma
Suisse, nostalgie y amor. 18:00
Nieuws. 18:20 Le journal de
l'éco. 18:30 Frank Riva. 20:30
Frans nieuws. 21:00 Thalassa.
23:00 Nieuws. 23:10 Zwitsers
nieuws. 23:40 Vie privée, vie
publique.
Eurosport
08:30 Eurosport buzz. 09:00
WATTS. 09:30 Autosport:
Champcar. 10:30 Motorsport:
Speedway. 11:30 Wielrennen.
11:45 Euro 2008: So far. 12:45,
14:15,14:45 Wielrennen.
17:30,19:00,19:30 Atletiek.
22:30 Wielrennen. 23:30 FIA
WTCC Mag. 00:00 Gooooal!.
CNN
09:00 Business international.
10:30 World sport. 11:00
Larry King. 12:00 Business
international. 13:00 World
news Asia. 14:30 World sport.
15:00 World news Asia. 16:00
Your world today. 20:30 World
business today. 21:00 World
news Europe. 21:30-23:00 uur
herhalingen World business
today en World news Europe.
00:00 CNN today.