Op zoek naar de ZEUMERHIT Eindelijk zomer in Zeeland Veel lezersfoto's worden gedomineerd door het weer. Het afgelopen weekeinde konden wij van een zonnetje profiteren en in menig tuintje werd dan ook aan de kleur gewerkt. Dat was voor Veronique Galle uit Oost burg aanleiding om haar partner te ver eeuwigen. Veronique gaf de foto de titel 'Eindelijk zomer in Zeeland' mee. Zij krijgt daarvoor een PZC T-shirt opge stuurd. Wilt u ook in aanmerking komen voor zo'n shirt stuur dan uw foto, voor zien van naam en adres, en liefst een kor te omschrijving naar zomer@pzc.nl. Het zal niet veel mensen verbazen dat Blof de stemming van maandag gewonnen heeft. Zeker het nummer 'Hier aan de kust' spreekt in deze provincie erg tot de verbeelding. Vandaag staan weer drie nieuwe no minaties op het programma. U kunt hier op stemmen door een mailtje naar zomer@pzc.nl te sturen met daarin uw voorkeur. Het is ook mo gelijk om met een sms-je te stem men. Stuur dan de tekst pzczeumer- hit spatie a, b of c afhankelijk van uw keuze, naar het telefoonnummer 2002. De kosten daarvoor zijn de kos ten die uw provider voor een sms-je in rekening brengt. Het is ook moge lijk te stemmen op de site van de PZC: www.pzc.nl. Klik op de ruimte die voor de zomerkrant is inge ruimd. Dan kunt u meteen zien welk nummer op dat moment de voorkeur van de stemmers op de site heeft. De nominaties zijn 's morgens tus sen 9.00 uur en 12.00 uur op Om roep Zeeland (87,9 FM) te horen en de winnaar omstreeks 17.15 uur. Naam: Ruud Verschoor (51) uit Hil- legom Nomineert: Ik zie een ster Van: Mouth MacNeal Reden: „In 1974 had ik mijn eerste serieuze verkering. We waren sa men aan het fietsen en mijn vrien dinnetje begon opeens het nummer te zingen van Mouth MacNeal. Zij zong het liedje zo leuk dat dit mij al tijd is bij gebleven en hier heb ik een speciale herinnering aan overge houden." Naam: Melissa van de Cuchte (24) uit Vlissingen Nomineert: Ghetto Superstar Van: Pras ft.OI'Dirty Bastard Mya Reden: „De kermis in Vlissingen is in de zomer. Het nummer werd niet alleen bij de botsauto's gedraaid maar bij alle attracties die er ston den. Het geeft je een zomers gevoel en wanneer ik het weer zou horen, moet ik meteen aan de kermis den ken. Ik kan niet wachten om weer knuffels te gaan grijpen." Naam: Kimberly Dolderman (13) uit Dordrecht Nomineert: 'Kiss Kiss' Van: Tarkan Reden: „Een paar jaar geleden was ik op vakantie in Turkije, in Side. We dansten langs het zwembad ter wijl 'Kiss Kiss' speelde. Aan het ein de van het liedje werd iedereen het water ingegooid. De eerste keer had ik dat natuurlijk niet door, maar na een paar keer duwde ik er zelf ook de nieuwe mensen in."

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 34