Familieberichten 24 I Dinsdag 10 juli 2007 PZC Voor meer informatie over adverteren op deze pagina of voor uw advertentie-reserveringen: Tel 0800 8060 Fax 076.5312340 E-mail pzcfamilieberichten@wegenerdagbladen.nl S.V.P. Uw opdracht voorzien van adres en telefoonnummer waar u te bereiken bent! Afsluittijden: overlijdens- en geboorteadvertenties Plaatsingen dinsdag t.m zaterdag daags voor plaatsing tot 17.00 uur. Plaatsingen maandag: zondag tot 18.00 uur. Overige familieberichten 2 werkdagen voor plaatsing tot 15.00 uur. Telefonische opdrachten voor de uitgave van maandag kunt u zondagmiddag tussen 16.00 en 18.00 uur doorgeven. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. Familieberichten bekijken op internet ga naar: www.pzc.nl keuzeblok mensenlinq Informatie advertentietarieven: www.pzcadverteren.nl Gelukkig zijn is niet krijgen wat we verlangen. maar tevreden zijn met wat we hebben Bedroefd, maar dankbaar dat haar verder lijden bespaard is gebleven, geven wij u kennis dat na een kortstondig ziekbed van ons is heengegaan onze lieve moeder, schoon moeder en oma Cornelia Leentje Hanse-Boslooper Corrie sinds 1999 weduwe van Johannes Jakobus Hanse *4 april 1932 t 8 juli 2007 Noordgouwe, Piet Hanse Sommelsdijk, Anne Hanse Noordgouwe, Leo Hanse Kerkwerve, Ria Post-Hanse Leen Post Jolanda, Pascal, Lisette, Krista Schuddebeurs, Cor Hanse Janny Goudzwaard Molly Rose Kerkwerve, Joke den Boer-Hanse Kees den Boer Carina en William Marieke en Wilco Jozien Kerkwerve, Vroonstraat 24 Correspondentieadres: Papeweg 1 4321 TK Kerkwerve Moeder is thuis opgebaard. De herdenkingsdienst zal gehouden worden donderdag 12 juli in de kerk van de Protestantse gemeente aan de Ring te Kerkwerve, aanvang 13.15 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats aan de Weelweg te Ellemeet, omstreeks 14.30 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in boven- genoemde kerk. Enige en algemene kennisgeving Met verdriet maar ook met diepe bewondering voor de wijze waarop hij zijn strijd heeft gestreden, geven wij u kennis dat zacht en kalm van ons is heengegaan onze pa, broer, zwager, oom en kameraad Laurens Hoebeke Weduwnaar van Pieternella Bakker *18 juli 1917 t 5 juli 2007 Namens de familie: L.A. Hoebeke Oude Rijksweg 25 4339 BA Nieuw en Sint Joosland Onze dank gaat uit naar Dr. Ponten en het medisch en verzorgend personeel van verpleeghuis "De Vliedberg", app. 9 en J.W. Thibautstraat 33 voor de liefdevolle verzor ging tijdens zijn verblijf. De crematieplechtigheid heeft in besloten kring te Middel burg plaatsgevonden. Heer, die mij ziet zoals ik ben, dieper dan ik mijzelf ooit ken, Ps. 139 berijmd Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons betekend heeft, geven wij kennis dat na een moedig gedragen ziekte van ons is heengegaan mijn lieve man en onze zorgzame vader Johannes Houmes Westkapelle, 14 augustus 1943 f Sint Laurens, 8 juli 2007 Sint Laurens: Toos Houmes-van Splunter Sint-Laurens: Sonja Houmes Ede: Ronald en Greetje Houmes-Zielman Noordweg 183 4333 GE Sint Laurens De afscheidsdienst zal worden gehouden op vrijdag 13 juli om 13.30 uur in de Gereformeerde Kerk aan de Noordweg 372 te Sint Laurens. Daar is gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen van 12.45 tot 13.15 uur voorafgaand aan de dienst. De begrafenis zal plaatshebben om 14.30 uur op de begraafplaats te Sint Laurens. Verdrietig geven wij kennis van het overlijden van onze ge liefde broer, zwager en oom, Jo Houmes Wij wensen Toos, Sonja, Ronald en Greetje veel kracht toe in het verdergaan. Tine Houmes Wim en Adriana Houmes Anneke en Jaap Louws Mieneke en Bram Wisse Adrie en Catrien Houmes Neven en nichten Middelburg, 8 juli 2007 Verdrietig geven wij kennis van het overlijden van onze geliefde broer, zwager en oom, Jo Houmes Wij wensen Toos, Sonja, Ronald en Greetje veel kracht toe in het verdergaan. Tine Houmes Wim en Adriana Houmes Anneke en Jaap Louws Mieneke en Bram Wisse Adrie en Catrien Houmes Neven en nichten Wij zijn geschokt door het overlijden van onze buurman Jo Houmes Hij was iemand waar je altijd op kon rekenen. Wij wensen Toos en de kinderen veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. De buren: Lou Dekker Cisca en Gerrit Geerse Sofie en Peter Lenselink Wikke en Danny Matthijs Dinny en Joost Westerbeke Wat mij ten diepste houdt bewogen, 't ligt alles open voor uw ogen. Ps. 139: vs. 1 Aarnoudt Cornelis Jeras weduwnaar van Arentina Henderika Krijger 26 november 1926 Middelburg f 8 juli 2007 Oneindig lieve man, vader en opa van Cor Ramondt Aarnout-Jan en Joke Jeras-Lensen Gertjan en Merit Martijn Gert-Jan Jeras f Peter en Mijnie Jeras-de Jong Lieven Yme C.W. (Jeras-)Ramondt Van Kleffenslaan 147 4334 HD Middelburg Nout is thuis opgebaard. Op vrijdag 13 juli a.s. om 13.30uur gedenken wij zijn leven in een dienst in de Nieuwe Kerk aan de Groenmarkt 1 te Middelburg. Aansluitend vindt om 15.00 uur de begrafenis plaats op de algemene begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop bestaat in de aula aldaar gelegenheid tot condoleren. Bedroefd, maar ook dankbaar dat hij onze broer en zwager is geweest, heben wij afscheid moeten nemen van Nout Jeras echtgenoot van Cor Ramondt Maatje Katerberg-Jeras t Jelle Katerberg Betsie Louw-Jeras t Wim Louw t Kees Jeras Jopie Jeras-Houmes f Jopie Flipse-de Groot Dick Jeras Lies Jeras-Koekoek An Boon-Jeras Kees Boon Toos Cronin-Jeras Patrick Cronin Middelburg, 8 juli 2007 Bedroefd nemen wij afscheid van onze zwager. Zijn wijze leven omspant 80 jaren. Nout Jeras Zoetermeer: Ro van Ooijen-Ramondt Anton van Ooijen t Ermelo: Bep Ramondt Aad Stam Haarlem: Joop Ramondt Jolijt Leusink Capelle a/d IJssel: Tineke Cremers-Ramondt Joost Cremers t Ede: AnneMarijke Ramondt Zij die wij liefhebben en verliezen zijn niet meer waar zij waren maar zijn altijd waar wij zijn. Verdrietig, omdat wij haar moeten missen, maar dankbaar dat wij haar zolang in ons midden mochten hebben, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve zorgzame moeder, schoonmoeder, oma en overgrootoma Maatje de Kubber-Buijze sinds 1959 weduwe van Jacobus Frangois de Rubber in de leeftijd van 90 jaar. Terneuzen: Daan en Rachel de Kubber-Hamelink Marjan en Paul Teun Conny en Björn Hoek: Corrie en Tom Dierx-de Kubber Dimitri en Judith fintse, Xanthe Terneuzen: Hans de Kubber in herinnering Terneuzen, 8 juli 2007 Woonzorgcentrum "De Blide", Kamer 317 Corr.adres: Axelsestraat 79d 4537 AD Terneuzen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 11 juli van 19.00 tot 19.30 uur in het uitvaartcentrum, Hugher- sluys 22 te Terneuzen. De rouwdienst, waarvoor wij u uitnodigen, wordt gehou den op donderdag 12 juli om 10.00 uur in de aula op de Zuiderbegraafplaats, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Zuiderbe graafplaats. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voor noemde aula. Een speciaal woord van dank aan de medewerkers 1 van woonzorgcentrum "De Blide", afd. "Hooge Plaat", voor de goede zorgen. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. In verband met familieomstandigheden is installatiebedrijf Dierx Noordstraat 8 te Hoek op donderdag 12 juli de gehele dag gesloten.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 26