At\ meijers staalbouw bv A MSD Boskalis Nederland O JobTrack.nl £12 Koninklijke Boskalis Westminster nv Kraan m ach in ist Hoe jij beter wordt. Artsenbezoekers Maak een wereld van verschil 10 I Zaterdag 7 juli 2007 PZC Kijk ook op Boskalis Nederland is vanuit het kantoor in Rotterdam verantwoordelijk voor de activi teiten in de Nederlandse markt Het bedrijfs bureau is een belangrijk kenniscentrum van Boskalis Nederland waar een breed scala aan werken binnen de grondverzet-, wegen- en waterbouwsector wordt ontwikkeld, behandeld en gecalculeerd. Daarnaast speelt het bedrijfsbureau een belang rijke rol bij de voorbereiding en begeleiding van aangenomen projecten. De afdeling beschikt over brede kennis en ervaring. Onze markten zijn druk en vol werk. Het bedrijf maakt een sterke groei door en daarom zoeken wij versterking. Senior Calculator Een ervaren allround calculator met een water bouw, maar vooral wegenbouw achtergrond. Junior Calculator, Werkvoorbereiders en Meer Informatie over deze vacatures? Neem dan contact op met de heer M. Tanis, hoofd Bedrijfsbureau, telefoon 010 288 8757. Of kijk op onze website www.boskalis.com en www.boskalisbv.ni Solliciteren? Stuur dan je schriftelijke sollicitatie en cv binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie naar de afdeling Personeel Organisatie t.a.v. de heer W. Hurtak, postbus 43, 3350 AA Papendrecht. Per e-mail solliciteren kan natuurlijk ook: recruitment@boskaiis.nl (Assistent) Uitvoerders Voor deze functies vragen wij een afgeronde MBO- of HBO-opleiding op civieltechnisch gebied of een achtergrond in de grond-, weg- en waterbouw of gelijkwaardig. De Meijers Groep bestaat uit een aantal werkmaatschappijen elk met hun eigen activiteiten. Deze bestaan hoofdzakelijk uit het ontwerpen, engineren, produceren en monteren van staalconstructies, deze soms zeer bijzondere constructies worden op locatie gemonteerd. Het leveren en monteren van dak- en gevelbekledingsystemen heeft eveneens een belangrijke plaats. Andere activiteiten zijn, het ontwerpen en realiseren van turn-key projecten, ontwikkelen van bedrijfsterreinen. De Meijers Groep beschikt tevens over een eigen materieel- en onderhoudsdienst. Het personeelsbestand bestaat uit ca. 80 vaste medewerkers. Meijers Staalbouw B.V. is een onderdeel van de Meijers Groep. acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld Meijers Staalbouw b. v. is op zoek naar een kraanmachinist voor onze Spierings torenkraan. Indien een aanvullende opleiding nodig is, behoort dit tot de mogelijkheden. Sollicitaties zijn welkom van iedereen met een gezonde ambitie, zonder een 8 tot 5 mentaliteit. In verband met de groei van de Meijers Groep zijn er regelmatig vacatures voor diverse productie- en montagemedewerkers. Open sollicitaties zijn dan ook van harte welkom. Wat hebben wij te bieden: goed salaris, passend bij ervaring en opleiding, volgens CAO metaalnijverheid uitdagende functies in een afwisselende en no nonsens werkomgeving mogelijkheid voor het volgen van cursussen Heb je interesse en wil je meer weten over de Meijers Groep kijk dan op onze website: www.meijers-staalbouw.nl Sollicitaties kunnen gericht worden aan: Meijers Staalbouw B. V. Dhr. H.L. Meijers (dir.) Postbus 25 4353 ZG Serooskerke(W) 0118-592320 Soms moet je even doorbijten om beter te worden. Want pas na een jaar investeren in jezelf en in je relaties begin je te leren wat oogsten is. Dan komt het erop aan alles wat je bij Merck Sharp Dohme hebt geleerd in de strijd te gooien en te verfijnen met je eigen stijl. Een stijl, waarmee je artsen zó tegemoet treedt dat ze meer over onze geneesmiddelen willen weten, ervan overtuigd raken en die ook vaker gaan voorschrijven. Pas dan ga je ervaren wat een vak dit is, en wat een geweldige basis je aan het leggen bent voor de rest van je carrière. Je kent je rayon, voert gesprekken op een professioneel niveau en zoekt net zo lang tot je een opening vindt om de ander voor jou en je producten te winnen. Je bouwt relaties op, gelooft in jezelf en in de kracht van je betoog. Dan word je beter en beter... Als jij dat in je hebt krijg je bij MSD alle denkbare ondersteuning die je maar wensen kunt - van uitge breide onderzoeksresultaten tot hulp bij het organiseren van informatiebijeen komsten. Eerst doorloop je een uitgebreid trainingsprogramma op het gebied van het menselijk lichaam, geneesmiddelen en persoonlijke communicatie. Daarna ga je 'het veld in' en laat je zien wat je waard bent. Doe je dat goed, dan breng je iets wezenlijks teweeg: je maakt artsen attent op producten die de moeite waard zijn. Waarmee ook zij hun doelen bereiken, namelijk meer patiënten beter maken. Voor deze fulltime baan verwach ten we veel van je. Zoals een enorm doorzettingsvermogen en commerciële gedrevenheid. Daar staat tegenover dat je bij MSD een professionele werkomgeving vindt, waarin je je kwaliteiten tot op het hoogste niveau kunt ontwikkelen. En dan hebben we het nog niet eens gehad over het uitstekende start salaris, de goede secundaire arbeidsvoorwaarden, én de luxe dat je gewoon vanuit huis in de regio Zeeland West-Brabant kunt werken. Dus, begint het te kriebe len en wil je - met hbo - alles uit jezelf halen? Solliciteer dan vóór 18 juli naar olivier_penn@merck.com, onder vermelding van vacaturenummer ZC070I. Olivier Penn, onze Human Resources Adviser, vertelt je graag meer over de functie: 023 5153226. www.msd.nl Where patients come first

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 90