h.jobse 32 I Zaterdag 7 juli 2007 PZC Voor meer informatie over adverteren op deze pagina of voor uw advertentie-reserveringen: Tel 0800 8060 Fax 076.5312340 E-mail pzcfamilieberichten@wegenerdagbladen.nl S.V.P. Uw opdracht voorzien van adres en telefoonnummer waar u te bereiken bent! Afsluittijden: overlijdens- en geboorteadvertenties Plaatsingen-dinsdag t.m zaterdag daags voor plaatsing tot 17.00 uur. Plaatsingen maandag: zondag tot 18.00 uur. Overige familieberichten 2 werkdagen voor plaatsing tot 15.00 uur. Telefonische opdrachten voor de uitgave van maandag kunt u zondagmiddag tussen 16.00 en 18.00 uur doorgeven. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. Familieberichten bekijken op internet ga naar: www.pzc.nl keuzeblok mensenlinq Informatie advertentietarieven: www.pzcadverteren.nl Met droefheid geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve schoonzuster Adriana Jacomina Bakker-Goeree Terneuzen: Familie Bakker Heden ontvingen wij het droevige bericht dat is overleden Marijke Bakker Wij wensen Tinus en familie veel sterkte met dit verlies. 'T keldertje Ik hef mijn ogen op naar de bergen: Vanwaar zal mijn hulp komen? Mijn hulp is van de HERE. Psalm 121 vers 1.2. Na een langdurig ziekbed, is rustig en vol vertrouwen van ons heengegaan mijn lieve man, onze lieve, zorgzame vader en opa Marinus Boeije echtgenoot van Roos Buijze In de leeftijd van bijna 82 jaar. Axel: R.J. Boeije-Buijze Zaamslag: Rein en Nieta Linda en Gaetano Laura Zaamslag: Mien en Wout Lisa Mirjam Axel, 6 juli 2007 Singelweg 36,4571 KE Axel. De dienst van woord en gebed wordt gehouden op dinsdag 10 juli om 14.00 uur in de Protestantsekerk, Koestraat 2 te Axel. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Burchtlaan. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid om de familie te condoleren in de kerk. Afscheid nemen is mogelijk op maandag 9 juli van 19.30- 20.00 uur in het mortuarium op de begraafplaats Wester- zicht te Axel. Een speciaal woord van dank gaat uit naar huisarts Klop en de thuiszorg voor de liefdevolle behandeling en zorg. Dag lieve opa, we zullen je heel erg missen Linda, Laura, LisaMirjam Voor ons onverwachts is op 4 Juli 2007 overleden: Leo Frenks Echtgenoot van Anneke Frenks-Alewijnse. De herinnering aan hem blijft voor ons onuitwisbaar. L.L. Alewijnse W. Alewijnse-Melse Jan Alewijnse Maaike Alewijnse-van Wieringen Linda Westerbeke-Alewijnse Willem Westerbeke 5 Juli 2007 Fly like an eagle Een zachtmoedig mens is van ons heengegaan Leo Frenks Wij wensen Anneke en de kinderen veel sterkte toe Cliënten en medewerkers Activiteitencentrum de Onderneming, Vlissingen Met leedwezen hebben wij kennisgenomen van het over lijden van de heer L.H.A. Frenks gepensioneerd projectleider bij de toenmalige Provinciale Waterstaat in Zeeland Ruim 32 jaar heeft hij bij de Provincie Zeeland gewerkt. Onze deelneming gaat uit naar zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen. Gedeputeerde Staten van Zeeland drs. K.M.H. Peijs, voorzitter mr. drs. L.J.M. Verduit, provinciesecretaris Bedroefd, maar dankbaar voor het vele dat zij voor ons heeft gedaan, geven wij u kennis dat nog vrij onverwachts is overleden onze lieve, zorgzame moeder en oma Adriana Agatha van Hijfte - Stobbelaar sinds 12 februari 1992 weduwe van Franciscus van Hijfte in de leeftijd van 73 jaar. Emiel van Hijfte Els van Hijfte - de Jager Mirjam, Raoul Erik van Hijfte Anja van Hijfte - van Oost Ramon, Michelle Marian de Waard - van Hijfte Bram de Waard Jeroen, Roy Yerseke, 5 juli 2007. Correspondentieadres: Hoogaarsplein 3 4401 JG Yerseke De afscheidsdienst wordt maandag 9 juli om 13.30 uur gehouden in gebouw "De Haven", Dreef 6 te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Vooraf is er vanaf 13.00 uur in "De Haven" gelegenheid om afscheid te nemen. Na de begrafenis is aldaar gelegenheid tot condoleren. Wij bedanken de medewerkers van Allévo voor de goede verzorging. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Dag lieve oma We zullen je nooit vergeten. Mirjam, Raoul Ramon, Michelle Jeroen, Roy Nog vrij onverwachts is na een moeilijke levensperiode overleden onze lieve zuster, schoonzuster en tante Adriana Agatha van Hijfte - Stobbelaar Yerseke: Rinus en Janny Stobbelaar - Schot Wilma en Jack Conny en Kristof Yerseke: Ada t en Kees Ars - Stobbelaar Yerseke: Honoré en Kokkie Stobbelaar - de Bart Yerseke: Hans t en Wies Stobbelaar - de Brie Freek Tjarks Erwin en Petra Andrea en Leo Yerseke: Henk Stobbelaar Achterneefjes en -nichtjes. Yerseke, 5 juli 2007. uitvaartverzorging bachweg 2 middelbufg tel. 0118 46 22 05 www. hjobse-uitvaart. nl sd Bedroefd, maar ook dankbaar dat haar verdere pijn bespaard is gebleven, geven wij u kennis dat na een kort stondige ziekbed van ons is heengegaan onze lieve moeder, grootmoeder en overgrootmoeder Helena Francina Cornelia Kooman weduwe van Adriaan Marinus Hollestelle in de leeftijd van 91 jaar. Wij zijn dankbaar voor al haar liefde en zorgen gedurende een lang leven. Bergen op Zoom: J.J.H. Krijger-Hollestelle Vlissingen: J.C. Korteweg-Hollestelle W.H. Korteweg Kleinkinderen en Achterkleinkinderen 5 juli 2007 Correspondentieadres: De Savornin Lohmanlaan 49 4384 KD Vlissingen De afscheidsplechtigheid zal worden gehouden op maan dag 9 juli om 14.00 uur in het crematorium "Middelburg", Westelijke Oude Havendijk 3. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Zij die geen rouwdienst hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Hierbij bedanken wij het personeel van zorgcentrum "Ter Weel" en St. Maarten de Groe voor de liefdevolle verzorging. Vandaag hebben wij afscheid genomen van onze lieve oma Helena Francina Cornelia Hollestelle-Kooman Je was een geweldige oma, we zullen je missen. Christine en Adrie LauraRobert Léontine en Marcel Kristie, Mark Goes, 5 juli 2007 Met dankbaarheid voor de goede zorgen in verpleeghuis 't Gasthuis te Middelburg, delen wij u mede dat zacht en kalm van ons is heengegaan, mijn man, onze vader, opa en overopa Gillis Janse in de leeftijd van 87 jaar. Nieuw-en St. Joosland: M. Janse-Pleijte Kees t Oost-Souburg: Sjaan en Ko Ritthem: Max en Jannie Middelburg: Wim en Henny Kamperland: Nellie en Jo Oost-Souburg: Ria en Carlo Oost-Souburg: Ina en Piet klein- en achterkleinkinderen 4339 BB Nieuw- en St. Joosland, 5 juli 2007 Oude Rijksweg 65 Er is gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 10 juli van 12.45 tot 13.15 uur in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bach weg 2 te Middelburg, alwaar aansluitend de afscheids dienst zal worden gehouden. De begrafenis zal plaatsvinden om 14.00 uur op de Algemene Begraafplaats te Nieuw- en St. Joosland. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in voornoemd uitvaartcentrum. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ont vangen dient u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Heden overleed onze beste broer, zwager en oom Gillis Janse Arnemuiden: W. Janse G. Janse-Marteijn Nieuw- en St. Joosland: P. Jeras t J. Jeras-Janse t Nieuw- en St. Joosland: J. Janse t T. Janse-Vinke Haarlem: P. janse M. Janse-Griffioen neven en nichten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 76