i familieberichten 6 Ad Wisse 34 I Zaterdag 7 juli 2007 PZC Worden als een kind Met droefheid geven wij u kennis van het overlijden van onze moeder en oma Dina Ge lok weduwe van Dirk de Jonge in de leeftijd van 87 jaar. Kapellen: Joop de Jonge Ineke de Jonge-Eversdijk Goes: Robert de Jonge Janette van der Linde Tilburg: Edwin de Jonge Chantal van Daalen Goes, 6 juli 2007 'Zorgcentrum Ter Weel' Correspondentieadres: Burg Jansenstraat 19 4431 BK's-Gravenpolder De crematieplechtigheid zal plaatshebben dinsdag 10 juli om 14.00 uur in het crematorium. Westelijke Oude Haven- dijk 3 te Middelburg. Vertrek om 13.15 uur vanaf Rouw- centrum Van der Hooft, Bosseweide 2 te 's-Gravenpolder. Na afloop van de plechtigheid is er in de koffiekamer van het crematorium gelegenheid tot condoleren. Eenieder die wij vergelen zijn een rouwbrief te sturen, ge lieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Met veel verdriet hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve zuster, schoonzuster en tante Dien de fonge-Gelok Uit aller naam Familie Gelok Ps 31:20 Hoe groot is Uw goed dat Gij hebt weggelegd voor degenen die U vrezen Na een zorgzaam en moeitevol leven is door de Heere uit ons midden weggenomen onze lieve zuster, schoonzus en tante Adriana Vader-Baaijens sinds 1982 weduwe van Pieter Vader in de leeftijd van 84 jaar. Middelburg, J. Baaijens C.J. Baaijens-Hoogenes Winterswijk, N. Bruil-Meijer Gouda, J. Baaijens E.M. Baaijens-van de ©ruiter Neven en nichten Veenendaal, 5 juli 2007 Correspondentieadres: C. van Bel zen Davidsplein 5 3905 AZ Veenendaal Onze dank gaat in het bijzonder uit naar onze neef en nicht Cor en Maja van Belzen uit Veenendaal die jarenlang zorg voor haar gedragen hebben. We wensen hen en hun kinde ren Gods zegen toe. De begrafenis vindt plaats D.V. dinsdag 10 juli a.s. om 15.00 uur op de begraafplaats De Munnikenhof, Munni- kenweg 4, Veenendaal. Voorafgaand aan de begrafenis is een rouwdienst in het rouwcentrum van de begraafplaats, die om 14.00 uur begint en geleid wordt door ds A Wink. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in het rouwcentrum. Geen bloemen zv Langs deze weg willen wij u hartelijk dankzeggen voor uw blijken van medeleven na het overlijden van mijn lieve vrouw, moeder en oma Tannie van Belsen-van de Ketterij J.L. van Belsen Juli 2007 Fijne herinneringen Altijd in ons hart Voor de vele blijken van medeleven zowel persoonlijk als schriftelijk na het overlijden van onze moeder en oma Pieternella van den Broeke - Roelse willen wij u hartelijk bedanken. Kinderen en Kleinkinderen Middelburg, juli 2007 Voor uw blijken van belangstelling en medeleven, in welke vorm dan ook, bij het overlijden van onze lieve moeder en oma Dingetje Dieleman zeggen wij u hartelijk dank. Namens de familie: Carla de Kraker Axel, juli 2007 Geschrokken zijn wij door het plotselinge overlijden van Johan de Kruijk Hij was voor ons het gezicht achter de balie en aan de tele foon. Voor iedereen een woord, een grapje, een helpende hand. We zullen hem missen! Johan was tot voor kort een gewaardeerd lid van de cliën tenraad. Medewerkers en cliënten van AC Zeeuwsch-Vlaanderen Stichting Het Gors Lieve Johan Jouw lach, geplaag en je aai, we zullen je missen Cliënten en medewerkers v.d. Cavalier Terneuzen Inde timnel van verdriet, waar je licht noch toekomst ziet. Waar 't gemis je lichaam raakt, waar je hete tranen laat. Tot je ziel de leegte voelt, daar is het leven onderkoeld. Afscheid nemen doet zo 'n pijn en 't zal altijd bij me zijn. Blijvend tot mijn laatste snik, een man verliezen blijft, weet ik. Intens verdrietig maar dankbaar voor alle liefde die we van hem mochten ontvangen, delen wij u mede dat na een moedige strijd en na een liefdevolle verzorging thuis rustig is ingeslapen, mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonvader en opa Frans Maria Jozef Robbroeckx Antwerpen, 6 mei 1930 t Sluiskil, 5 juli 2007 Sluiskil: F. Tigchelaar Zutphen: Monique en Kees Emmilie Delilah Janice Isabellastraat 9 4541 AT Sluiskil Gelegenheid tot afscheid nemen op maandag 9 juli van 13.30 tot 14.00 uur in rouwcentrum Monuta, Roosevelt- laan 6, Terneuzen. Aansluitend zal de afscheidsplechtigheid gehouden worden om 14.00 uur in het rouwcentrum. Gelegenheid tot condoleren na de plechtigheid in het rouw centrum. Begrafenis- en Crematieverzorging OVERTOOM-GROEN Kantoor en rouwcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon0118-413417 Veelkleurig Veelzijdig Veranderlijk Vertrouwen Dit leven zachtjes ken ik het Zachtjes loop ik eruit Uit: De buigzaamheid van het verdriet Hans Lodeizen Wij zijn verdrietig vanwege het zo vroeg overlijden van onze moeder, schoonmoeder en oma Elizabeth van Zweeden Elly 24 juli 1943. t 5 Juli 2007 Frances Oreel en Rolf Duys Bryan Emily Oreel Sana Oreel en Cornee Riemens Takkie «S* Siepje jgj Henri Dunantstraat 60 4388 NL Oost-Souburg Onze moeder heeft haar lichaam ter beschikking gesteld van de wetenschap, te weten: het Erasmus MC Rotterdam. De afscheidsbijeenkomst zal plaatsvinden op donder- jfójg dag 12 juli om 11.00 uur in Buurthuis Mae-Uku, Prins Hendrikstraat 35a te Oost-Souburg. "w1 lieve dappere elly gelukkig zijn onze banden nooit verbroken geweest liefs ruben Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze schoonzus en tante Elly We hebben bewondering voor de wijze waarop ze met haar ziekte omging. We wensen Ruben en de kinderen veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. L. Oreel C. v Wijk-Oreel en J. v. Wijk E.W. Oreel en P.M. Oreel-Nijsse t J.L. Oreel f M. v Croonenburg-Oreel en J.B. v. Croonenburg Neven en nichten Vlissingen, 5 juli 2007 Tel. 0113-25 99 66 info@uitvaartwisse.nl Uitvaartverzorging Kloetingseweg 10 4462 BA Goes De warme steun, de vele bloemen en grotë belangstelling na het plotseling overlijden vari Johannes Adriaan Eckhardt Hans hebben diepe indruk op ons gemaakt. Omdat het ons onmogelijk is om eenieder persoonlijk te bedanken, hopen wij dat u langs deze weg onze dank wilt aanvaarden. Mede namens de hele familie Eckhardt: Tiny van Luijk Vrouwenpolder, juli 2007 Voor uw belangstelling en deelneming na het overlijden van onze vader en opa Pieter de Koeijer betuigen wij onze dank. Kinderen en kleinkinderen Bergen op Zoom, juli 2007 Voor de vele blijken van meeleven betoond tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn geliefde, zorgzame man en der kinde ren zorgzame vader Marinus Johannes de Koster zeg ik u allen hartelijk dank. J. A. de Koster-Jansen 's-Gravenpolder, juli 2007 Dankbetuiging Voor uw blijken van medeleven, die wij zowel persoonlijk als schriftelijk mochten ontvangen na het overlijden van onze dierbare schoonzus, tante, oudtante en nicht Rosa Elmijra Ghislaine van Waes zeggen wij u hartelijk dank. In het bijzonder een woord van dank aan het personeel van "De Vurssche" voorde liefdevolle zorgen aandacht. Familie van Waes Familie de Bruyckere Terneuzen, juli 2007 Dankbetuiging Langs deze weg willen wij allen bedanken voor de bloemen, kaarten en vele andere blijken van medeleven die wij van u ontvingen na het overlijden van Johanna Josina de Muijnk Uw belangstelling is voor ons een grote steun. Wij zullen Johanna blijven missen en haar in herinnering houden als iemand die bij velen geliefd was. Fam. Lako Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 72