Tandarts is oer-Vlaardinger r Columniste Berk wint miljoen ZOMER I' CONTROLE Bosch Car Service 'Golf aan ufo's boven Groningen' Glashandel MELIESTE ontdek het design van hardglazen deuren Uitwaaien PZC Zaterdag 7 juli 2007 5 den haag - PZC-columniste en schrijfster Marjan Berk (74) heeft de hoofdprijs van 1 miljoen euro in de Lotto gewonnen. Zij kreeg de cheque donderdag door Lotto-presentator Robert ten Brink overhandigd. De Lotto maakte dit gisteren bekend. Marjan Berk was totaal overdon derd en kon het niet geloven. Zij speelt mee in de Lotto sinds 2004. „Ik wist echt niet wat mij over kwam toen die televisieploeg bin nenkwam." Voor de columniste komt de prijs als een geschenk uit de hemel. „Ik heb nooit pensioen opgebouwd. Daar maakten vooral mijn kinderen zich zorgen over. Dat hoeft nu niet meer." Het eerste wat ze van het geld gaat kopen is een goed bed. „En ik hoef mijn huis niet te verkopen. Het stond te koop en dat ging mij erg aan het hart. Ik ga natuurlijk ook een klein feestje bouwen." Marjan Berk is overigens niet van plan te stoppen met schrijven en het houden van lezingen in het land. „Alleen kan ik mij nu overal naar toe laten rijden en hoef ik niet meer zelf achter het stuur." SLECHTS €l9f- U krijgt nu* NIVEA SUN MOUSSE t.w.v. €14,95 Cadeau! geldig zolang de voorraad strekt AXEL BORSSELE GOES KAPELLE KOUDEKERKE MIDDELBURG VUSSJNGEN Autocenter Snoodijk Drieschouwen-Zuid 18 Z*01t5 - 56 20 45 Autobedrijf de Muynck Quistenburg 8 C0113 - 35 08 63 Bosch Car Service Goes Dirk Dronkersweg 15 C0113 - 27 36 65 Garage Hoogesteger Dijkwelsestraat 59 ^*0113 - 34 13 15 Autobedrijf Ktuyfhout Karreveld 4 **©118 - 55 19 91 Auto Service Van Liere bv Voltaweg 33 ^0118 - 62 76 80 Autobedrijf Murre Gerbrardystraat 4 **0118 - 46 46 44 VROUWENPOLDER Veersedam Auto Vrouwenpolderseweg 75 **0118 - 59 15 24 ZIER1KZEE Autobedrijf LegemaaCe Boerenweg 4 0111 - 41 26 86 Compleet, goed, betaalbaar Man schiet op fietsende jongens losser - Vier jongens van 13 en 14 jaar zijn donderdag in het Overijs selse De Lutte (gemeente Losser) beschoten door een onbekende man. Dat zei de politie gisteren. De jongens fietsten op de Far- wickweg toen zij zonder enige aan leiding werden beschoten. De schutter zat in een auto. Geen van de kinderen raakte gewond. Cel voor uitzendkracht die bank oplichtte den haag - Een 32-jarige Hagenaar moet een jaar de cel in, omdat hij ABN Amro voor miljoenen euro's heeft oplicht. De man werkte als uitzendkracht in het filiaal van de bank in Wassenaar. Daar boekte hij afgelopen najaar in een uur tijd zes grote bedragen over naar bui tenlandse rekeningen. In totaal ging het om bijna 10 miljoen euro. Sportvliegtuigje waait om en raakt total loss rotterdam - Een eenmotorig sportvliegtuigje is gistermiddag to tal loss verklaard, nadat het toestel op Rotterdam Airport door de wind was omgewaaid en op zijn kop in de berm was terechtgeko men. De enige inzittende van de Cessna 172, een boordwerktuigkun dige, bleef ongedeerd. Hij werd ver rast door een windvlaag. Moslimstagiair weg wegens 'geloofsijver' utrecht - Een school in Utrecht heeft een islamitische student weg gestuurd, omdat hij 'te actief zijn geloof uitdroeg'. De jongen heeft een klacht ingediend tegen de school bij de Commissie Gelijke Behandeling (CGB). Hij liep stage op het openbare Leidsche Rijn Col lege en was invalimam bij een moskee. Kabeljauw blijft op menu in Kamerkantine den haag - Het is Marianne Thie- me met haar Partij voor de Dieren niet gelukt de menukaart in het restaurant van de Tweede Kamer te laten aanpassen. Haar voorstel om voortaan geen paling en kabel jauw meer te serveren, kreeg wei nig bijval van de andere politici. Paling en kabeljauw worden in hun voortbestaan bedreigd. GroenLinks: mediales voor scholieren den haag - GroenLinks wil scho len verplichten jongeren te leren hoe zij met de media moeten om gaan. Dat moet hen weerbaar ma ken in de complexe informatie maatschappij. GroenLinks komt na de zomer met een initiatiefwet om media-educatie op te nemen in de lijst die voorschrijft wat kin deren moeten kennen en kunnen. zuidlaren - Vanuit de provincie Groningen zijn afgelopen maan den enkele honderden meldingen binnengekomen van mensen die vermoeden een ufo ('vliegende schotel') te hebben gezien. Dat zei het UFO-meldpunt Niburu in Zuidlaren gisteren. Volgens een woordvoerder stijgt het aantal mel dingen vanuit Groningen met de week. Met name boven Winscho ten, Hoogezand en Hoogkerk zou den mensen geregeld iets vreemds in de lucht hebben gesignaleerd. Het zou vooral gaan om witte bol len en zigzaggende objecten. vlaardingen - De Rotterdamse tandarts Eduard Zuiderent stamt af van een zogenaamde oer-Vlaar dinger. Dit heeft de burgemeester van Vlaardingen Tjerk Bruinsma gisteravond in de Grote Kerk be kendgemaakt. Het DNA, het erfelijk materiaal, van de tandarts komt overeen met die van een man die ruim duizend jaar geleden leefde. De gemeente begon in het begin van vorig jaar een onderzoek om te kijken of er nog mannen rondlo pen die verwant zijn aan een van de 24 skeletten die eerder in de stad waren geborgen. Archeologen vonden in het begin van 2002 in het stadshart de resten van zestien Vlaardingse mannen en acht vrouwen die daar tussen het jaar 1000 en 1050 waren begra ven. Om nakomelingen te achterhalen, is vorig jaar van 88 mannen een wangslijmmonster afgenomen. Hoewel de kans klein was signifi cante genetische overeenkomsten aan te treffen, is toch een verwant schap aangetoond. Tandarts Zuiderent is familie van een op 45-jarige leeftijd overleden oer-Vlaardinger uit de middeleeu wen. Hardglazen deuren zijn mooi, staan chique en iaten veel licht door. Prachtig in combinatie met bijvoorbeeld een hard- stenenvloer of een mooie parketvloer. Waarom eigenlijk houten deuren? Ontdek hardglazen deuren... Bezoek onze showroom, wij adviseren u graag! 1 V Livingstoneweg 20, Goes, Tel.: 0113 - 227 854 Openingstijden showroom: ma t/m vrij van 8.00 tot 17.30 of op afspraak www.meliesteglas.nl SCHEVENINGEN - Storm in Scheveningen. Het weer was gisteren onstuimig. Het KNMI waarschuwde voor windkracht 8 aan de kust. Vier meiden zoeken beschutting tegen het hevige stuifzand op het strand. foto Olaf Kraak/ANP

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 5