Sport Ellen Briquet als raket naar zege Heeft u ruimtegebrek? City Store miniopslag 0C heeft de oplossing! LowBudgetPC Van den Buys wint ook in Heinkenszand Tijdelijke of permanente opslag voor bedrijf en particulier. Betere computers voor betere prijzen LgwBudge?PC Wat is miniopslag/selfstorage: Voltaweg 27, Middelburg Telefoon 0118-613713 www.eIty-store.nl Wpzc Zaterdag 7 juli 2007 51 Ex-international Neefs komt fractie tekort voor winst in Stal de Kroo. door Lucien Roelandt NIEUW- EN SINT JOOSLAND - Ellen Briquet was gisteren op de tweede dag van Zeeland Outdoor met Rocket Power de succesvolste Zeeuwse combinatie. De amazone uit Zaamslag toonde zich in de pis te van Stal de Kroo in Nieuw- en Sint Joosland in het progressief van groep één in de klasse L de beste. Ellen Briquet stuurde Rocket Po wer als een raket in 40.15 secon den door het parcours en toonde zich daarmee de snelste van dit sterke gezelschap. Ex-international Jack Neefs ondernam met Blom's Wish me Luck nog een verwoede poging om Briquet van de kopposi tie te verdringen. Hij bracht met een bloedstollende rit het publiek op de banken, maar kwam een fractie tekort. In het klassieke parcours ging de overwinning naar Teun van de Broek met Ulitka. De ruiter uit Ber gen op Zoom was de beste van de 22 combinaties die zich voor de barrage hadden geplaatst. De Bra bander toonde zich met zijn zwar te merrie in de beslissende ronde een halve tel sneller dan het veer tienjarige jeugdtalent Imke Kort uit Lewedorp met Loday. In de klasse M klassiek groep één ging de overwinning naar Jack Neefs met Capril's Barcelona. In de strijd om het overall-klasse- ment toonde Neefs zich in een adembenemend gevecht een kwart tel sneller dan de winnaar van groep twee, Siebe Kramer met Villoma. Ook in het progressief parcours leek tegen Jack Neefs met zijn Ahorn-zoon geen kruit gewas sen. Maar in de wending naar de laatste hindernis ging de ruin on verwachts de verkeerde kant op en tuimelde de ruiter uit het zadel. Hij bleef ongedeerd. Ook in deze rubriek maakte Ellen Briquet haar naam van snel heidsduivel waar. In een bloed stollende rit stuurde ze Prinses Shanti in 42.39 foutloos naar de fi nish. Ze kwam echter een tel te kort om de Brabander Bram van der Pluym met Odine onder het zadel van de eerste plaats te ver dringen. Een snel Dual Core systeem voor een super lage prijs OP=OP - AMD X2 4400 processor Dual Core - ASUS nForce chipset moederbord met PCI express - GeForce 6100 VGA on board - Azalia ALC883-GR HDA 6-Channel audio CODEC -1 Gb Kingston DDR667 geheugen - Maxtor/seagate 250Gb SATA2 Harde schijf - Samsung DVD-RW brander 18x +/- Dual Layer - 23in1 kaartlezer voor SD, CF, XD enz. - Nero behuizing met 400W voeding, 2 x USB/Audio 2 jaar garantie, geen windows en randapparatuur: XP Home 94,-, Vista Premium 102,- Maxtor IDE 133 Hard disks 80gb 7200rpm2mb 44,- 160gb 7200rpm 2mb €51,- 250gb 7200rpm 8mb €63,- 320GB 7200rpm 8MB 79,- Maxtor Sata 2 Hard disks 80gb 7200rpm 2mb 43,- 160gb 7200rpm 2mb €53,- 250gb 7200rpm 8mb 64,- 320gb 7200rpm 8mb €81,- Kompleet systeem met TFT scherm Systeem met AMD Sempron 3400 processor, 1Gb Kingston geheugen, 160Gb hard disk, Asus moederbord met nVidia VGA. 5.1 geluid, DVD brander voor CD en DVD, kaartlezer, Logitech toetsenbord en optische muis, Logitech S100 speakers en BenQ 17 ich TFT monitor. Windows Vista Basic geïnstalleerd met CD. 2 jaar garantie Herenstraat 17 Middelburg (centrum) Tel. 0118-617057 Voor meer PC's en onderdelen zie onze uitgebreide website www.lowbudgetpc.nl Openingstijden winkel: dinsdag t/m vrijdag 10.00 u -17.30 u. zaterdag 10.00 -17.00 donderdag koopavond Renner uit Nieuwdorp herhaalt scenario van Ronde van Kruiningen. door Rudy Boogert heinkenszand - Evenals een week geleden in Kruiningen was Tjitte van den Buys gisteravond de sterk ste bij de amateurs A in de wieler ronde van Heinkenszand. De Nieuwdorper versloeg medevluch ter Dennis Raadtgever uit Goes in de sprint. De wedstrijd werd inge kleurd door een kopgroep van vijf renners (Raadtgever, Maarten Jan- se, Jack de Klerk, Kevin Gideonse en Rob Sonke) die heel lang stand hield. Zes kilometer voor de finish werd deze echter ingerekend door het peloton, maar niet voordat Raadtgever solo op avontuur was gegaan. Van den Buys waagde de sprong uit het peloton, sloot aan bij Raadtgever en ze hielden het tot de meet uit. In een sprint a deux moest de aanvaller van het eerste uur het afleggen tegen Van den Buys. Maarten Janse won de sprint van het peloton om de der de plaats, voor Rob Koole en Jack de Klerk. Bij de amateurs B won John Akkermans (Rilland), Peter Mol (Kapelle) was de sterkste bij de 40+'ers. Michel Dek (Kruinin gen) in de S/P-klasse. <^>v Dit is een service waarbij particulieren, bedrijven of organisaties voor korte of lange termijn een opslag ruimte kunnen huren. Dankzij een persoonlijke code en een eigen sleutel heeft elke huurder de volledige controle over zijn/haar opslagruimte. Zo kunt u 7 dagen per week bij uw opgeslagen spullen. De voordelen van City Store miniopslag: - volledig afgesloten opslagunits met eigen slot waar alleen u de sleutel van heeft - 24 uur per dag camerabewaking - toegangscontrole - het gehele pand is schoon, droog en verwarmd - met de auto kunt u tot aan uw opslagunit rijden - professioneel advies - op ieder moment kunt u de huur opzeggen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 53