t; Win de Tour de France met uw eigen wielerploeg! giJobTrack.nl PROFILE Hahuf intratuin Barsen TIA: neem de waarschuwing serieus! www.hersenstichting.nl lx Fulltime (32 of 38 uur) Verkoper Tuinwinkel (m/v) 50 I Zaterdag 7 juli 2007 PZC Kijk ook op Op 7 juli is het zover: de 94e Tour de France gaat van start. Dé strijd om de felbegeerde gele trui. Ga naar www.pzc.nl/lezerstour, stel aan de hand van de ploegenlijst uw eigen wielerploeg samen en speel GRATIS mee! Maak kans op mooie prijzen! Met de Lezerstour speelt u gratis mee en kunt u prachtige prijzen winnen. Hoofdprijs: Trek 1400 racefiets t.w.v. 1.359,- 2e prijs: Trek 1200 fiets t.w.v. 999,- 3e prijs: Trek New York fiets t.w.v. 499,- Elke dag een surprise wielerpakket verloot onder de dagwinnaars Deze schitterende prijzen zijn beschikbaar gesteld door O E FIETS SEE Cl A L IS T W* W Vf» J. A. van der Goeskade 1c Goes www.profilerabout.nl U kunt uw wielerploeg opgeven vanaf woensdag 4 juli 2007. Schrijf u in vóór zaterdag 7 juli 13.00 uur en speel de hele Tour mee! De proloog van zaterdag 7 juli telt mee voor het Lezerstour-klassement. De spelregels Iedere deelnemer stelt een ploeg samen van 20 wielrenners (maximaal 5 opgaven per deelnemer). Met de eenmaal gekozen wielrenners fietst u de hele Tour mee. Het is dus niet mogelijk gedurende de Tour wielrenners te wisselen. De proloog van zaterdag 7 juli telt mee voor het Lezerstour-klassement. De officiële lijst met wielrenners is op dit moment nog niet bekend. De lijst met wielrenners is dus een officieuze lijst. Als een wielrenner uit de lijst niet start, dan wordt zijn plaats in uw ploeg overgenomen door zijn vervanger. Extra punten: Extra punten worden toegekend aan de renners die uiteindelijk de eindprijzen pakken: de gele trui (algemeen klassement): 50 punten de tweede plaats: 25 punten de derde plaats: 15 punten de groene trui (puntenklassement): 30 punten de bolletjestrui (bergklassement): 20 punten MflTi'PH Li Ga naar de website van de PZC, www.pzc.nl/lezerstour. Hier staat alle informatie m.b.t. de voorwaarden en hoe u uw wieler ploeg GRATIS via internet kunt opgeven. Schrijf u nu gratis in voor de Lezerstour en ga naar Opgeven is mogelijk van woensdag 4 juli tot en met zaterdag 7 juli 13.00 uur. Wanneer u vragen of opmerkingen heeft over het spel, stuur dan een mail naar lezerstour@pzc.nl of bel van maandag tot en met vrijdag tussen 14.00 en 15.00 uur ons speciale servicenummer 0900-1091012 0,50 per minuut). GRATIS ADVERTENTIE ^bf| Kleur de wereld van -ss~ zieken en gehandicapten met een gift op Giro 145. Of word lid en bel (0900) 5000 4000. www.zonnebloem.nl de Zonnebloem' Een TIA kan een voorbode zijn van een beroerte. Meer weten? Bestel de nieuwe folder van de Hersenstichting Nederland: Gratis advertentie Postbus 191, 2501 CD Den Haag In deze functie ben je medeverantwoordelijk voor de verkoop, verzorging en presentatie van de afdeling tuirtwinkel en barbecue. Met enthousiasme weetje on-ze klanten op overtuigende en professionele wijze te adviseren zodat ze graag terugkomen naar onze winkel. Een deel van deze functie bestaat uit het ondersteunen van winkellogistiek op de afdeling. Profiel Je beschikt over een mbo werk- en denkniveau. Je bent klant- en verkoopgericht in je denken en doen. Je hebt een enthousiaste, professionele, creatieve en flexibele instelling. Je bent een echte teamplayer, die tevens-In staat is zelfstandig werkzaamheden uit te voeren. "Groene vingers" is een pre. Wij bieden Voor alle functies geldt dat werktijden variëren binnen de openingstijden van de winkel, incl. koopavonden, zaterdagen en zon- en feestdagen. Wij bieden afwisselend werk in een bloeiende dynamische onderneming met enthousiaste en deskundige collega's. De honorering en arbeidsvoorwaarden zijn conform de tuincentrum CAO. Je reactie Stuur je schriftelijke reactie inclusief CV binnen 10 dagen naar: Intratuin Koudekerke, t.a.v. S. Joziasse, Galgeweg 5, 4371 RG, Koudekerke of e-mail naar: info@koudekerke.intratuin.nl. I Intratuin is in 1980 als eerste tuincentrum formule van start gegaan en is inmiddels jarenlang marktleider. Intratuin is uitgegroeid tot een sfeerwinkel die je het beste inspireert en helpt om je woon omgeving steeds weer in je eigen stijl te Dagelijks worden er punten toegekend aan de eerste tien wielrenners: 25 punten voor nummer een x 20 punten voor nummer twee 16 punten voor nummer drie 12 punten voor nummer vier 10 punten voor nummer vijf 8 punten voor nummer zes 6 punten voor nummer zeven jm 4 punten voor nummer acht M 2 punten voor nummer negen 1 punt voor nummer tien .:Mt

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 52