paoo Wie wil er meewerken aan onze nieuwe toekomst? Administrateur Goetheer Huissoon bv voorman-timmerman voorman-timmerman tekenaar-werkvoorbereider metselaar Q JobTrack.nl Kijk ook op PZC Zaterdag 7 juli 20071 35 .tamJ*. Klesch Company Limited heeft op 2 juli 2007 onze aluminiumsmelter in Vlissingen-Oost overgenomen. Na een onzekere periode beginnen wij nu aan een nieuwe toekomst. Ons bedrijf is één van de leidende ondernemingen op het gebied van productie van primair aluminium in Europa. Onze eerste prioriteit is veiligheid, gezondheid en milieu; betrokken op onze medewerkers, onze installaties en onze omgeving. Wij zijn ISO 9001, ISO 14001 en OHSAS 18001 gecertificeerd. Onze productie bedraagt jaarlijks 230.000 ton aluminium in de vorm van extrusiepalen en walsplakken in ruim 100 verschillende legeringen en 50 verschillende formaten. Om deze producten met hoge kwaliteitseisen ook in de toekomst te kunnen blijven leveren zijn wij op zoek naar enthousiaste nieuwe medewerkers. Wij zoeken Operators (5-ploegendiensf) Belangrijkste taken Afhankelijk van de afdeling worden diverse bedienings- en procesmatige werkzaamheden uitgevoerd. WÊÊtSM It t J V -v PP Toekomstig leidinggevenden Wij willen leidinggevenden (ploegbazen, (productie in 5-ploegendienst, technische teamleiders, meewerkend voorlieden) voor de dienst in dagdienst) toekomst opleiden. Een leidinggevende: coördineert en organiseert de werkzaamheden van een groep medewerkers; verzorgt opleidinqen voor nieuw personeel; begeleidt en coacht medewerkers in hun dagelijkse werkzaamheden; vervult diverse administratieve werkzaamheden. Onderhoudsmonteurs (mechanisch en/of elektrisch) Preventiefspeciolisten onderhoud Het uitvoeren van onderhoudswerkzaamheden (elektrisch en/of mechanisch) aan diverse installaties; het oplossen van storingen; voorstellen doen voor verbetering van de installaties en werkvoorschriften. Het zelfstandig en op veilige wijze uitvoeren van preventieve onderhoudswerkzaamheden; bijdragen in het achterhalen van basisoorzaken van geconstateerde storingen of gebreken; voorstellen doen voor verbetering van de installaties, de preventief onderhoudsplannen en werkvoorschriften. Wij vragen Kandidaten met technisch inzicht die: een basis beroepsopleiding, VAPRO-A of WEB niveau 2 hebben afgerond of door werkervaring hetzelfde niveau hebben bereikt; bereid zijn tot het volgen van cursussen; zelfstandig en in teamverband kunnen werken; flexibel zijn en doorzettingsvermogen hebben; in het bezit zijn van VCA. Kandidaten met technisch inzicht die: voor productie: een vakopleiding, VAPRO-B of WEB niveau 3 hebben afgerond of door werkervaring hetzelfde niveau hebben bereikt; voor technische dienst: een vakopleiding op WEB niveau 4 hebben afgerond of door werkervaring hetzelfde niveau hebben bereikt; Daarnaast voor zowel productie als technische dienst: leidinggevende capaciteiten bezitten; over goede communicatieve en sociale vaardigheden beschikken; flexibel zijn en doorzettingsvermogen hebben; bereid zijn tot het volgen van cursussen; in het bezit zijn van VCA-VOL. Kandidaten die: een vakopleiding werktuigbouw of elektro op WEB niveau 3 of 4 hebben afgerond of door werkervaring hetzelfde niveau hebben bereikt; bij voorkeur aanvullende cursussen hebben gevolgd in hydrauliek, pneumatiek, storing zoeken, trillingsmeten en/of PLC- techniek; beschikken over goede communicatieve vaardigheden; zelfstandig en in teamverband kunnen werken; in het bezit zijn van VCA. Kandidaten die: een vakopleiding werktuigbouw op WEB niveau 4 hebben afgerond of door werkervaring hetzelfde niveau hebben bereikt; bij voorkeur aanvullende cursussen hebben gevolgd in hydrauliek, pneumatiek, storing zoeken, trillingsmeten, balanceren en/of PLC-techniek; beschikken over goede communicatieve vaardigheden; zelfstandig en in teamverband kunnen werken; in het bezit zijn van VCA. Wij bieden voor alle functies: een uitdagende en interessante baan in een bedrijf waar veiligheid, gezondheid en milieu op de eerste plaats staan; ae mogelijkheid om opleidingen te volgen; doorgroeimogelijkheden in één van de leidende bedrijven in de Europese aluminiumindustrie; uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Voor meer informatie over de genoemde functies kunt u contact opnemen met de afdeling P&O, de heer Martin Klippel tel: 0113-615032 of mevrouw Martje van Steyn-Cremers tel: 0113-615281 Heeft u interesse in één van de genoemde functies? Stuur dan uw sollicitatiebrief met curriculum vitae uiterlijk 3 augustus 2007 aan: Pechiney Nederland NV, ter attentie van Martje van Steyn-Cremers, Postbus 49,4380 AA Vlissingen. Ook kunt u reageren via een e-mail aan martje.cremers@alcan.com. Alle reacties graag sturen onder vermelding van "advertentie zaterdag 7 juli". Een gerichte aanstellingskeuring maakt onderdeel uit van de sollicitatieprocedure. Aanvullend kan een psychologische test plaatsvinden. beate uhse Ter versterking van ons huidig team zijn wij op zoek naar een DE LEUKSTE EROTIEK CATALOGUS EN WEBSHOP! (m/v) Als Europees marktleider beheert de beursgenoteerde holding Beate Uhse diverse dochterondernemingen. Eén daarvan is het succesvolle erotiek-postorderbedrijf PABO, met miljoenen tevreden klanten in de Benelux, Duitsland, Oostenrijk, Engeland, Frankrijk, Tsjechië, Slowakije en binnenkort Spanje. Ons concept is het aanbieden van een breed en prikkelend assortiment, met respect voor ieders wensen en een hoogwaardige privacy- garantie. Dat maakt PABO al sinds 1985 dé toonaangevende trendsetter op het gebied van erotiek per postorder. Bestellingen komen via zowel verschillende catalogi als per internet binnen op ons hoofdkantoor in Walsoorden, Zeeuws-Vlaanderen 30 autominuten van Antwerpen). Momenteel biedt PABO werk aan ca. 300 enthousiaste medewerkers. De functie - Je bent medeverantwoordelijk voor de gehele financiële administratie van de Nederlandse, Belgische, Franse en Engelse vennootschappen; - Het samenstellen van de maandelijkse financiële rapportages; - Je verleent assistentie bij het analyseren van cijfers en het opstellen van de jaarrekening; - Je levert een structurele bijdrage aan een goede AO/IC; - De coördinatie met buitenlandse vestigingen (o.a. Duitsland en Oostenrijk) op financieel vakgebied behoort tot het takenpakket. Profiel - Je hebt een MBO/HBO werk- en denkniveau; - Je hebt enige jaren relevante ervaring; - Je hebt kennis van en ervaring met geautomatiseerde informatieverwerkingspakketten (Axapta, Hyperion, MS Office); - Je hebt goede kennis van de Engelse en Duitse taal (kennis van de Franse taal is een pre); - Je bent flexibel, ondernemend en zelfstandig, maar tevens een teamspeler; - Je beschikt over goede sociale en communicatieve vaardigheden. Pabo biedt Een interessante functie binnen een internationaal en dynamisch bedrijf waar voldoende mogelijkheden bestaan jezelf te kunnen ontplooien. Geïnteresseerd? Stuur dan binnen 14 dagen je sollicitatiebrief met CV naar: PABO BV Afd. Personeelszaken, t.a.v. Astrid Minck, Postbus 274, 4560 AG Hulst, of per e-mail Astridminck@pabo.nl. Voor meer gedetailleerde informatie kun je contact opnemen met Alain Geubels, hoofd financiële administratie, tel.: 01 14 68 77 OO. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld! Clara's pad 67b 4451 HC Heinkenszand Tel. 0113 561625 Biezelingseweg 2a 4421 KN Kapelle-Biezelinge Tel. 0113 333040 Goetheer Huissoon is een regionaal werkend bouwbedrijf met ca. 30 vaste medewerkers, werkzaam in de woningbouw, utiliteitsbouw, onderhoudswerk en renovatie. Wij beschikken over een moderne timmerwerkplaats en een afdeling interieurbouw. Wij zijn op zoek naar een met ambitie om binnen ons bedrijf te worden opgeleid tot uitvoerder aankomend MBO of HBO bouwkunde of aankomend metselaar Uw schriftelijke sollicitatie graag richten aan: Bouwbedrijf Goetheer Huissoon bv Biezelingseweg 2a, 4421 KN Kapelle Voor nadere inlichtingen: of: Dhr. M.H. Goetheer Dhr. S. Huissoon tel. 0113 561625 tel. 0113 333040 Telefonische inlichtingen of sollicitaties tot 17 juli, daarna schriftelijk i.v.m. bouwvakvakantie

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 117