die ik me voor kan stellen'
'Ik heb nu ook wel door dat we moeten kappen als de kijkcijfers dalen'
House-acteur Jesse Spencer
PZC Donderdag 5 juli 2007 47
06:15 Sally Jessy Rap
hael 07:00 Hart van Ne
derland - Vroege edi
tie 07:25 Tele 6: Tel sell
08:25 Duck Dodgers
08:55 Tele 6: Tel sell
09:55 Shownieuws 10:25
Newlyweds 10:55 Tele
6: Tel sell 11:55 Money
Palace 13:25 Hart in Ak-
tie 14:30 Win 16:05 The
Cosby show 16:35 The
bold and the beautiful
17:00 The bold and the
beautiful 17:25 JAG
07:00 Teleshop 7: Ik
ben in balans! 08:00
RTL Nieuws 08:15 Te
leshop 7: Tel sell 08:45
RTL Nieuws 09:00 RTL
Z Nieuws 14:00 Wim
bledon
06:00 Judging Amy
06:45 Safari 07:05 Sud
denly Susan 07:35 Ro-
seanne 08:10 The war
at home 08:40 Tel sell
09:15 Kevin Hill 10:10Tel
sell 10:40 Astro TV 11:35
Born2Cook 12:10 Me
disch centrum 12:40 Tel
sell 13:40 Cashing 14:25
Duck Dodgers 14:55 Jus
tice League 15:20 Dis
ney Feest: 101 Dalmati
ans 16:00 Money Time
16:40 Suddenly Susan
17:15 Everwood
09:15 Jacob Dubbel
09:40 Yin Yang Yo 10:20
Totally Spies 11:10Team
Galaxy 11:50 DeTofu's
12:15 Shuriken School
12:35 What's with Andy
13:00 Horseland 13:20
DeTofu's 13:35 Carl 2
14:25 Pokémon 15:10
Gouwe Ouwe 15:35 Ja
cob Dubbel 16:00 Mega
Babies 16:25 Team Ga
laxy 16:50 Shuriken
School 17:15 Yin Yang
Yo 17:35 Totally Spies
06:00 Tien Text 07:10
Homeshopping 10:10
Courting Alex 10:35
Gastineau Girls 11:05 7
Plagen 11:30 De bruiloft
van: Raymond en An
12:00 Live Shop 14:00
Fashion House 14:30
Postcode Loterij: Deal
or no deal 15:15 Interac
tieve dagtelevisie 16:15
7 Plagen 16:40 There's
no business like show-
business 17:10 Life with
Bonnie 17:35 Fashion
House
o
o
18:25 Medisch cen- 18:00 The A-Team, ac- 18:05 Charmed, fantasy- 18:00 The Fresh Prince 18:00 De leukste thuis-
trum, realityserie tieserie serie of Bel-Air, come- video's, amuse-
18:55 Law order, ad- dyserie ment
vocatenserie 18:30 The Drew Carey
show, comedyse
rie
18:55 Friends
19:00 Hart van Neder
land - Vroege
editie, nieuwspro
gramma
19:25 Shownieuws, het
laatste nieuws
19:50 Wimbledon to
day, dagoverzicht
19:00 Judging Amy, dra- 19:55 Joey, comedyserie 19:00 De bruiloft van:
maserie Paul en Jannie,
amusement
19:30 Postcode Loterij:
Deal or no deal,
spelshow
20:00 Trauma NL, serie 20:30 The people vs.
documentaires Larry Flynt, bio-
20:30 House, dramaserie grafisch filmdrama
20:00 Will Grace, co- 20:30 The hunt for Red 20:00 De Gouden Kooi,
medyserie October, thriller realityprogramma
20:30 MadeinAmeri- 20:30 De grootste ver-
ca, filmkomedie liezer special, af-
valprogramma
21:30 House, dramaserie
21:30 How to look
good naked, amu
sement
22:30
Hart van Neder- 22:55 Sniper 3, actiefilm
22:35 Burglar, filmkome
22:30 Volmaakt of ver
land - Late editie,
die
minkt?, informa
reportages
tief
22:50
Piets weerbe
richt, weerbericht
22:55
Shownieuws,
amusement
23:20
Trauma Team:
23:05 Pink Cadillac, ac
23:30 De Gouden Kooi,
E.R. live, serie re
tiekomedie
amusement
portages
00:30
Medical detecti
00:34
Teleshop 7
00:30 Law order
ves
00:35
Ik ben in balans!
01:30 Nachtprogram
00:55
Nachtprogram
00:50
Nachtlounge
mering: Relax TV
mering: Playtime
03:05
The hotspot
04:00
Nachtprogram
05:30
Ik ben in balans!
mering
01:25 Nachtprogram
mering: Late
night
05:59 Jetix
00:00 Fashion House
00:30 Zendtijd voor
NOX
01:20 Tien Text
of Scotland). „We moesten knok
ken om te overleven als acteur, vol
komen blut, in een buurt vol crack
huizen, hoeren op straat, we wer
den voortdurend beroofd. Intus
sen probeerden we werk te vinden
in de theaters. Door mijn komst
naar Amerika in 2003, toen ik in
de film Uptown Girls zat, is mijn
leven in één klap veranderd. Je zit
opeens middenin een echte busi
ness."
„We zenden in Amerika uit op
dinsdag, en woensdagochtend
schuift er dan een papiertje onder
de deur door met de kijkcijfers.
Daar moest ik echt aan wennen.
Maar ik heb nu ook wel door dat
we moeten kappen als de cijfers
dalen, dus nu lees ik braaf elke dag
de stand door."
House, donderdag, 20.30 uur, SBS 6
00
vo
O
ro
ro
10
10
NI
ui
Z
r»
OVERIGE
Omroep Zeeland
09:00 Tekst-tv
18:00 Journaal
18:22 Zeeland nieuws
18:39 Doen!
18:41 Prinsenjacht
18:52 RegioNed
19:00 Herhalingen
BUITENLAND
Jesse Spencer speelt dokter Chase in House.
foto Michael Lavine/GPD
België 1
09:00 Donna op één. 12:15
De rode loper. 12:35 Blokken.
13:00 Het journaal. 13:25 Het
weer. 13:30 1000 Zonnen
garnalen. 13:50 Thuis. 14:15
Dierendokters. 14:50 The
Saint. 15:40 De drie wijzen.
16:20 Clips. 16:35 Meester
dief. 17:05 Vrolijk Vlaanderen.
17:35 Buren. 18:00 Het
journaal. 18:10 De rode loper.
18:30 Vriend of vijand. 19:00
Het journaal. 19:35 1000
Zonnen garnalen. 19:55 Het
weer. 20:00 F.C. de Kampi
oenen. 20:40 Flikken. 21:30
Koppen. 22:05 Zomer 2007.
23:00 Het journaal laat. 23:21
KENO-uitslagen. 23:23 Het
weer. 23:30 Sporza: Tennis
-Wimbledon 2007.00:15 De
rode loper.
België 2
07:00 Symfollies. 07:05
Hopla. 07:10 Bumba. 07:15
Circus Hocus Pocus. 07:20 Het
zandkasteel. 07:35 Draakje.
07:40 Tweenies. 08:00 Samson
Cert. 08:25 Lazytown. 08:50
De Smurfen. 09:15 Miss BC.
09:30 Lilo Stitch in het Dis
ney festival. 09:55 De hopeloze
heks. 10:20 De drie vrienden
en Jerry. 10:30 De avonturen
van Kuifje. 10:55 Filmfabriek:
Erik of het kleine insectenboek.
12:35 Out there. 14:00 Sporza:
Tennis - Wimbledon 2007.
18:00 Oggy en de kakkerlak
ken. 18:10 Spring. 18:35
W817.18:50 6Tien. 19:10
Degrassi: The next generation.
19:35 Third rock from the
sun. 20:00 Terzake zomer.
20:50 Rare streken. 21:40 De
canvascrack. 22:15 Messiah
II: Vengeance is mine. 23:50
Swiss Toni. 00:25 Doorlopende
herhaling van Terzake zomer.
RTBF1
07:00 Doorlopende herhaling.
09:30 Escapade gourmande.
09:55 Lucile et Ie petit prince.
11:35 Une maman formida
ble. 12:00 Table des terroirs.
12:05 Les feux de l'amour.
12:50 Nieuwsoverzicht en
weerbericht. 12:52 Strand-
weerbericht. 12:55 Questions
d'argent. 13:00 Nieuws. 13:35
Weerbericht. 13:40 Télétou-
risme. 13:50 Derrick. 14:50
Rosamunde Pilcher: L'enfant du
bonheur. 16:35 Incantesimo.
17:30 Questions d'argent.
17:35 Arabesque. 18:30 Le6
minutes. 18:38 Weerbericht.
18:45 Au quotidien. 19:20
Strandweerbericht. 19:25
Weerbericht. 19:30 Nieuws
en weerbericht. 20:15,21:10
Mystère. 22:05 Questions a la
une. 23:10 Télétourisme. 23:40
En quête de sens: Le coeur
et l'esprit. 23:50 Questions
d'argent. 00:00 Weerbericht en
beursberichten. 00:05 Strand
weerbericht. 00:08 Table des
terroirs. 00:10 Doorlopende
herhaling.
RTBF2
07:00 Tekenfilms. 15:00 C ma
planète. 15:25 Plus belle la vie.
15:55,16:25 Friends. 16:50,
17:20 Moesha. 17:50 Toute
une histoire. 18:55 Plus belle la
vie. 19:20 Médical détective.
19:50 Nieuws. 20:25 Beurs
berichten. 20:30 La naissance
de la terre. 21:25 Vrai ou faux?
Les fantömes. 22:15 Contacts.
22:20 KENO-uitslagen. 22:25
Weerbericht. 22:30 Le 12
minutes. 22:45 Beursberichten.
22:50 Mille-feuilles. 23:55
Döbels: Best of Francofolies
2006.00:25 Doorlopende
herhaling.
BBC 1
07:00 Breakfast. 10:15 Don't
get done, get Dom. 11:00
Homes under the hammer.
11:55 Nieuws en weerbericht.
12:00 To buy or not to buy.
12:45 Cash in the attic. 13:10
Nieuws en weerbericht. 13:15
Bargain hunt. 14:00 Nieuws en
weerbericht. 14:30 Regionaal
nieuws en weerbericht. 14:40
Tennis: Wimbledon 2007.
19:00 Nieuws en weerbericht.
19:30 Regionaal nieuws. 20:00
Saving planet earth. 20:30
EastEnders. 21:00 The big day.
22:00 True dare kiss. 23:00
Nieuws, regionaal nieuws en
weerbericht. 23:35 Question
time.
BBC 2
07:00 Fimbles. 07:20 The story
makers. 07:35 Balamory. 08:00
Arthur. 08:15 ChuckleVision.
08:25 Newsround. 08:30 Clut
ter nutters. 09:00 The story of
Tracy Beaker. 09:15 Krypto the
superdog. 09:30 In the night
garden. 10:00 Mama Mirabel-
le's home movies. 10:15 Some
thing special. 10:30 Big cook
little cook. 10:50 Underground
Ernie. 11:00 Lazytown. 11:30
Yesterday at Wimbledon.
12:30 The daily politics. 14:00
Tennis: Wimbledon. 16:25
ChuckleVision. 16:40 Arthur.
17:10 Stupid. 17:35 Dino-
sapien. 18:00 Saving planet
earth. 18:25 Newsround. 18:35
Shaun the sheep. 18:50 Tennis:
Wimbledon. 21:00 Today at
Wimbledon. 22:00 Hampton
Court flower show. 23:00 The
Graham Norton show. 23:30
Newsnight. 00:20 Rome II.
Duitsland 1
09:00 heute. 09:05 Rote
Rosen. 09:55 ARD-Wetter-
schau. 10:03 Brisant. 10:30 Der
FilmMittwoch im Ersten: Meine
böse Freundin. 12:00 heute
mittag. 12:15 ARD-Buffet.
13:00 ZDF-Mittagsmagazin.
14:00 Tagesschau. 14:10 Rote
Rosen. 15:00 Tagesschau.
15:10 Sturm der Liebe. 16:00
Tagesschau. 16:10 Nashorn,
Zebra Co. 17:00 Tagesschau
urn fiinf. 17:15 Brisant. 17:47
Tagesschau. 17:55 ARD vor
acht. 19:50 Das Wetter im
Ersten. 19:55 Börse im Ersten.
20:00 Tagesschau. 20:15
Mit deinen Augen. 21:45
Panorama. 22:15Tagesthemen.
22:43 Das Wetter im Ersten.
22:45 Die Frauen von Stepford.
00:15 Nachtmagazin.
Duitsland 2
09:00 heute. 09:05 Voile
Kanne - Service taglich. 10:30
Wege zum Glück. 11:15,
11:35 Reich und Schön.
12:00 heute mittag. 12:15
drehscheibe Deutschland.
13:00 Mittagsmagazin. 14:00
heute - in Deutschland. 14:15
Lafer! Lichter! LeckerL 15:00
heute - Sport. 15:15 Tierisch
Kölsch. 16:00 heute - in Eu
ropa. 16:15 Wege zum Glück.
17:00 heute - Wetter. 17:15
hallo deutschland. 17:40 Leute
heute. 17:55 Ein Fall fürzwei.
19:00 heute. 19:20 Weerbe
richt. 19:25 Anna Pihl - Auf
Streife in Kopenhagen. 20:15
Aktenzeichen XY... ungelöst.
21:15 auslandsjournal. 21:45
heute-journal. 22:12 Weer
bericht. 22:15 Maybrit lllner.
23:15 Nina Ruge: Alles wird
gut. 00:15 heute nacht.
Discovery
07:00 More industrial revelati
ons Europe: Exploding engines.
07:30 More industrial revela
tions Europe: The city. 08:00
The kustomizer: Big Daddy's
toys. 09:00 Hooked on fishing:
Bream dreams in Ireland. 09:30
How it's made. 10:00 World
biker build-off. 11:00 Extreme
machines: Emergency vehicles.
12:00 How it's made. 12:30
Stunt junkies. 13:00 Super
structures: The Grasberg mine
- Goldmine in the sky. 14:00
Forensic detectives: At close
range. 15:00 More industrial
revelations Europe: Exploding
engines. 15:30 More industrial
revelations Europe: The city.
16:00 American hotrod: Jun
kyard dog. 17:00 Hooked on
fishing: Florida offshore. 17:30,
18:00 Wheeler dealers: BMW
325i. 18:30 Stunt junkies.
19:00 American chopper:
Junior's dream bike. 20:00
Mythbusters: Buried alive.
21:00 Dr. G. Medical Examiner.
22:00 Forensic detectives:
Beauty queen. 23:00 Amazing
medical stories. 00:00 Murder
trail: Night stalker.
National Geographic
07:00 Squawk box Europe.
10:00 Worldwide exchange.
12:00 Earth investigated:
Supervolcanoes. 13:00 Air
crash investigation: Deadly
dealy. 14:00 Megafactories:
Harley-Davidson. 15:00 Devils
of Tasmania. 16:00 Hayden
Turner's wildlife challenge:
Monarch butterflies. 16:30
Dogs with jobs: Nyack, Cinder
and Clancy. 17:00 Totally
wild. 17:30 Monkey business.
18:00 Megastructures:The
tallest towers. 19:00 Earth
investigated: Supervolcanoes.
20:00 I didn't know that. 1
20:30 Air crash investigation:
Deadly delay. 21:30 Is it real?
Shroud of Turin. 22:30 Interpol
investigates: Lethal obsession.
23:30 Most amazing moments.
00:00 Megastructures: The
tallest towers.
TMF
08:00 Moviefacts. 09:00 De
videotheek. 10:00 Reaction.
11:00 Eeuwige hits. 12:00 10
X Daft punk. 13:00 Movie-
facts. 13:05 De videotheek.
14:00-15:30 uur herhalingen
Moviefacts en De videotheek.
16:30 Reaction. 17:30 ClipKen-
nis. 18:30 Kaf of koren. 19:00
Moviefacts. 19:05 Eeuwige
hits. 20:00 Moviefacts. 20:05
Interactive chart. 21:00
...serveert. 21:30 TMF spoelt
terug. 22:00 Moviefacts. 22:05
TMF spoelt terug. 23:00 TMF
De Dagrand. 00:00 Moviefacts.
00:05 Nachtdienst.
MTV
08:00 Breakfast club MTV top
10.09:00 Real world/Road
rules: Challenge. 09:30 Tailda-
ters. 10:00 Degrassi. 10:30 The
real world: Key West. 11:00
Top 11 at 1112:00 Brand new.
12:30 Top 5 most wanted.
13:00 Top 25.15:00 Punk'd.
15:30 Viva La Bam. 16:00
The real world: Denver. 16:30
Laguna beach. 17:00 Room
raiders. 17:30 Dismissed.
18:00 Drop the beat. 18:30
Real world/Road rules: Chal
lenge. 19:00 True life. 20:00
Pimp my ride. 20:30 Wanna
come in?. 21:00 My super
sweet 16.21:25 Made. 22:20
The Osbournes. 22:45 Hogan
knows best. 23:10 Celebrity
deathmatch. 23:35 Jackass.
00:00 MTV Live.
TV 5
08:00 Canadees nieuws.
08:30 Escapade gourmande.
09:00 Jardins et loisirs. 09:30
Chroniques d'en haut. 10:00
L'éléphant de Kionaing.
10:55 Des chiffres et des
lettres. 11:20 Tout le monde
veut prendre sa place. 12:00
TV5Monde Pinto. 12:05 A la
Di Stasio. 12:30 Plus belle la
vie. 13:00 Rumeurs. 13:30
Belgisch nieuws. 14:00,14:55
B.R.I.G.A.D. 16:00 Jeugdserie.
16:30 Questions pour un
champion. 17:00 Magazine.
18:00 Nieuws. 18:20 Le journal
de l'éco. 18:30 Vie privée vie
publique. 20:30 Frans nieuws.
21:00 Saint Jacques... La
Mecque. 23:00 Nieuws. 23:10
TV5monde, l'invité. 23:20
Afrikaans nieuws. 23:25 Esprits
libres/Jourdefête.
Eurosport
08:30 Paardensport. 09:30 At
letiek. 11:30 Euro 2008: So far,
12:30 Gooooal!. 13:00 WATTS
prime. 13:45 Motorsport:
Speedway. 14:45 Atletiek.
16:45,18:00 Schermen. 20:00
Sumoworstelen. 21:00 Boksen.
23:00 Fight club.
CNN
09:00 Business international.
10:30 World sport. 11:00
Larry King. 12:00 Business
international. 13:00 World
news Asia. 14:30 World sport.
15:00 World news Asia. 16:00
Your world today. 20:30 World
business today. 21:00 World
news Europe. 21:30-23:00 uur
herhalingen World business
today en World news Europe.
00:00 CNN today.