„AANBIEDING Arsenaaltheater haakt in op De Ruyterfeest met muzikale thema's Op zoek naar de ZEUMERHIT WONEN midkl burg Bij aankoop van een bank sass^'50.- accessoires kado Tel/fax 0118 615040 r 4 pa 1 J Donderdag 5 juli 2007 Naam: Annelies Schoote (58) uit Middelburg Nomineert: 'Lady in Red' Van: Chris de Burgh Reden: „Een jaar of acht geleden zat ik op het terras met een stel vrien dinnen. Ik was van top tot teen in het rood gekleed. Een live band speelde toen 'Lady in Red' en mijn vriendinnen zeiden: ,Hé Lies, dit nummer is helemaal voor jou ge schreven'." 'All along the watchtower' van Jimi Hendrix haalde het nipt van K3's Mamma's en Pappa's. Er was bijna sprake van een nek-aan-nek race. Maar uiteindelijk, dankzij de steun van de stemmen op de PZC website, won de overleden gitaarvirtuoos het toch. Vandaag worden weer drie nieuwe Zeumerhits genomineerd en voor zien van een motivatie. U kunt stem men om de plaat met de meeste steun rond 17.15 uur op Omroep Zee land (87,9 FM) te horen. Dat kan via de website van de PZC, www.pzc.nl. Het kan per sms naar te lefoonnummer 2002. Toets vervol gens het bericht pzczeumerhit spatie a, b of c, afhankelijk van uw keuze. Het is ook mogelijk uw stem per e-mail te sturen naar zomer@pzc.nl. Alleen de stemmen die voor 15.30 uur worden ingestuurd, worden ge teld. Naam: Ronald Bijkerk (57) uit Rot terdam Nomineert: 'San Francisco' Van: Scott McKenzie Reden: „Wanneer ik dit nummer hoor, word ik er altijd heel vrolijk van. Het is zo'n typisch nummer uit de flowerpowertijd. Die tijd was veel leuker, veel minder ellende. Er was dan wel de oorlog in Vietnam, maar daar zaten we ver vanaf. Nu is het altijd maar stressen, in die jaren was het een zomerse tijd." Naam: Mo Ahrouch (21) Vlissingen Nomineert: 'Mas Louly' Van: Diana Haddad ft. Khaled Reden: „Dit nummer is een zomerhit op de Arabische televisie. Toen ik in Al-Hoceima (Marokko) op vakantie was, draaiden ze 'm keihard op de boulevard. Als ik hier in Vlissingen over de boulevard rijd, dan speel ik 'm zelf ook vaak." 'Mas Louly' is een duet tussen de populaire Libi sche zangeres Diana Haddad en de Algerijnse raï-artiest Khaled. Dit weekeinde drie avonden disq'ockeys en live muziek. door René Schrier VLISSINGEN - Ook het Arsenaalthea ter haakt in op de Marinedagen en andere De Ruyterfestiviteiten die dit weekeinde in Vlissingen wor den gehouden. Voor morgen, zater dag en zondag staan steeds the ma-avonden, met soul, piraten en Caribische muziek gepland. Van morgen tot en met zondag is er iedere dag vanaf 22.00 uur een muzikaal programma met verschil lende muziekstijlen. Op zondag middag worden er vanaf 25.00 uur diverse gratis activiteiten gehou den op het terras van het Arsenaal theater. Het programma begint morgena vond met een zogenaamde S.O.S Night (Save Our Souls). De der- tienkoppige Zeeuwse soulband Boaz Black the Soul Patrol brengt zogenaamde non-stop soul- power till you drop. De band legt niet alleen de nadruk op de mu ziek, maar ook op het showele ment. Het is dan ook niet voor niets dat zij een week later tijdens de Nijmeegse Vierdaagse een op treden verzorgen. Verder draait DJ P.D. NoStar deze avond dansclas- Vlissingen staat een weekeinde met tal van activiteiten in het ka der van de De Ruyterfeesten te wachten. Het Arsenaal speelt daar met thema-avonden op in. sics. De avond daarna staat in het teken van Piraten met een Pirate Party. Het dak gaat er af op zaterdag 7 juli met de Raayberg on Tour. DJ Frank en DJ Beau, bekend van de Raayberg in Bergen op Zoom, zet ten de boel op z'n kop met hun apres-ski show. Om het feest compleet te maken komt Frans Bauerimitator Jurgen Jonkers langs. Hij klinkt niet al leen sprekend als Frans Bauer, hij lijkt er ook nog eens ontzettend veel op. Ook Jacques Herb, bekend van zijn grootste hit 'Manuela' waar mee hij een platina plaat scoorde, zal een optreden verzorgen. Kort om een avond met veel Hollandse Hits. Zondagmiddag zijn er vanaf 15.00 uur allerlei gratis activiteiten op het terras van het Arsenaaltheater. Dat zijn onder meer een quiz en een optreden van een Vlaams koksorkest. Aloha-kransen en cocktails staan zondagavond centraal op de Crazy Caribbean avond. Dat wordt een met tropische hits. DJ Rocky draait plaatjes met swingende rit mes. De livemuziek komt van de band Caribbean Sunshine. Deze band, compleet met blazers, staat onder leiding van steelpanvirtuoos Frankie Arrindell. De kaarten voor de Ruyterfeesten kosten €5,00 en ze zijn te koop bij de Music Store in Vlissingen, Snack A Delic in Middelburg en het Arsenaaltheater in Vlissingen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 59