www.bruinsbruist.nl Binnen kan het ook leuk zijn Tegels, sanitair en sauna's Complete combinatie 195 Donderdag 5 juli 2007 Badkamers (jf' Badmeesters Nieuwe website!!! m I I TOPKWALITEIT BADMEUBEL HARDGLAZEN DOUCHEWAND Bezoek onze showroom: Amundsenweg 2 4462 GP Goes Tel (0113)214049 www.bruinsbruist.nl Voor deze acties geldt op=op. Eventuele (zet)fouten voorbehouden. COMPLETE WISA WANDCLOSET HEERLIJKE WHIRLPOOL Kinderen spelen op de loopbrug van de Indoor-speeltuin van de Pierewiet. foto Peter Nicolai Zeeuwse indoorattracties beleven gouden tijden dankzij het aanhoudende slechte weer. door Kaman Yu De regen komt met bakken uit de lucht vallen. Een sombere dag waarop eigenlijk niets te beleven valt. Maar niets is minder waar. Zee land heeft tal van indoorattracties waar gezinnen met kinderen te recht kunnen wanneer het slechte weer blijft aanhouden. Het is kwart over elf Speelcircus Bambini in Vlissingen is net een uur geopend en het parkeerterrein staat nu al bomvol. De mede-eige naar van Bambini, Sven van Rijs wijk, probeert de auto zo dicht mogeiijk bij de entree te parkeren zodat we niet al te nat worden van de regen. Eenmaal binnen hoor je de kinde ren gieren, lachen en brullen. De sfeer is erg aangenaam en er komt een warm gevoel op je af Het inte rieur, dat de kleuren rood, geel en blauw heeft, geeft het gevoel dat je in een echt circus bent. „Met het slechte weer trekt deze indoorspeeltuin veel bezoekers aan", zegt Van Rijswijk. Langzaam begint er een rij te vormen voor de kassa. De bezoekers willen de grootste indoorspeeltuin van Zee land betreden. Tijd om de drukte te ontwijken en door te gaan naar de volgende indoorattractie. Dat is het piratenpark van Arse naal in Vlissingen. Dit historische gebouw aan het water heeft een in terieur van een schip. Overal om je heen hoor je piraten- liedjes en piratengeluiden. Als een Het was een drukte van belang in het speelcircus Bambini. Het interieur, dat de kleuren rood, geel en blauw heeft, geeft het gevoel dat je in een echt circus bent. foto Lex de Meester echte piraat, geschminkt en al, be gin je de tocht in het kraaiennest en zak je verder naar beneden, naar het zeeaquarium dat je het ge voel geeft alsof je je in het water bevindt met tropische vissen om je heen. 'Achtung, achtung', hoor je Duitse ouders zeggen tegen de kinderen die te dicht op de kooi van de pa pegaaien zitten. Zelfs die dieren be groeten je net alsof je bij de be manning van het schip hoort. Het Arsenaal geeft je het gevoel hoe het is om in de tijd te leven van de piraten en trekt net als Bambini veel bezoekers met het slechte weer. Waterland Neeltje lans, voor een deel een indoorattractie, trekt veel mensen met het slechte weer. Veel gasten van het park kopen entree bewijzen met een aantrekkelijke korting bij de VW-kantoren. Ze komen bijvoorbeeld om de or- kaanstorm te trotseren. Voor men sen met lang haar is het raadzaam om de haren in een staart te doen. Er komen geheid klitten bij een be zoek de orkaanstorm. En omdat ze dan toch in de buurt zijn wordt de stormvloedkering, onderdeel van de Deltawerken, als een absolute must gezien. Binnenspeeltuin Pierewiet in Nieuwvliet, Zeeuws-Vlaanderen is sinds een jaar geopend. De attrac tie beschikt niet alleen over een speeltuin maar ook over een knut- selschuur waar kinderen hun fan tasie de vrije loop kunnen laten gaan. Marleen Vermeulen van Pie rewiet zegt: 'Ik merk inderdaad dat de binnenspeeltuin met slecht weer erg goed wordt bezocht. Dit kunnen wij zien aan de bezoeker saantallen van de voorafgaande maanden. Pierewiet werd in het begin minder druk bezocht, maar nu begint het storm te lopen'. Het mooie weer laat nog even op zich wachten, maar tot die tijd zijn het gouden tijden voor de in doorattracties.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 57