O Familieberichten mSÊ Een bekende overleden? Zoek, Vind... ITlensen inq.nl teken het condoleanceregister 28 I Donderdag 5 juli 2007 PZC Voor meer informatie over adverteren op deze pagina of voor uw advertentie-reserveringen: Tel 0800 8060 Fax 076.5312340 E-mail pzcfamilieberichten@wegenerdagbladen.nl S.V.P. Uw opdracht voorzien van adres en telefoonnummer waar u te bereiken bent! Afsluittijden: overlijdens- en geboorteadvertenties Plaatsingen dinsdag t.m zaterdag daags voor plaatsing tot 17.00 uur. Plaatsingen maandag: zondag tot 18.00 uur. Overige familieberichten 2 werkdagen voor plaatsing tot 15.00 uur. Telefonische opdrachten voor de uitgave van maandag kunt u zondagmiddag tussen 16.00 en 18.00 uur doorgeven. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. Familieberichten bekijken op internet ga naar: www.pzc.nl keuzeblok mensenlinq Informatie advertentietarieven: www.pzcadverteren.nl Trots en blij laten wij U weten dat ons eerste kleinkind is geboren: Tobias Ruben Olivier Zoon van Berry en Wendy Verwijs Bram en Ria Verwijs Rudolph en Corrie Kloet Vlissingen 04-07-2007 Zijn laatste zet is gedaan, alle combinaties zijn afgerond. In alle rust is op 3 juli 2007 mijn lieve man, onze lieve vader, schoonvader en opa Willem Flissebaalje in de leeftijd van 89 jaar overleden. Middelburg: W.C. Flissebaalje - Stenhuis Utrecht: Th.D. Flissebaalje Utrecht: Maaike Flissebaalje St. Michelsgestel: Joris Flissebaalje Sint Laurens: A.H. Vleugel - Flissebaalje A.J. Vleugel Veel dank gaat uit naar de "Thuiszorg" en het personeel van De Vliedberg Correspondentieadres: Nieuwerkerckeplein 56 4335 EV Middelburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen zaterdag 7 juli van 11.00 - 11.30 uur in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bach- weg 2 te Middelburg. De afscheidsbijeenkomst zal aansluitend plaatsvinden om 12.00 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de bijeenkomst is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Geen bezoek aan huis. Na een kortstondig ziekbed is heden overleden onze gelief de broer, schoonbroer, oom en neef Gerard Albertus Gillissen Bram enTannie Gert Piet en Marian Joeri en Esther Ina en Adrie Adri en Jeannet Ingrid Wij wensen Jannie, kinderen en kleinkinderen veel sterkte in de komende tijd. Temeuzen, 3 juli 2007 Dankbaar voor alle liefde en zorg die wij van haar moch ten ontvangen, geven wij u kennis van het toch nog plot seling overlijden van mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder, oma en overoma Suzanna Goedegebure - Knuijt in de leeftijd van 77 jaar. Vlissingen: H. Goedegebure Koudekerke: Tanny en Willem van Sparrentak - Goedegebure Niels en Roanne Alexander Annemieke Santhi Oost-Souburg: Jaap Goedegebure 4384 NG Vlissingen, 3 juli 2007 Gerbrandystraat 143 De afscheidsdienst zal worden gehouden vrijdag 6 juli om 15.00 uur in de aula van het crematorium aan de Weste lijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de dienst is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Liever geen bezoek aan huis. "Now You're a star in heaven Bedankt lieve oma Niels, Annemieke en Santhi Verdrietig maar met diepe bewondering voor de wijze waarop ze met haar ziekte omging geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve zus, schoonzus en tante Suzanna Knuijt - Anna - echtgenote van Huib Goedegebure in de leeftijd van 77 jaar. Nieuw en St. Joosland: D. Coppoolse-Knuijt t J.P. Coppoolse f Middelburg: J. Knuijt t P.A. Knuijt-van Nimwegen Nieuw en St. Joosland: K. Knuijt f E. Knuijt- van de Broeke A. Knuijt C. Knuijt- Pleijte Oudewater: J. Knuijt N. Knuijt- Dellebeke Haarlem: C. van Asselt- Knuijt t T. van Asselt t Arnemuiden: M. Knuijt A.Knuijt-de Nooijer Wilhelminadorp: I. Barendse- Knuijt J.M.D.A. Barendse t Nieuw en St. Joosland: J. de Nooijer- Knuijt J.P. de Nooijer neven en nichten Vlissingen 3 juli 2007 Met droefheid geven wij u kennis van het overlijden van onze schoonzuster en tante Annie Goedegebure - Knuijt Bruinisse: J. Goedegebure Oost - Souburg: M Goedegebure - Spruit A. Goedegebure - op 't Hof Neven en nichten Vlissingen 3 juli 2007 Begrafenis- en Crematieverzorging OVERTOOM-GROEN Kantoor en rouwcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 Geschokt namen wij kennis van het vrij plotseling over lijden van onze lieve buurvrouw Suzanna Goedegebure-Knuijt Wij wensen Huib, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe met dit verlies. Henk Keulemans Liesbeth Keulemans-Baart Netty Louws v/d Berg Gilles Caljé Jan Kees de Visser Rita de Visser-Marinissen Tinus Vos Jaane Vos-Gabriélse Ferry Jansen Jacqueline Jansen-v/der Waals Vlissingen, juli 2007 Everywhere I go, Every smile I see I know you are there, smiling back at me Dancing in the moonlight I know you are free, cause I can see your star, shining down on me... Vandaag overleed mijn dappere, liefhebbende moeder en onze lieve zorgzame zus(je). We zijn verdrietig, maar erg dankbaar dat haar verdere pijn bespaard is gebleven. Ellen Aletta Hogenhout 22 mei 1953 3 juli 2007 Krabbendijke: Wilma van Oosten Hellevoetsluis: Rob Hogenhout Den Haag: Olga en André Bastiaanse-Hogenhout Tilburg: Alex en Marijke Hogenhout Neven en nichten Oostweg 30 4413 BT Krabbendijke Op zaterdag 07-07-2007 zal er om 10.00 uur een korte af scheidsdienst plaatsvinden in Dorpshuis "De Meiboom", Kerkpolder 30 te Krabbendijke. De begrafenis volgt om 11.00 uur op de Algemene Begraafplaats te Krabbendijke. Na de begrafenis heeft u, eveneens in Dorpshuis "De Meiboom", gelegenheid tot condoleren. Ellen hield ontzettend van kleuren en bloemen. Het zou daarom erg mooi zijn als u allemaal een paar bloemen meeneemt. Haar wens is om geen treurig, zwarte begrafenis te hebben. We zouden het erg op prijs stellen als u haar wens respecteert en niet in het zwart gekleed komt. Indien wij u vergeten hebben een rouwbrief te sturen, ge lieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Wij zijn bedroefd vanwege het zo vroeg overlijden van Ellen Hogenhout Wij zullen ons Ellen blijven herinneren als een betrokken lid van onze tennisvereniging en wensen Wilma en verdere familie veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Leden en Bestuur van L.T.C. de Klappers Krabbendijke Ellen Wij zijn bedroefd om te horen dat de moeder van ons tennismaatje is overleden. De laatste paar maanden was je onze vaste supporter. Wij wensen Wilma, familie en vrienden veel sterkte met dit verlies. Namens alle mixed teams van L.T.C. de Klappers Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Ellen Hogenhout moeder van Wilma M.J. van Oosten - van Houdt Anton van Oosten Loes en Kees de Bruijne - van Oosten We wensen Wilma en overige familie veel sterkte toe. Na een noodlottig ongeval kwam er abrupt een einde aan het leven van onze geliefde oudste broer, zwager sn oom Bram Huisson echtgenoot van Terry Lauwkens Oud Sabbinge Achel (B.) 6-1-1928 3-7-2007 Kloetinge Piet en Wil Goes Kees en Mia Zaamslag Corrie en Kees Zierikzee Nas en Yvonne Neven en nichten Correspondentieadres: Sparrendreef 18 Achel 3930 België www.mensenlinq.nt Dé site met dagelijks atte overlijdensberichten uit uw regio!

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 50