familieberichten Tl3 m 30 I Donderdag 5 juli 2007 PZC be Onbegrijpelijk en oneerlijk dat zo snel is overleden Lieve vriendin Sandra Imanse-Van Loon We wensen Martin, haar ouders, zus en zwager en ver dere familie en vrienden ontzettend veel sterkte toe de komende tijd. John, Mirjam Kim, Nikki, Timo Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Sandra Imanse-van Loon Hoewel Sandra pas sinds korte tijd onze collega was, hebben wij haar leren kennen als een betrokken en inne mende persoonlijkheid. Wij wensen haar echtgenoot en de familie de kracht toe om dit verlies te verwerken. Functionarissen Zeeuws Overleg Welzijnswerk Ouderen Bestuur en vrijwilligers van de Zonnebloemafdeling Noord-Beveland hebben met pijn in het hart kennisge nomen van het overlijden van Sandra Imanse Zij was vanaf 2003 als voorzitter een zeer gewaardeerd bestuurslid van onze afdeling. Wij wensen Martin en familie veel sterkte toe om dit verliestedragen. De Zonnebloem Noord-Beveland Vn Waarom zij? Toch nog onverwacht is overleden ons medebestuurslid Sandra Imanse Haar inzet voor onze vereniging, haar hartelijkheid en haar vrolijkheid zullen we erg missen. Wij zullen haar ons blijven herinneren als een spontane, enthousiaste jonge vrouw. Martin en verdere familie alle sterkte toegewenst voor de komende tijd. Bestuur Nutsdepartement Noord-Beveland, Piet, Corrie, Bianca, Ronald, DaafMichiel, Willem en Ko Verdrietig hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Sandra Imanse vrouw van ons bestuurlid Martin Namens de Zeeuwse Federatie Sloeproeien wensen wij Martin, familie en vrienden veel sterkte toe. Anne Mara Muijsson-Tideman Marijke van Hoek-Ukkerman Niek Peters We zijn verdrietig nu overleden is Mevrouw H.C. Jonker onze lieve, unieke tante Leent je We zullen haar erg missen. Zierikzee: Piet en Carla de Jonge-Deij Den Haag: Sook de Jonge Zierikzee: Namsy de Jonge Zoeterwoude: Kim de Jonge Henk van Iterson 5 Juli 2007 Zaterdag 7 juli wegens Familie omstandigheden De gehele dag Gesloten Fa Saman, Burghseweg58 Burgh-Haamstede "Heer, die mij ziet, zoals ik ben Heden is onverwacht van ons heengegaan, mijn innig geliefde zoon, broer, zwager en onze oom Johannes Cornelis de Kruijk 11-05-1977 4-07-2007 Terneuzen: J. Pelle Temeuzen: J.C. de Kruijk (f Terneuzen: G.J. Hartman - de Kruijk J. Hartman Jeanine, Roelanda en Mirella Temeuzen, 4 juli 2007 Corr. Adres: Witte de Withstraat 21 4535 AM Temeuzen De afscheidsdienst,waarvoor wij u uitnodigen, zal plaats hebben op maandagmiddag 9 juli a.s. om 13.30 uur in de Opstandingskerk, aan Bellamystraat 74 te Temeuzen, waarna de begrafenis plaats zal vinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Er is gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafe nis in de bovengenoemde kerk. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Bedroefd, maar ook dankbaar voor hetgeen zij voor onze familie heeft willen betekenen, geven wij kennis van het overlijden van onze lieve zuster, schoonzuster en (oud)tante Jacoba Maria Leijnse Zoutelande, f Vlissingen, 24 augustus 1921 3 juli 2007 C.W. Leijnse f M. Leijnse-Wisse W. Leijnse P. Leijnse-Wisse Neven en nichten Correspondentieadres: Bosweg 23 4374 EK Zoutelande Wij willen samen met u "tante Coba" herdenken op zaterdag 7 juli om 11.15 uur in zaal Middendorp, Smidstraat 16 te Zoute lande. Aansluitend zal om 12.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Zoutelande. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in boven genoemde zaal. Voor ons geheel onverwacht en onbegrijpelijk heeft de Heere uit ons midden weggenomen, mijn innig geliefde vrouw, onze lieve en zorgzame moeder en oma Jacoba Moerdijk-Beekman (Coos) in de leeftijd van 55 jaar. Wim Moerdijk Jacquelien en Ronald Deborah, Amy, Milan Martin en Robert Jessica en Gijsbrecht jonathan en Julia Eric en Esther 3 juli 2007 Herten weg 61 4455 TK Nieuwdorp Er is gelegenheid om de familie op bovenstaand adres te condoleren op D.V. vrijdag 6 juli van 19.30 tot 21.00 uur. De rouwdienst zal gehouden worden op D.V. zaterdag 7 juli om 10.00 uur in het kerkgebouw van de Gereformeerde Gemeente, Havenweg 26 te Nieuwdorp. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats te Nieuwdorp. Na de begrafenis is er alsnog gelegenheid om de familie te condoleren in voornoemde kerk. Degenen die door omstandigheden geen rouwcirculaire hebben ontvangen worden verzocht deze kennisgeving als zodanig te zien. Geen bloemen "Ik ben verstomd, ik zal mijn mond niet opendoen Psalm 59:10 Diepbedroefd zijn wij door het overlijden van mijn geliefde schoondochter, onze schoonzus en tante Jacoba Moerdijk-Beekman Nieuwdorp:Moerdijk-Walhout Lewedorp: Nelleke en Kees Schrijver-Moerdijk Aagtekerke: Joke en Arie Schot-Moerdijk Goes: Adrie en Conny Moerdijk-den Toom Scherpenzeel: Elly en Albert de Bart-Moerdijk Meliskerke: Karin en Jaap Francke-Mc erdijk Nieuwdorp: Janneke en Jos van Gurp-Moerdijk Neven en nichten Nieuwdorp, 3 juli 2007 Ons bereikte het droevige bericht dat is overleden onze buurvrouw Koos Moerdijk Sterke de Heere Wim en de kinderen in dit smartelijke verlies. Fam. Welleman MSP Uienhandel Fam. Moerdijk Met grote verslagenheid namen wij kennis van het zo plot seling overlijden van de vrouw van onze werkgever Koos Moerdijk Dat de Heere Wim met de kinderen en kleinkinderen zou willen sterken in dit onpeilbare verlies Jesaja 55: 9b Het personeel van Monie Nieuwdorp b.v. Nieuwdorp 3 juli 2007 Na een liefdevolle verzorging in Hospice "Schouwen- Duiveland". is op bijna 82-jarige leeftijd overleden onze lieve zuster, schoonzuster, tante en oud-tante Helena Cornelia Jonker Tante Leentje Burghsluis, Zierikzee, 6 juli 1925 3 juli 2007 Haamstede, C.H. Saman-Jonker Amerongen, D.E. Jonker C. Jonker-Zaal nichten en neven Correspondentieadres: D.E. Jonker Holleweg28 3958 EB Amerongen De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op zaterdag 7 juli om 11.00 uur in het crematorium te Middelburg, Weste lijke Oude Havendijk 3. Belangstellenden worden verzocht 15 minuten voor de plechtigheid aanwezig te zijn. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Leentje hield van kleurige bloemen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 44