TIA: neem de waarschuwing serieus! Poort naar het SAUERLAND Vragen over epilepsie? Bel de Epilepsie Infolijn 0900 - 821 24 11 LEZERSAANBIEDING! www.kras.nl m KRAS.IML 32 I Donderdag 5 juli 2007 PZC sd Het is met groot verdriet dat we u moeten mededelen, dat onze geliefde vader, schoonvader, grootvader, overgroot vader en maatje Pieter Johannes Moens Weduwnaar van Gelsche de Boer op 3 juli 2007 is overleden. Een betere vader kon een kind zich niet wensen. Wij hielden zoveel van hem. Hij mocht 92 jaar worden. Vlissingen: Jannie en Dirk Muller-Moens Dirk-Pieter Albert-fan en John Vlissingen: Cobi en Ben Jansen-Moens Ben en Anneke Peter en Karen felle, Aletta Domburg: Jan en Willy Moens-Bijl Hella en Sander Victor, Matthijs, Casper Marijel en Robert Willemijn, Mart John-Peter en Nancy Luna Den Haag: Marjo en Leo Roos-Moens Dipper «S Middelburg: Corrie de Lange Robje 't Gasthuis Middelburg Afdeling "Molenwater" Correspondentieadres: Fam. Muller-Moens Puccinilaan 32 4384 MK Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op maandag 9 juli van 13.00 tot 13.15 uur, voorafgaande aan de crematieplech tigheid, in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in het uitvaart centrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. Indien u door omstandigheden geen rouwkaart heeft ont vangen, dient u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Wat een bemoediging en steun al die gebeden, bezoeken, post, bloemen en verdere blijken van meeleven tijdens de ziekte en rond het overlijden van Ruth de Visser Heel hartelijk dank! Simon, Nelie, Esther, Isaak en Maria de Visser Hammarskjöldlaan 18 4334 EN Middelburg site over Ruth: www.ruthdevisser.nl 05-07-'06 05-07-'07 Dustin Met kaarsjes en bloemen en jouw naam te noemen willen we laten weten dat we je nooit vergeten Dikke knuffel, Opa en oma Kyra Marco, Esther, Wesley en Joëlle 5 juli 1978 5 juli 2007 arne gaat altijd met ons mee neelke, charles, niels, fieke dinne Corrie Hoogstrate - Kole 5-07-2005 5-07-2007 Lieve Corrie, we missen je zo. Niemand kon ons zoveel warmte geven. Johan Kinderen Kleinkinderen Teun Udo Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze oud-voorzitter en lid van verdienste van de Nederlandse Bond van Vogelliefhebbers. Het bestuur en afdelingen district Zeeland NBvV Je bent er geweest en zal altijd ergens zijn Hoog in de lucht, dicht bij de maan Je zult altijd in ons voortbestaan Die ster is ons dapper ventje We zullen altijd aan je denken Lieve Dustin De pijn zal minder worden maar zullen je altijd meedragen Waarheen we ook gaan 5 juli 2006 Hierbij willen wij onze familie, vrienden en iedereen die ons in het afgelopen jaar gesteund hebben bedanken. Vincent, Petra en Melissa (10 cent per minuut) Nationaal Epilepsie Fonds 3-/4-/5-/8-daagse autovakantie Duitsland 3 dagen, vrijwel iedere vrijdag van 22/6 t/m 19/10 v.a.€ 39 4 dagen, vrijwel iedere vrijdag van 22/6 t/m 19/10 v.a. 69 5 dagen, vrijwel iedere maandag van 25/6 t/m 22/10 v.a. 89 8 dagen, vrijwel iedere zaterdag van 23/6 t/m 20/10 v.a. 149 Inclusief: ontbijtbuffet. Exclusief: vervoer, reis- en annuleringsverzekering en reserveringskosten 15 per boeking. Prijzen zijn per persoon, gebaseerd op een bezetting van 2 personen. Voor meer informatie en boekingen: Online boeken via www.kras.nl/26148 24 uur per dag, 7 dagen per week Of bel met 0900 - 9697 (15 cpm). o.v.v. reisnummer AUTO 26.148 BSSl waarom zou je verder zoeken MERCURE HAGEN**** Het 4-sterren Mercure Hagen, ligt aan de rand van het Sauerland nabij het plaatsje Hagen. Het hotel beschikt over o.a. liften, restaurant, bar, lounge, bistro met terras, gratis gebruik over dekt zwembad en sauna. Tegen betaling kunt u gebruik maken van het solarium en de kegelbanen. Uw comfortabele kamer is voorzien van badkamer met bad/douche, toilet, haardroger, televisie, tele foon en minibar. ONTDEK DE SCHITTERENDE OMGEVING Het schitterende Sauerland staat bekend om haar vakwerkhuizen en een mooi heuvelland schap. U verblijft in het plaatsje Hagen, aan de poort van het Sauerland. Door de gunstige ligging van het hotel kunt u talrijke uitstapjes maken in de omgeving. Wat dacht u bijvoorbeeld van het bergstadje Altena, met de fraaie burcht die hogen boven de stad uittorent? Ook het 700 jaar oude vestingstadje Attendorn, waar u de beroemde druipsteengrotten de Attahöhle kunt bekijken, is beslist de moeite waard. Neem ook zeker een kijkje in Winterberg, waar u in de straatjes van het stadscentrum de sfeer kunt proe ven van het stadje in vroegere tijden. Het gezelli ge Winterberg bruist. En wel rond het marktplein! Hier vindt u alles wat u wenst; aantrekkelijke winkels, uitstekende restaurants en gezellige kroegjes. De omgeving leent zich daarnaast uit stekend voor het maken van schitterende wan delingen en fietstochten. Een TIA kan een voorbode zijn van een beroerte. Meer weten? Bestel de nieuwe folder van de Hersenstichting Nederland: www.hersenstichting.nl Postbus 191, 2501 CD Den Haag Hersenstichting Nederland giro 860 Spectaculair reisnieuws! Speciaal voor u als lezer van deze krant hebben we een fantastische autovakantie naar het schitterende Sauerland samengesteld en nu voordeliger dan ooit. Een 3-daagse autovakantie boekt u al voor de absolute prijskraker vanaf slechts 39 en hierbij is het uitgebreide ontbijtbuffet ook nog eens inbe grepen. Ook in de maanden juli en augustus hebben we nog volop plaats! Dit kunt u toch niet aan u voorbij laten gaan? Met deze bodemprijzen verwachten we een enorme stormloop! Wacht dus niet langer met het boeken van deze fantasti sche aanbieding, want u weet VOL=VOL!

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 38